No tak..zawsze musi byc ten pierwszy raz:cool3: ,w każdym razie kto był z moich znajomych na klubówce w 2003 w Lublinie,ten więcej sie tam nie wybiera....:shake:
Mam nadzieję,że wreszcie pójdzie ktoś po rozum do głowy i zrobi klubówkę w takim miejscu,żeby wszyscy mogli jakoś sensownie dojechać...ale to chyba zbyt nierealne marzenia...:roll: