-
Posts
1044 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anii
-
Ania-k hehehe Lump tak sie rozklada w lozku. Ania Uszyj dla malego kubraczek, albo kup. Odkad moj nosi kubraczek, to z parku wraca czysty i niczym nie smierdzi :evilbat: A gdzie nowe foty Droga Pani?! :evilbat:
-
Ja jej sie nie dziwie, raj na ziemii, a tu pancia na wystawe chce zabierac :evilbat: Moze na poczatku krotkie spacerki poza domem?! Oj do Krakowa daleko, ale mam nadzieje, ze zdjecia beda ;) Fakt, bichonki kedzierzawe to moja slabosc, mam nadzieje takiego miec! Tylko, kto mi go ostrzyze?! :roll: Pewnie bedzie chodzil obrosniety jak owca :lol:
-
[b]Nareszcie, nareszcie, nareszcie!!![/b] Bichonk Alutki przeslodka, kochana i the best. :D :D Alutka, gdzie pokazesz swoja mala bichonke?! Oczywiscie reszta pieskow Alutki (to ile w koncu jest yorkow, naliczylam cztery :wink: :roll: ) i niesamowite lewki Karki, tez slodkie, ale jak wiadomo bichonki kedzierzawe rzadko sie tu pokazuja :evilbat:
-
Cockerka Calkiem przypadkiem znalazlam strone maltanki z Kociego Dworu :) [url]http://milka.dog.pl/[/url]
-
A ja mam pytanie, czy opakowanie 7,5 kilo Lamb&Rice bedzie w sprzedazy?! Jesli tak w jakiej cenie?!
-
Superancko :) Tu sa zdjecia z Plocka i chyba jest na nich Tytus [url]http://galeria.zkwpplock.pl/galeria/thumbnails.php?album=lastup&cat=5&page=1[/url] Super zdjecie!!! [img]http://galeria.zkwpplock.pl/galeria/albums/userpics/10001/DSC_0194.jpg[/img]
-
Cos nam temat spada :x wiec okrasze go fotkami :P Lumpik detektyw [img]http://img219.echo.cx/img219/1697/524po.jpg[/img] Dostal wezwanie [img]http://img219.echo.cx/img219/7268/533xv.jpg[/img] Przestepca gdzies sie ukryl [img]http://img219.echo.cx/img219/6779/472xe.jpg[/img] Mam go [img]http://img219.echo.cx/img219/6721/496aa.jpg[/img] Rozpoczyna sie pogon [img]http://img219.echo.cx/img219/8472/486am.jpg[/img] Jestes aresztowany 8) [img]http://img219.echo.cx/img219/2612/514mw.jpg[/img] Te łaczkę chroni Lumpik [img]http://img219.echo.cx/img219/4687/542wo.jpg[/img]
-
Dolaczam sie do zyczen :wink: 11 lat piekny wiek :D Chcialabym tez pogratulowac wystawiajacym w Tulln. Brawo :thumbs:
-
[quote name='Dzidtka']cała i szczęśliwa, jest już w Polsce, u Kasi Krych, nasza [b]Very Versace`s AMERICAN BEAUTY Z CZAŃCA [/b]:))) oczywiście nowa lhasaczkaz Francji[/quote] Super :D Zycze jej wielu sukcesow :D I czekamy na zdjecia :D
-
[quote name='lidush']Coś się chrzani z tym serwerem więc podają link do zdjęć [url]www.cattledog.pl/forum/viewtopic.php?t=25[/url][/quote] Ale super zdjecia. Niesamowite :D :lol: :lol: To jest bardzo zabawne [img]http://www.cattledog.pl/09.jpg[/img] :lol:
-
Heh to nie krowki, to cielaczki :D :D Fakt boskie, ale ja lubie tez buldozki plowe. Wkleje jeszcze kilka. [img]http://www.4tlapky.com/zrybihomesta/images/pup73.jpg[/img] [img]http://www.4tlapky.com/zrybihomesta/images/pup72.jpg[/img] [img]http://www.4tlapky.com/zrybihomesta/images/pup78.jpg[/img]
-
Krowki na lace [img]http://www.4tlapky.com/zrybihomesta/images/pup76.jpg[/img] :D
-
[quote name='tufi']Dlaczego "byl"? Jest :D Na TVP3 :)[/quote] A o ktorej leci i czy w calej regionalnej, czy tylko w poznanskiej!?
