Ewa i flatki, witaj :) Jura i Makary podrzucony ostatnio samochodem pod schron (bo są dwaj gończy "bracia", nie tylko Jurka -oba psy wyjęte ze schronu w Radomiu przez ogarkowo) są w ogarkowych świetnych DT. Na razie szukamy poprzednich opiekunów (dla Jurki, bo Makary- wiadomo niestety, że się nie zgubił), szczepimy itd i odkarmiamy i socjalizujemy i zaopiekowujemy ale coś czuję, że wkrótce zaczniemy szukać im DS wśród gończarzy.
Oto "nowy" Makary (ten złoty obok GP) w hoteliku ogarzym:
[IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9458/makary2.jpg[/IMG]