Paweł niestety wycofał Fridzulka z Sopotu aczkolwiek jedzie ze mną jako mój osobisty bodyguard :P ;) 8) hehe
Mam nadzieję, ze się spotkamy, ale na fafikowy ring nie zdążę bo tak czy siak nawet jeśli będzie opóźneinie to idziemy w tym samym czasie :placz:
A wiadomo, ze długowłose trzeba wczesniej przygotowac i to troche czasu zajmuje :cry:
Jeśli nie pouciekacie za szybko to po ocenie wpadne i pogadamy ;)