Crazy@, czuje to samo .Jestem nie zadowolona ze tam nie pojechalam ,a to wszystko przez te egzaminy. Mam nadzieje ze bedziecie trzymac za mnie kciuki bo zrezygnowalm z takiej fajnej imprezy na rzecz egzaminow ehhhh.No coz czasem trzeba z czegos zrezygnowac ,by przyszlosc sie ulozyla.Dlatego prosze zebyscie trzymali kciuki :wink: