Jump to content
Dogomania

Sonya-Nero

Members
  • Posts

    2819
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sonya-Nero

  1. Super relacja z wystawy :thumbs: no i Ettorek taki już dorosły, ale ma mocny pigment... białe lwiepyszczki są najładniejsze :D Ciekawe jak Karce powiedzie się jej chytry plan :wink: :lol: , zawsze służę radą i pomocą, akurat w tej sprawie mam pewne dość spore doświadczenie :lol: :lol: :lol: :wink: :roll: :evil: .... i osiągnięcia :evil: :roll:
  2. [quote name='Gośka']Na dobranoc :wink: Tak Mafi odsypiała wycieczkę: [img]http://img378.imageshack.us/img378/4453/spi2ak.jpg[/img][/quote] ... ciekawe co się jej śni..... 8)
  3. w Krakowie również uznają zagraniczne wystawy. Podstawa prawna: REGULAMIN HODOWLI PSÓW RASOWYCH § 9 [b]Do kwalifikacji hodowlanych zalicza się oceny z wystaw i innych imprez kynologicznych organizowanych przez wszystkie organizacje zrzeszone w FCI.[/b] ...jak widać nie wszyscy kierownicy danych sekcji są na bieżąco z przepisami :-?
  4. Nie mam czasu na takie grzebanie, ale inni mają i od czasu do czasu coś mi podeślą :wink: 8) .... Jestem pełna podziwu, wspaniały kontakt i praca z psem :D
  5. No to jak poszło Iwonie i Myśkowi?
  6. [quote name='JustynaJK']jęśli chodzi o dgm to może tak jest,ale mam znajomych parę pudelsów obecnie się wystawiających :)[/quote] ...zwłaszcza Panią Wandzię :wink: 8)
  7. ... wystawy-pikuś :wink: , agility - pikuś :wink: , obedience - pikuś :wink: w porównaniu z dogdance.... Charlie Chaplin rozłożył mnie na łopatki :lol: :wink: a tu możecie sobie kuknąć [url]http://www.dogdance.net/dogdance/clips.htm[/url] i ściągnąć filmik 8)
  8. [quote name='Karka']....A wogóle to mnie nosi bo zaczęłam ograniczać palenie i chciałabym rzucić wogóle . Nie mogę sobie miejsca znaleźć :evilbat: i nie wiem co robić z rękami :evilbat: i czym się napychać .Nie wiem czy dam radę :wallbash: Acha Ettorek na wystawie dostał piękny opis ,wszystko super tylko za karę ,że sobie podskakiwał zamiast iść :lol: :lol: dostał tylko obiecującą :lol: :lol:[/quote] ... tylko nie opitol następnego psa :evilbat: :lol: :D :wink: Gratulacje dla Ettorka-wesołka :wink: :D
  9. Znowu się pudlowe nieszczęście objawiło :( , musiał ją ktoś bardzo skrzywdzić skoro ucieka przed człowiekiem, albo jest taka strachliwa. Ale trzymam kciuki żeby udało się ją schwytać...
  10. [quote name='Irena&pudle']....i zdjęcia suni: SUESSE LOVLEY Crista Mini: [img]http://img347.imageshack.us/img347/7577/zg28vw.jpg[/img] [img]http://img347.imageshack.us/img347/7040/zg37pz.jpg[/img][/quote] ... ale futrzak :wink:
  11. Gratulacje dla Indii :D Ale te nasze pudle poszalały w ten weekend :wink:
  12. Gratulacje dla weteranki :thumbs:
  13. Po kolei; -P&P dziękują za życzenia urodzinowe :) -zdjęcie Tamiego nie pozostawiają wątpliwości co do jego samopoczucia :lol: :wink: -Perła szczęśliwa to i wypiękniała :D -no i oczywiście Mafia... też się zmieniała odkąd ją ostatni raz widziałam... robi się taka dorosła... :hmmmm: jak suka może być taka krótka...
  14. [img]http://manu.dogomania.pl/emot/brawa.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/brawa.gif[/img][img]http://manu.dogomania.pl/emot/brawa.gif[/img]GRATULACJE dla wszystkich zwyciezców :wink: :D A jak zachowywała się Mafia na wystawie?
  15. Karka robisz coraz ładniejsze zdjęcia [img]http://manu.dogomania.pl/emot/robi_fotke.gif[/img] :thumbs: :D
