Jump to content
Dogomania

cockermanka

Members
  • Posts

    4045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cockermanka

  1. Ja mogę, to ja symboliczny głos na Karmelkę ;) Cieszę się,że Chanel ma dużo głosów :D
  2. No, czasem lekarstwem jest trafienie na mega agresora....
  3. A to już podpada pod Ustawę ... oj dorwałabym dziada ....
  4. Oj, mnie nic nie pomaga od ponad 40 lat :razz:
  5. Bardzo się cieszę,że malutka ma się dobrze. Dzielna dziewczynka! Przelew poszedł ;)
  6. [quote name='__Lara']Coca to zaś kojarzy się z niedozwolonymi środkami :eviltong:[/QUOTE] Oj tam,oj tam....moja pierwsza spanielka miała na imię Kokaina,w skrócie Koka ... no fakt, uzależniła mnie od cockerów na całe życie... Zaraz puszczę przelew.
  7. Ja bym została przy zielonym ;)
  8. Halo,halo!!! Nie Coco!!! tylko [B]Chanel [/B]! No. Siem wystraszyłam ;)
  9. Ok, to żeby nie mieszać za dużo,ja zgłaszam: Karmelka Chanel
  10. Dla 4 zielony. Tak robiłam dla cockerów na Wrocław ;)
  11. Tu nawet nie chodzi o to czy typowa agresja, czy coś innego. Sądzę,że musicie nauczyć się, jak postępować w takich przypadkach. Bo obawiam się,że Tofik zacznie coraz częściej stawiać na swoim. A rzecz w tym,żeby mu wyjaśnić,jak powinien się zachowywać...
  12. Od paru lat robię na Krajową beagle i tam zawsze jest tak: 1 - czerwony 2 - szafirowy 3 - żółty 4 - zielony
  13. [quote name='emilia2280']hehe, oki, ja tez chcialam to imié przejác ale bylas pierwsza :) LAdnie - Chanel.[/QUOTE] Emilia mnie tylko chodziło o zachowanie tego imienia do konkursu,bo ładne :) Może być Twoje ;), byleby zostało w propozycjach ;)
  14. Mamba w Łodzi znam dobrego szkoleniowca: [url]http://www.facebook.com/pages/Dog-Work/118205158233152?sk=info[/url]
  15. O matko..kto ją skazał na takie cierpienie??? Trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję. Oczywiście podtrzymuję moją propozycję zgłoszenia dwóch imion (dzięki [B]_Lara [/B]:) )
  16. [B]_Lara[/B], to może ja przejmę Twoją propozycję imienia? I dodam ją jako drugą? Podoba mi się Chanel ;)
  17. Myślę,że przydałoby się Wam spotkanie z dobrym szkoleniowcem, który pokaże jak pracować z psem - bo Tofik zaczyna wprowadzać swoje rządy,a na to przecież zgodzić się nie można. Życie z psem ma być przyjemnością dla obu stron.
  18. Rasowy nie. To maluszek w typie cocker spaniela. Co nie zmienia faktu,że należy mu się wszystko, co najlepsze - bo życiowy start miał kiepski... Małe rasowe cockery można zobaczyć na mojej stronie.
  19. Piękny.....
  20. W takim razie mocno trzymam kciuki za malutką!
×
×
  • Create New...