Jump to content
Dogomania

kinga

Members
  • Posts

    5623
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga

  1. [quote name='mar.gajko']Kinguś!?!? A Ty myślisz, że jak ja bym się na biało zrobiła, to mnie też by utrzymywało to Forum?[/quote] nie. jakbyś się ufarbowała na biało, to byś wyglądała jak bałwan, a nie jak podhalan :niewiem:
  2. [quote name='karina1002']Uprzejmie informuję, że Pytia nowotworu nie posiada :p Ale już jej przeszło i chyba znowu mnie lubi :lol:[/quote] uprzejmie informujęmy, ze się cieszymy, iż nie dostarczyliśmy jakiegoś trefnego, wybrakowanego towaru :lol: a swoją drogą - to ona łazi za Tobą tak samo, jak za Angeliką Frida - jak angelika ostatnio mi opowiadała, to tak Pytia stanęła mi przed oczami od razu ;). te stare suki są najbeściejsze :loveu::loveu:
  3. [quote name='samoglow']Moze byc dwudziesta. Wierze na slowo :evil_lol:[/quote] dwudziesta. :multi: Boże, jak ja będę wyglądała w chałupie, jak wróce w pośpiechu na tę dwudziestą, bez obiadu, bez kolacji... - i pierwsze co, to za butelkę... :oops: :placz:
  4. [quote name='mar.gajko']A u tego fryzjera, to "kolorek" też nakładacie?????[/quote] myślisz, ze go zrobi na nowofundlanda?;) albo na bernardyna? :loveu::loveu::loveu: nie zrobi :shake:. bo Forum Miłośników Podhalanów przestałoby go utrzymywać :roll:. i wtenczas wyciągnęłaby łapę po pieniądze do nas. :eek2:
  5. [quote name='mojamisia']Śpijcie dobrze Kochani-Wasza Fela. śpij dobrze Felu...
  6. [quote name='mar.gajko']Ja wymiękam...[/quote] no co Ty. nie wymiękaj:shake: to teraz łyżka dziegciu w beczce miodu: Granda cała jest nie po kolei. Najpierw była puchata potem ją obcięli. Najpierw psem była suką jest teraz Oczy (oczka) jej się redukują do zera zęby... chyba w dół jej rosną ...no, ale gębę ma wreszcie radosną. ps: resztę uwag zachowam dla siebie bo ona ciągle jest psem w potrzebie. :diabloti:
  7. [quote name='mar.gajko']Mogą być. Te zdjęcia. No I usmiecha się nawet.[/quote] kochana - jak będziesz - relatywnie - w wieku Grandy - to spróbuj sobie zrobić DOBRE zdjecia ... :diabloti: - i o ile będziemy wówczas żyć - proszę, prześlij nam je :p
  8. [quote name='samoglow']Fakt. teraz prosimy o zdjecia Angeliki :evil_lol:[/quote] jak ją będą z chałupy wywalać - to zrobię, słowo :p ale... to było straszne, kiedy ją zobaczyłam :-( byłam wtedy już od dwóch czy trzech godz. w schronie - więc wygladałam, jak psu z gardła wyjęta ( brudna tak niemiłosiernie, ze mnie pracownicy dyskretnie czyścili, cały puder z twarzy zlizany, ręce czarne od głaskania, buty utytłane w pich g... etc :oops:) - na to wchodzi Angelika - piękna :crazyeye:, czyściutka :crazyeye:, w nienagannym makijażu :crazyeye:, na obcasach :diabloti:... a ja :mdleje:
  9. i jeszcze Granda: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4400/granda8jc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1470/granda9mg8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/180/granda10xc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6059/granda11ev2.jpg[/IMG][/URL]
