Ja tez zapuszczam kudełki Nice, pielęgnacja nie sprawia nam juz większych kłopotów, ale jak bym mogła wybierać wolabym krótka sierść
zostawiłabym jedynie dłuższe włoski na głowce, tak aby móc wiązać
kiteczkę
:D :D :D :D
a wszystko dlatego,
u mnie w rodzinie wszyscy lubią oglądać te dwa czarne węgielki