-
Posts
1044 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anii
-
Mam pytanie, czy klatka o wymiarach: dł. 50 cm / szer. 30 cm / wys. 50 cm nadaje sie dla shih tzu, czy jest za mala? :-?
-
Po co nam aparat w komorce?! :icon_roc: Po to, zeby robic zdjecia kupkom psa na spacerze :PROXY5: :thumbs: Juz sie tlumacze :wink: Lump dzis zjadl porcje nowej karmy i bylam ciekawa kupki, a ze na spacer pies podzedl z TŻ-tem, ten ostatni wpadl na pomysl zrobienia zdjecia. Kupka byla [b]okej[/b] :evilbat:
-
[url]http://db5.fotocommunity.de/98/3131998.jpg[/url] Ten pies wyglada jak mupet :o :lol: A na powaznie, to w Polsce taki pies, albo raczej jego wlasciciel mialby przechlapane. Wystarczy, ze ja zaloze psu kubraczek, to na kazdym spacerze, minimum jedna osoba musi to skomentowac. :shock:
-
Lonka :ylsuper: Gratuluje sukcesow :D . Pewnie bylo bardzo goraco, jak shih tzu znosily te upaly?!
-
[quote name='carotina']na dobry początek wstawiam "ząbek", wieczorem bedzie reszta :D [/quote] Czekamy, bo jedna fotka takiego cuda, to stanowczo za malo :evilbat: :evilbat:
-
[quote name='-Magda-']Lump piękny, ale czy jemu nie jest gorąco w tym ubranku? Tak jak patrze na zdjęcia to pogoda raczej dopisywała ;) [/quote] Czy w ubranku, czy bez, Lumpowi tak samo goraco. :niewiem: Zreszta jak jest w parku, to chce biegac, latac, fruwac, nie w glowie mu spokojne spacerki. :baddevil: Ubranko jest z siatki, ma chronic wlos przed brudzeniem, ale co wazniejsze, przed przyczepianiem sie roznego typu listkow, galazek, do szaty. Pozniej to wyciagac... :chainsaw:
-
Niedzielny spacerek :D W swietnym towarzystwie :wink: [img]http://img272.echo.cx/img272/9441/360py.jpg[/img] Wariactwa z patykiem [img]http://img272.echo.cx/img272/7735/372ka.jpg[/img] I bardzo pozytywne znajomosci, tylko sil brak :wink: Pudel mial super dredy (takie ladnie utrzymane) na ogonie. Coraz bardziej lubie pudle 8) [img]http://img272.echo.cx/img272/2635/389ws.jpg[/img] Lump zacheca kota do wyjscia [img]http://img272.echo.cx/img272/8682/390mk.jpg[/img] A tu sobie siedzimy To czerwone to Lump :wink: [img]http://img272.echo.cx/img272/5029/407jf.jpg[/img] I widok na park [img]http://img272.echo.cx/img272/6027/419hs.jpg[/img]
-
[quote name='Ania-k'][b]Anii[/b] ale masz pięknego shih w podpisie, :o[/quote] To nie shih tzu to papillon :wink: Ale gdyby splaszczyc mordke... :PROXY5: :cunao: Ale dzis upal :pepsi: . Ani ja, ani Lump dlugo nie wytrzymalismy na spacerze.
-
[quote name='carotina']Słuchajcie, a co to właściwie za hodowla, ta "gaya's"? Z jakiego kraju? Moja Demi (no i przez to Chakie też :wink: ) ma w rodowodzie Gaya's Mi-kei-tou, Gaya's Yin-coo-kie-lie i Gaya's Shu-yin-shi :lol: :o To chyba coś skandynawskiego, prawda? :P[/quote] Dunski [url]http://home1.stofanet.dk/fam.thygesen/pkt6uk.htm[/url]
-
[quote name='Moly']Hejka! No napweno zamierzam,ale kiedy i z kim to nie wiem ,jeszcze się nad tym głębiej nie zastanawiałam. A co jesteś chętna :wink: [/quote] Mnie sie wcale nie spieszy :evilbat: Po prostu Moly ma taka piekna mordke, ze nie trudno sie w niej zakochac i pomyslec o jej szczeniaczkach. :wink: :D
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
anii replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
[quote name='Maga100']Dzisiaj słyszałam, ze miasto (Warszawa) wyda 800tys. zł (naszych) na plakaty propagujące m.in. sprzątanie psich koop po swoich psach. A ja się pytam: czy za te pieniądze nie możnaby poustawiać pojemników na psie odchody? Czy to nie byłoby lepsze i bardziej skuteczne?[/quote] Ja tez jak o tym uslyszalam to myslalam, ze .... :chainsaw: Czy ci ludzie w ogole swiadomie mysla?! Dzieki tym plakatom, przechodnie beda jeszcze bardziej negatywnie patrzec na nasze psy. :shake: Chcę sprzatac po swoim psie, tak jak sie nalezy, czyli wyrzucac kupy do odpowiedniego kosza!!!! Co mi po plakacie, moze tylko rzuce w jego strone psia kupe, bo nie wiem gdzie ja wyrzucic, zeby bylo zgodnie z przepiami :zly7: :madgo: Teraz wyrzucam do zwyklego kosza, ale moim zdaniem powinny byc specjalne kosze i powinno byc ich duzo, bo psow w Wawie co nie miara! -
Lump pozdrawia bliskiego kuzyna Bolsa :hand: [quote name='Yaki'] Anii przy naszym zmasowanym ataku nie masz wyjscia ,musisz go wystawic.Juz go kiedys wystawialas,jak sie doczytalam.?[/quote] Nie ma innej rady :jumpie: , ale dziekuje, ze tak sie o niego troszczycie. Wystawialam go w szczeniakach i w mlodziezy. w Wyjezdzalam z kazdej wystawy zadowolona, ale zmeczona. :lol: Lump dobrze znosi wystawy, tylko jest zbyt wylewny :huh: . Wystarczy, ze ktos podejdzie, wita taka osobe, lize, skacze, wierci sie na stoliku itp. itd. Ma mase energii. Mam nadzieje, ze jako stateczny pan, bedzie teraz o wiele mniej wylewny w stosunku do odwiedzajacych. :wink: :lol:
-
A tu daje linka bo fota za duza) do fotki z mojej strony, jaki Lump mial kolor przed wybarwieniem :wink: [url=http://www.shihtzu.union.pl/gallery/img015.jpg]Młodzik[/url]
-
[quote name='Moly']:D Jeszcze pomyślimy czy kończy czy nie,ale napewno ogranicza. :wink: [/quote] Moly, a zamierzasz pokryc Moly i miec po niej szczeniaczki?! 8)
-
Yaki Specjalnie dla Ciebie. Zdjecie z gory, zdjecie jest bodajze z marca tego roku. [img]http://img283.echo.cx/img283/4290/356ub.jpg[/img] Lumpik moze sie wydawac bialo-czarny, ale on na wierzchu jest grafitowy, a pod spodem jest jasno-szary A na uszach mozna zobserwowac braz. :wink:
-
[quote name='Yaki']Marmurkowy to znaczy ,ze te ciemne wloski ma cieniowane?[/quote] Cieniowane. przeplatane z bialym. On ma pod spodem znacznie jasniejsze wlosy niz na grzbiecie. Na uszach ma jasno brazowe wlosy, ale na zdjeciach nie widac, bo je przykrywaja wlosy z glowy ;) Jak go dostalam, to byl bialo-brazowy, choz przeplatany z czernia. A co do wystawiania, to mam zamiar go wystawic w tym roku i mam nadzieje, ze mi sie to uda :roll: :)
-
[quote name='EwikB']Anii , Lumpik wyglada coraz ładniej, musisz koniecznie go wystawić :D [/quote] Dzieki Ewa :buzi: A co do wystawy, to sie zobaczy :bigcool: :lol:
-
[quote name='Yaki']Anii Lump jest bardzo podobny do mojego Bolsa,maja chyba wspolnego ojca.[/quote] Lump pochodzi z pierwszego miotu po Challengerze. Bols z tego co widze na zdjeciach jest bialo czarny?! Lump jest bialo-marmurkowy :)
-
A to Lumpa z kciakiem. Jak widac kot wyluzowany :D [img]http://img88.echo.cx/img88/7489/302jo.jpg[/img]
-
Dzisiejszy Lumpik pozdrawia Ogolnie upal i ciezko z nim chodzic na spacery :roll: [img]http://img220.echo.cx/img220/5862/324ot.jpg[/img]
-
A czy oplacacie tez w ten sposob skladki czlonkowskie?! Jesli tak, to pozniej po pieczatke przychodzcie z wydrukiem?!
-
[quote name='carotina']Anii, a to shih na drugim miejscu, to chyba ten nowy import hodowli acte :wink: :P[/quote] Na to wyglada. Tylko cudny babel odwrocil mordke :wink: A Jowo stoi jak ten model :D
-
[quote name='asiek']Ja zawsze płace przez mbank i robie wydruk i nigdy nie ma problemu z uznaniem tego :)[/quote] Dzieki Asiek z szybka odpowiedz :buzi: Ja wlasnie chce placic przez mbank i wyslac to wszystko faksem.
-
Mam pytanie, czy polskie oddzialy akceptuja przelewy internetowe i potwierdzenia tych przelewow drukowane ze strony internetowej danego banku:!? Czy koniecznie trzeba placic w na poczcie lub w banku?!
-
[quote name='Gośka']Zdjęcie doszło. Dziewczyny musicie Anii wyprosić żeby wstawiła tutaj Lumpa, śliczności, mówię wam.[/quote] Gosia :buzi: Chyba nie w tym watku, bo mnie Dzidtka pogoni :wink: :lol: :lol: