-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber']Niestety ona kładzie się na wszystkim, nawet na moich ciuchach :/[/quote] Jak normalny szanujący się spaniel;)moja sforka jest w siódmym niebie,jak upoluje sobie jakiegoś mojego ciucha jako podusię...:cool3: -
hmm...w mojej rasie p.Stępiński jest nieprzewidywalny,dlatego już nie zamierzam się do Niego wybrać.... Pan Firlik bardzo sympatyczny,o mojej rasie ma pojęcie.
-
[quote name='resuruss']Ja zamawiałam i mam kółko w komplecie do szubienniczki ,jesli nie masz napisz maila do Kankana - na pewno wymienia towar.[/quote] aaa...w takim razie mam niekompletną szubieniczkę - zaraz do nich napiszę,na szczęście to porządna firma,więc nie powinno być problemu.
-
Acha,dzięki bardzo za odpowiedź :-)
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co do śmieci - jedyna rada,to dobrze chować! Cockery,a przynajmniej te,które znam (a jest ich trochę) kochają grzebanie w śmieciach,nie tylko w domu...:shake: Co do kopania w narzutach...hmmm....moje też sobie "ukopują" np.moją kołdrę..czy koc...ja już przywykłam... ;):cool3: -
Aaa..jedno pytanko - jeśli kupowałyście także wysięgnik - czy miałyście w komplecie kółko do przypinania ringówki?
-
Mój też w trójkąciki.
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ułaaa...to miałyście aromatyczny spacer... ;-) -
Też tak uważam-warto było czekać. No i mam dodatkowy środek transportu gratów na ring ;-)
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak na deszczowe to super! Kokusia śliczna.... :-) -
My już od kilku dni mamy nasz wymarzony stół z Kankana:multi:
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ba! Pewnie,że chcemy fotki ! co za pytanie.... :nonono2: -
Faktycznie bezmyślność ludzka nie zna granic....:angryy::mad:ciekawe co zrobią z resztą szczeniąt i dla ilu z nich w przyszłości będziemy szukac domów na spanielowym forum....:shake: W takim razie pamiętaj,żeby nie odbierać malucha wcześniej,niż po skończeniu przez niego ośmiu tygodni.
-
Myślę,że w dokarmianu szczeniąt jest tyle metod,ilu hodowców - ważne,żeby maluchy dostawały jedzonko najwyższej jakości (na mnie dziwnie patrzą w sklepie,jak proszę np.o najchudszą wołowinę lub cielęcinę - bo to dla szczeniąt...hihi) i dość urozmaicone - tak,zeby dostarczyć wszelkich niezbędnych składników potrzebnych do prawidłowego rozwoju.
-
U mnie suczki same odstawiały maluchy,jedna po ok sześciu tygodniach,druga po ok czterech - jak tylko raz młode capnęły ząbkami-igiełkami,to skończyło się karmienie ...
-
[quote name='la_pegaza']tu info o Szombathely [URL]http://www.meoeszombathely.hu/index_eng.html[/URL][/quote] yyy...lista sędziów na 2005 rok...???albo źle szukam....:roll:
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
E tam,szkoda,że tylko tyle narazie mogę.... -
Nie wszystkie cockery mają problemy z uszami.:cool3: Przede wszystkim NIE grzebac w uszach bez potrzeby - czyli,jeśli nic się nie dzieje,to nie wlewamy nic do uszu ,nie pucujemy - tylko zostawiamy je w spokoju.Profilaktycznie trzeba tylko sprawdzać co kilka dni czy wszystko ok. Trzeba też pamiętać o tym,aby jak pies podrośnie - uszy były zawsze dobrze wystrzyżone - wtedy wentylacja ucha jest znacznie lepsza. PS - z jakiej hodowli będzie cockerek?
-
Przede wszystkim zwróciłabym się do hodowcy od którego kupiłaś psa - On powinien sprawdzić wpisy w metrykach gdy odbierał je w swoim oddziale.
-
Gratuluję udanych biegów w Łodzi :multi:- szkoda,że nie udało się nam spotkać...:-( A uziemioną Sunday też można focić :eviltong:
-
Tak,startujemy na waniliowym - na pierwsze próby u nas wystarcza taki mały,póżniej pozostaje kupowanie serka w kilogramowych wiadereczkach :evil_lol:
-
[quote name='Aga_Mazury']czyż to nie jest pies myśliwski? a nie przytulanka kanapowa?...wymaga wiele ruchu i ma instynkty myśliwskie?... [/quote] Teoretycznie tak,choć teraz typowo użytkowe cockery są w mniejszości - na rzecz roli psa rodzinnego,który oczywiście także potrzebuje odpowiednią ilość ruchu. Z tymi instynktami też bym nie przesadzała ;)
-
My zaczynamy ,jak maluchy skończą trzy tygodnie, od serka homogenizowanego,kleiku ryżowego (bananowy ma duże wzięcie ;-)) i mleka dla szczeniąt (chętniej uczą się pić,niz gdy dostają samą przegotowaną wodę),co parę dni wprowadzam nowe rzeczy - chude sparzone mięso,żółtko,potem ryż i jarzyny,od ok.5 tygodnia jeden posiłek to namoczona Eukanuba dla szczeniąt (w wieku ok. 7 tygodni karme podaję juz nie namoczoną) W każdym razie staram sie,aby maluchy potrafiły jeśc zarówno sucha karmę,jak i gotowane - bo tak naprawdę nie wiadomo,jak będą później karmione przez nowych właścicieli.