Maya to ustalimy jeszcze jakieś spotkanie żebyś Ty też mogłas przyjść.
NNikka rozumiem, że będziesz ;) ???
Ajrisz a ten żywopłot to chodzi o ten przed stawikiem zaraz, tak??
Luz...dwa kolaki tylko ja będe miała więc mnie poznacie :P
A Cober dwa haszczaki wiec już wogóle trudno będzie nas niezauważyć :P
Hehehehe :D