-
A ja juz mam dosc "gwiazd" szklanego ekranu, ktorzy pokazuja swoich pupili. To juz jest nudne i monotonne. Tvn mogloby sie bardziej wysilic, ale widac, ze im nie zalezy, a moze zalezy na szerokiej publicznosci, bo mnie ten program ani troche nie zainteresowal. "Podaj lape" to byl program. :kciuki:
-
lidush [b] SUPER FOTA!![/b] Dawaj wiecej :D
-
[quote name='madzia18sosnowiec']czy taką karmą można ciągle karmić psa? [/quote] Jedz ciagle wyroby czekoladopodobne z Biedronki, a zobaczysz czy Ci to wyjdzie na zdrowie :diabloti:
-
[quote name='carotina']Anii, mama mnie właśnie uświadomiła, że "klatka przecież w piwnicy 8) " więc jej niestety nie zmierze 8) [/quote] Okej, okej :D Yaki :hand: dala kilka dobrych rad. Mam nadzieje, ze cos sie z ta klatka wyklaruje. :grins:
-
[quote name='Cockerek']Ja chyba dzisiaj ze szczęścia nie zasnę :P[/quote] Mam nadzieje, ze sie wyspalas :wink: :D Gratuluje sunki, lipiec juz tuz, tuz :scared: :lol:
-
[quote name='ofcaa'][quote name='Elitesse']we wroclawskim oddziel mozna bez problemu przelac na konto a potem pokazac dowod wplaty[/quote] w warszawskim także :P pozdrawiam iwona[/quote] I oto mi chodzilo :) Dziekuje :D
-
[quote name='Cockerek']BUUUUUU :cry: :cry: :cry: ni ma suczki!!!! Jest tylko jeden chłopak :cry: :cry: :cry: ja się chyba załamię :cry: :cry: :cry:[/quote] Szkoda, tak czekalas na dziewczynke :cry: :cry: Musisz czekac, no chyba, ze znajdziesz hodowle, gdzie maja aktualnie maltanki. A moze rozejrzec sie u sasiadow?! :roll: Cockerko na pocieszenie, powiem, ze czas bardzo szybko mija, za szybko, zobaczysz, niedlugo bedziesz miala swoja wymarzona maltanke :kciuki:
-
[quote name='Yaki']Anii ja mam klatke metalowa skladana z przyspawanymi kolkami. Wymiary90x60 wysokosc70 cm i jestem z niej bardzo zadowolona..[/quote] Yaki Dzieki za odpowiedz, znalazlam klatke o takich wymirach, tylko kosztuje bezmala 400 zlotych :sadCyber: Ehhh, wiem, ze to wydatek na lata, ale cena jest spora... Myslalam o takiej za 225 zlotych wymiary dł. 60 cm / szer. 45 cm / wys. 53 cm Ale chyba bedzie za mala... :nerwy:
-
[quote name='carotina']Anii, a gdzie tak tanio kupujesz?? :o :P [/quote] Carotina, place 37 ;) Kupuje w sklepie internetowym, wklejam linka do linkowni. A Julunia the bestunia :D Carotina Znasz juz moze wymiary swojej klatki?~! Naprawde nie wiem na jaka sie zdecydowac. [b]Moze ktos doradzi?![/b] :roll: :D
-
[quote name='carotina']no moim acana narazie służy :P , zresztą po skończeniu worka i tak wrócą do eukanuby :wink: , to tak tylko dla odmiany :wink: [/quote] A u mnie ta odmiana, skonczyla sie naprawde nieciekawie. :onfire: Przed acana, kupilam cztery kilo gilpy trinkets, ale jakos ta karma nie wywarla na mnie zadnego wrazenia, ze tak powiem, neutralna. Pomyslalam sprobuje tej oslawionej acany no i klops, a szkoda, bo karma tania i taka chwalona. A jak wrocilam do royal canin, to i zoladek sie unormowal, miniaturowe kupki itp. :wink: Carotina Jak im acana sluzy to karm acana, troche na tym zaoszczedzisz nie ma co... :vamp: Bedzie na La Belle ;)
-
To bede czekac na wymiary. Psich kosmetykow coraz wiecej, ale i ceny za nie, takze wieksze 8) :D Ostatnio w Galerii Mokotow w Anna zoo, zapytalam o cene oddzywki super rich all systems 250 ml. Ponad 60 zlotych :evilgrin:, ja kupuje za okolo 37. :angel:
-
[quote name='carotina']wydaje mi się, że na upartego tak :hmmmm: [/quote] Czyli trzeba kupic wieksza :confused: A czy taka o wymiarach dł. 60 cm / szer. 45 cm / wys. 53 cm bedzie lepsza ?! [quote name='carotina']Anii, a co to za nowa karma? Smakuje Lumpowi? I co z tą kupką? :evilbat: ok? 8) [/quote] A karma to proformance Lamb&Rice. Podalam ja tak z marszu, wiec cieszy mnie ta dobra kupka. Po Acanie jednak kupasy byly wieksze niz po Royalu, no i wysypka, oraz z lekka rozstrojony zoladek. Wiec na pewno do acany nie wroce. To jest chyba moj ostatni test, jak cos bedzie nie tak, to wracam do Royala. Tylko szkoda, ze mini adult to takie male granulki, moj zamiast je gryzc to lyka.:bad-word: Kot je trzy razy wieksze granulki RC od psa :kociak: Proformance tez jest tlusciutka i ladnie pachnie, choc i tak najladniej pachnie Royal Canin mini, normalnie czuje karmel ;) Lump nigdy nie je karmy z apetytem, on je zawsze z musu, ale, ze to typowy odkurzacz, wiec nigdy nie wybredza :evilbat: [quote name='carotina'] acha.... Anii, próbowałaś już tych kosmetyków Lady Belle? Bo ja do nich napisałam i mają mi wysłać próbki dwóch szamponów :P :P[/quote] Probki, mowisz... 8) :wink: Tez bym chetnie sprobowala, ale odzywki...