  10. w sobotę spotkało mnie szczęście podwójne. :multi: na własne oczy zobaczyłam w schronisku i Grandę, i Angelikę :loveu::loveu:. okazalo się, że Angelika nie jest wytworem wirtualnym :p ...ale jako, że Angelika na razie nie jest do adopcji, to jej nie robiłam żadnych zdjęc ...a Grandzie - to i owszem ;). Od razu uprzedzam ew. krytykę - ładniejszych zdjeć już nie będzie. Ona - Granda - jest...no, co tu dużo mówić, niefotogeniczna jak diabli :oops:. Oprócz tego tyyyyle jej się dzieje wokół, kiedy wyjdzie z wybiegu, ze kręci sie w kółko, jak karuzela - w sposób, który zupełnie nie przystoi kaukazom :diabloti:. Już nie mówiąc o tym, twardo wytrzymałam spojrzenie pracownika, który na moją prośbę osłupiał: - :crazyeye::crazyeye: ZNOWU?? tę starą kaukazkę? :crazyeye:ona była już trzy razy wyprowadzana do zdjęć! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4248/granda1zf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9175/granda3lg9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6273/granda4zq3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/5133/granda6wt4.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='mar.gajko']Ja ją prosiłam, żeby go do kina, albo na jakies tańce wzięła, ale NIE, nie i nie. Oj, opieka taka sobie, no niezabardzo.[/quote] i kastrować go nie chce... :-( a on taki BARDZO W TYPIE rasy...:razz:
  12. [quote name='Camara']oczywiście, że tak :p i wszelka pomoc mile widziana :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/9986/bary2bv7.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Camara - a co on taki znudzony? :crazyeye: nie opiekujesz się nim należycie? :shake: nie zapewniasz mu rozrywek? każesz mu tak stać... i stać... i stać....? ps: śliczny jest :loveu:. jeden z ładniejszych Twoich podhalanów :evil_lol:
  13. [quote name='mar.gajko']U nas lało. Sobota - niedziela. Okropnie mokro. Okropnie pluchowato. Okropnie. Hop Granda.[/quote] macie za swoje. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. u nas słonce. sobota - niedziela - poniedziałek hop Granda.
  14. [quote name='mar.gajko']Pewnie siem potopiły, choć Kingusia neipowinna, bo SZCZĘŚCIE MA :)[/quote] Kingusia nie ;) Kingusia List Pisze :mdleje: :placz:
  15. [quote name='Angelika8']Kinga, a co Ty tam w pracy słuchasz[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/band.gif[/IMG][/quote] dziś :loveu:: Koftę na przemian z Piwnicą Pod Baranami :loveu::loveu: ps: mogłaś spytać: a na jakim programie tak cieżko pracujesz :shake: - bo tam obok jest też taka ikonka... a tak to wyjdzie, ze ja tylko bawię sie, hulam i pisuję na dogo :placz:
  16. [quote name='mar.gajko'][B]TO[/B] jest koniczynka SZCZĘŚCIA. DLA CIEBIE.[/quote] kochana, wiem :loveu: nawet - odkąd dziś rano wzięłam to szczęście ze sobą do roboty do miasta :p - na niebiesiech ukazało nam sie słońce :multi: ... mimo, ze już myśleliśmy, ze zanikło :razz:
  17. [quote name='mar.gajko']Przeczytałam. Przeczytałam raz jeszcze i dokładnie. I co??? Jestem głęboko poruszona. Zaszuszone zielsko:crazyeye: To ja w pocie czoła, prawie na czworakach, kobieta było nie było w wieku średnim, pełzam po poligonowych łąkach, aby szczęście da Kingi odszukać a ona:angryy: [B]ZIELSKO[/B] [B]ZASUSZONE!:angryy:[/B] [B]Przesadziła, no przesadziła.[/B] [B]Moje uczucia zostały ZRANIONE[/B]![/quote] a co [B]TO[/B] jest? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: dowód przedstawiam poniżej, na tle mojego monitora i bezpodstawnie zranionych uczuć: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2829/dsc069451oh7.jpg[/IMG][/URL]
  18. południe Polski jest dość dobrze skomunikowane na dogo, mam nadzieję, ze transport uda się szybko zgrać ;)
  19. [quote name='majqa']Opierasz się nawet nie na poszlakach... :angryy: cios poniżej pasa. Nie wiedziałam!!! :placz:[/quote] a co, brzmiała przez telefon miło? i wiarygodnie? mówiła ciepłym, spokojnym głosem? ...że zaopiekuje się, wyleczy, odkarmi, znajdzie dom? - kochana, popatrz, OD KIEDY ona zarejestrowana jest na dogo. Ona - Camara - TEN PROCEDER - uprawia już od lat...:-( ( bo na chłopski rozum - KTO ściąga podhalany w góry? :crazyeye: - przecież nie nosi się drwa do lasu...:razz:) ...i NIC nie można jej zrobić :shake:
  20. [quote name='mar.gajko']Mam jej wysłać koniczynkę? Mam! W kopercie? w kopercie. WYPADA, no wypada list napisać. Bo to moja dogojaciółka kochana jest. WIęc piszę.[/quote] nadmieniam, ze List W Kopercie otrzymałam :loveu: i zasuszone zielsko też :p teraz przede mną zadanie nie lada - muszę elegancko odpowiedzieć Listem W Kopercie... co wyzwaniem wielkim jest i wymaga skupienia, potem kupienia koperty, potem udania się na pocztę... straszne przedsięwzięcie :shake: ...żeby choc jakiegoś niewielkiego psa można było załączyć wraz z listem... ale nie, adresat - czyli mar.gajko - wyraźnie zaznaczył, ze nie życzy sobie otrzymywać COKOLWIEK przypominającego psa :placz:
  21. [quote name='mar.gajko']PATRZĘ:diabloti:??? Czy raczej - macam - i :crazyeye: - rety chłopak:crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] PATRZĘ :diabloti:, bo po jakiejś godzinie nażarł się, a głodny był bardzo - i wywalił kołami do góry w błogostanie. Tj. kołami i TYM CZYMŚ - więc wizja lokalna wystarczyła :p
  22. [quote name='Kasie']No, te kudły to Cie trochę usprawiedliwiają, tak troszeczkę ;) Może Kinga lepiej patrz jak one sikają... ;)[/quote] od tego zaczęła się moja pasja detektywistyczna :p, od Grandy znaczy się, ktora będąc Gandalfem, siknęła jak suka :oops: ... ale jak przytachalam onegdaj Liptona do chalupy, TEŻ kudłatego, ktoremu TEŻ z mordy patrzyło, że suką jest :oops: ( bo ja zawsze suki miałam, dla mnie każdy pies - to suka), to on na dodatek sikał, kucając. (okazalo się, ze dlatego, iż mlodziutki był ;)) ... po czym patrzę - i :crazyeye: - o rety, chłopak :crazyeye:
  23. [quote name='Kasie']To Mariola wtenczas (jako ta znawczyni historii) odpowie Kindze: że tych ci u nas dostatek ale i tamte przyjmiemy ;)[/quote] przyjmiecie TAMTE? :multi: moje kochane... :loveu: ile TAMTYCH mam w takim razie wam przywieźć? :lol:
  24. [quote name='Kasie']Oj, chyba Kinga masz nieodpłatną lekcje poglądową zapewnioną ;) I co więcej, Mariola nauczy Cię PATRZYĆ i rozróżniać, nie będziesz musiała już macać więcej ;)[/quote] a cóż to za świństwa wypisujecie :oops: :shake: Lubi macanie, lubi...:stupid: goopieście Wy są. ale patrzec to ja sobie mogę do ... śmierci, jak osobnik kudłaty jak jasna cholera. CO ja tam mam wypatrzeć pomiedzy kudłami? :crazyeye:
  25. [quote name='Kasie']Hmm, "ona" mi wygląda z pyska na wykastrowanego samca... ;)[/quote] Kasiu :shake: a co TY wiesz o wykastrowanych samcach? :crazyeye: ...jakby taka Camara to napisała - to rozumiem, ona tnie i nie patrzy nawet, co tnie... Mariola chyba zresztą też. ale że Ty zasiewasz we mnie wątpliwości, tego bym się nie spodziewała po Tobie.. nie, nie :shake:- przecież na pierwszym zdjęciu - to ona ma uśmiech gospodyni domowej...:loveu:
×
×
  • Create New...