-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
Widzę,że więcej osób robi sobie dwudniowy maraton ;-)
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści ! :multi::multi::multi: Rzeczywiście z ilością jedzonka nie można przesadzić,bo potem trudno zgubić zbędne kilogramy ... -
Przy takim nastawieniu rodziców nie będzie Ci łatwo o drugiego psa... (wiem coś o tym - na swojego pierwszego psa czekałam kilkanaście lat,czyli do usamodzielnienia). Zacznij zbierać pieniądze na psiaka,w miare możliwości bierz udział w Młodym Prezenterze,a ze swoją sunią zacznij np.trenować agillity,taniec z psem czy obedience... Nie zawsze jest tak,że marzenia się spełniają natychmiast po tupnięciu nóżką....czasem trzeba poczekać...
-
Uuu...chyba za mało zgłoszeń mają...
-
Aaa...niestety,nie ma specjalnego internetowego formularza zgłoszeniowego...
-
[quote name='Lulla Luck']Btw - są jakieś zgłoszenia, czy trzeba do nich poprostu wysłać informacje na meil?[/quote] ??? [COLOR=White]10 znaków[/COLOR]
-
O! To świetnie - przy okazji zobaczę ile mamy konkurencji ;-)
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trudno się psicy dziwić... Ale dobrze,że sunia czuje się ok. Czekamy na wieczorne sprawozdzanie ;-) -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak tam ma się Kokusia... -
Pierwszy raz widziałam,jak ktoś z taką wściekłością odreagowuje na psie niepowodzenie wystawowe...i byłam w szoku..podobnie jak ten biedny pies...przecież on juz zupełnie nie wiedział o co chodzi...
-
Hmmm..mamy takich "egzotycvznych" sędziów na oba dni...może warto się zastanowić?
-
Jagoodko...w wolnej chwili mogłabys spojrzeć na sędziów ? Oczywiście cockery angielskie ;-) Ooo...już widzę....Christian Vantu..nie wiem,czy na oba dni...,ale do niego nie pojadę...:shake: Podłączam się też do pytania [B]musi[/B] o zasady przyznawania championatów na Węgrzech...
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Masz jakies wieści,jak minęła im podróż i jak spodobał sie Kokusi domek? -
[quote name='samozwajka']co do zachowania handlerów. to byłam świadkiem jak jedna Helga rzucała swoim jamnikiem w lewo i prawo bo zachodzł jej droge. szkoda gadac.[/quote] Heh...no właśnie...parę dni temu,w Książu, byłam świadkiem,jak czeska handlerka nieomal rzucała cockerem amerykańskim (który z tego co słyszałam-bo nie widziałam ich na ringu-nie bardzo miał ochotę się wystawić) - już na klatce przyduszała psa,zaciągała mu cienki łańcuszek dławikowy tak,że potem pies miał otarcia,"czesała" go drucianą szczotką tak,że pies skomlał....:mad:jedyną osobą,która zwróciła jej uwagę byłam ja...reszta wystawców (co usłyszałam potem)była wręcz oburzona,że opierniczam to babsko,"bo po co się wtrącać"...potem wzięła go "potrenować"...tak wieszała go na dławiku,że zerwał się łańcuszek,więc babsko wzięło psa za głowę i tak wiszącego niosła do klatki potrząsając nim co chwilę:angryy: - po tym ochrzaniłam ją solidnie (i "pod nosem,ale tak żeby słyszała,powiedziałam,że jak jeszcze tknie tego psa w ten sposób to wykorzystam wysięgnik od stołu trymerskiego w niekonwencjonalny sposób...) i opierniczyła ją kobieta,która przyszła pooglądać psiaki na wystawie...reszta patrzących na całe to zajście nie zareagowała....:shake:
-
[quote name='olaglowka']Gratulacje !![/quote] Dzięki wielkie:lol:
-
[B]Goldek[/B]...jest taka bardzo przydatna opcja jak [U]wyszukiwarka[/U]...
-
aaa...dziękujemy :-) Tak,jedzie tylko młody - co by z wprawy nie wyszedł...mam nadzieję,że się nam sędzina z Książa nie powtórzy ;-)
-
[quote name='Elitesse']ja zupelnie niestwiadomie tez przeprowadzalam taka symulacje u swoich malcow :crazyeye: jak weszlam kiedys na ta stronke to bylam zdziwiona ze to jakas metoda jest :lol:[/quote] To witaj w "klubie"...też nie miałam pojęcia,że to naukowa metoda :evil_lol:
-
Mnie też - stąd moje pytanie...
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
cockermanka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie trzymam kciuki za spokojną podróż. -
U nas zazwyczaj przeglądy są robione gdy maluchy skończą 6 tygodni.
-
Czy ten reproduktor krył już wcześniej?
-
To,że blisko nie zawsze oznacza,że jest sens jechać - to raz,a dwa,że najprawdopodobniej nie będę się mogła w tym czasie ruszyć z domu 9ale to się okaże za parę dni).
-
Wiesz..ale są i tacy,co kupią psa za gotówkę,a na leczenie i tak będą żałować - myślę,że nie można generalizować. To,że kupiłam psy na raty nie zmienia faktu,że mogłam wydać na leczenie naszego schroniskowego dziadzia tyle,że miałabym za to szczenię z bardzo dobrej hodowli.
-
[quote name='karenina']Pozatym, zawsze mnie zastanawia jedna sprawa : co ludzie którzy maja psy kupione na raty robia gdy pies zachoruje powaznie ? Ja na leczenie psa wydałam ponad 1000 zł w tydzien, i to był dopiero początek ..[/quote] Sorry...ale co to ma do rzeczy? :shake: Jakoś moje psy nie narzekają na brak dobrej opieki weterynaryjnej :cool3: Poza tym,niestety,nie każdy ma tyle szczęścia,żeby obyc sie bez kredytów....