Tu nawet nie chodzi o to czy typowa agresja, czy coś innego. Sądzę,że musicie nauczyć się, jak postępować w takich przypadkach. Bo obawiam się,że Tofik zacznie coraz częściej stawiać na swoim. A rzecz w tym,żeby mu wyjaśnić,jak powinien się zachowywać...