  16. Alutka, a mogłabyś nam napisać w jakich kolorkach są dziadkowie Uncji?
  17. Lancelot ze strony matki ma tylko aprikoty i czerwone. Wszystkie psy w jego rodowodzie to albo toye albo malutkie miniatury. Patrząc na zdjecia to wziął budowę po ojcu, ciekawe czy też odziedziczył jego piękny ruch. Myślę, że za parę miesięcy pojawią się już jego pierwsze dzieci i będzie można coś powiedzieć na ten temat :wink: Teraz tylko możemy teoretyzować. Teoretycznie i w uproszczeniu w hipotetycznym twoim miocie powinny urodzić się same aprikoty. Aprikoty z Sabadiany - moje odległe marzenie 8) , ale może sie ziści...
  18. dość gadania, wstawiamy zdjęcia.... :D Pol'ka i Pusik - w dniu swoich pierwszych urodzin [img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/157057.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/157058.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/157059.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/157069.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/157067.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/G938AxB458zsB/157060.jpg[/img]
  19. Wow Perła :laola: masz naprawdę wielkie serce.... Cieszę sie, że kolejna pudlowa sierotka znajdzie swój dom :D Perła pudlowa :wink: może być z początku zazdrosna, ale potem powinna go zaakceptować, pudle bardzo lubią żyć w grupie :) A dlaczego śleputek, czy ma jakieś problemy z oczami?
  20. Byłam ciekawa, kiedy połapiesz sie, że to czarnuch :wink: (ale nosi geny aprikota) Bardzo interesują mnie połączenia czarny-aprikot 8) M. in. dlatego że moja Tatiana ma 100% czarny rodowód i aż mnie kusi, czy by kiedyś nie spróbować :hmmmm: .... zwłaszcza, że z tej linii pochodzi Czajnaja Roza iz Doma Tajur 8) ... sama widzisz :wink: Interesują mnie również dzieci jakie po sobie zostawił w Rosji Solnes Rain Dance, na razie objawiły się trzy gwiazdy: czarna Sketch's Admiration (zjawiskowo się porusza), biały Ravisant Alfa Romeo ("czarny" pudel o białej sierści) i aprikotowy Lancelot...
  21. Ja też mam wobec niego pewne plany tak więc będę go miała na oku :wink:
  22. Jego ojciec to Solnes Rain Dance, matka Fiery Dance Trixie. Ma bardzo wartościowy rodowód, a w nim dwóch zwycięzców świata :Solnes Rain Dance i Kispas Burt Lancaster Favorit, a co za tym idzie jest to również inbred na Solnes Orange Apetizer :D Jest młodziutki, urodził sie w lipcu zeszłego roku.
  23. [quote name='"Alutka"'][quote name='Sonya-Nero']Widzę, że nie tylko ja jestem pod urokiem tego małysza :wink: ... Sonya -Nero znowu Cie " bierze " na nową miłość ? :iloveyou: :D dobrego nigdy za wiele[/quote] poniekąd 8) :wink: , a ten pies coś w sobie ma.... 8)
  24. Widzę, że nie tylko ja jestem pod urokiem tego małysza :wink: ... więc... mieszka sobie... w Obninsku :) +/- 100 km przed Moskwą... a więc nie na krańcu świata :wink:
  25. [quote name='Alutka'][quote name='Irena&pudle'][quote name='Sonya-Nero']... to Fiery Dance Lancelot, malutki, ma 31 cm i wszystkie ząbki :wink:[/quote] [b]Sonya-Nero[/b] a gdzie mieszka ta drobina, wiesz może?[/quote] Pytasz o moją toykę ? Jest to suczka z mojej hodowli. Wstawiałam zdjęcia z ostatniej wystawie w Częstochowie, gdzie zdobyła 2 miejsce na BIS weteranów. :D dobrego nigdy za wiele[/quote] :o :wink: :) Oj Alutka, Alutka.... rzeczywiście rzadko się zdarza aby toyka miała w tym wieku wszystkie ząbki... tak więc moje gratulacje :)
×
×
  • Create New...