-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Sezon czas zaczac.... i zaczelismy tym razem od Danii:cool3: [B]16.02.2008 odbyla sie miedzynarodowa wystawa w Odense[/B] Cest bardzo ladnie sie spisal. Duzo zgloszonych psow, a czerwone wstazki (bdb) lataly jak oszalale od sedziego:evil_lol: Cest mial spora stawke. Wygral klase otwarta. Porownanie o CAC rowniez udalo sie Cestowi wygrac...i zostal tym samym [B]CHAMPIONEM DANII[/B] :multi::multi::multi: a na koniec res. CACIB za interem.:cool3: Atmosfera na dunskiej wystawie bardzo mila, wszystko bezstresowo i bez pospiechu. Co dla dunow jest normalne. Cest byl rozpoznawany i powitany cieplo przez dunow :cool1: [B]17.02.2008 odbyla sie natomiast Klubowa wystawa terriera w Sonderso [/B]Rowniez spora ilosc zgloszonych psow. Warunki do pokazania psy bardzo trudne, gdyz gladki lakierowany parkiet :shake: A i tu sedzia nie oszczedzal wstazek czerwonych i bialych dla szczeniakow :roll: Z 8 psow w klasie otwartej 3 zostaly z ocena doskonala, w tym Cest i to on rowniez wygral swoja klase:multi::multi::multi: Wygral rowniez porownanie o [B]CAC[/B] i tym samym spelnil wymagania na [B]CHAMPIONA KLUBU DUNSKIEGO[/B] :multi::multi::multi: A na koniec razem z Cestem wywalczylismy [B]BoB[/B]...i wielki aplauz od publicznosci-atmosfera naprawde swietna, zero stresu przed wejsciem jak nigdy;) Niestety nie posiadam zdjec, warunki fotograficzne byly nie ciekawe i moj aparat nie dal sam rady :shake: Ale najwazniejsze sa dla mnie wspomnienia dawno nie bylam na takiej wystawie.;) Chcialabym bardzo podziekowac osobom ktore mnie wspieraly i pomogly. WIELKA BUZKA DLA WAS!!! pozdr.
-
Wkoncu dziala :mad::mad::mad: I my do domu wrocilismy bardzo zadowoleni. Hala 1-klasa :multi: Organizacja 1-klasa:multi::multi: Zawody dla mnie bardzo udano, gdyz atmosfera byla super, dawno tak dobrze sie nie bawilam. Z mila checia pojawie sie o ile bedzie to mozliwe na kwietniowych zawodach. Rowniez myslalam ze wykladzina bedzie gorsza, ale to chyba jednak lepiej ze tak sie nastawilam i pozytywnie rozczarowalam:evil_lol: Dziekuje wszystkim za mile slowka dla mojego "pudzianka" z M0, byly o jego pierwsze zawody w zeroweczkach i mysle ze spisal sie wysmienicie nie wspominajac juz o jego predkosci w przegiegu agility w niedziele...az mi sie w glowie zakrecilo po ukonczeniu:evil_lol: Jeszcze raz wielkie DZIEKUJE!!! dla organizatorow i uczestnikow za te zawody;) Oczywiscie jezeli ktos ma wiecej zdjec Pudzianka i mix amstaffki....bardzo ladnie o nie prosze ( Jezeli mozna chetnie bym sobie je "ukradla" podpisane oczywiscie). pozdr.
-
[quote name='klaudia&Manta']:oops: Mi tłumaczono tak , ze np. w takim przypadku to rodzeństwo :roll::oops: W takim razie się myliłam , przpraszam :roll:[/quote] Nie masz za co przepraszac. Zajrzyj poprostu w rodowod ;) Magnetica ojciec to DEMON Rygast a matka LUNA-LUST Buldożer, ale tak jak pisze nie wiem jakich rodzicow ma MONTGOMERY Buldozer ;) pozdr.
-
[quote name='klaudia&Manta']W sumie Magnetic Boy to najbliższa rodzinka mojego śmiedziela bo brat mamki :cool3: ( Montgomery Buldożer) :p Manciaczka dziękuje z całusy :loveu:[/quote] To ze oba psy sa na "M" nie oznacza ze sa z tego samego miotu, gdyż Montgomery jest starsza od Magnetica ;) Nie kojarze rodziców Montgomery, ale nie wydaje mi się zeby byli pełnym rodzenstwem, moge sie jednak mylic, ale napewno nie sa z tego samego miotu. Sebastian...może nowe zdjęcia?? :cool3: pozdr.
-
[quote name='eria']z jakiego sklepu internetowego najtaniej wyjdzie (chodzi głównie o wysyłkę) szampon dr lucy do czarnej sierści ?;)[/quote] Tak, u Iwony :evil_lol: pozdr.
-
Ojoj widze ze lapie wszystkich i wszystko bez wzgleu na wiek i gatunek :roll: Trzymajcie sie i niech wszyscy zdrowieja!!! pozdr.
-
Hihi ja tez mam "tylko" krotka siersc, czasem rowniez mialabym sie ochote pobawic....nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...nawet glaskowlosego troche czasem mecze zabiegami pielegnacyjnymi :evil_lol: Nablyszczacz jes bodajze z pompka do spryskiwania, ktos go uzywal? pozdr.
-
Sota, dokladnie dla mnie bylo bardzo wazne zeby to nie byl szampon koloryzujacy"chemikaliami" wlasciwie nawet do konca to nie jest koloryzujacy a poglebiajacy kolor. Moon_Light, ja jestem bardzo zadowolona, co do zapachów uważam, ze są OK dla niektórych osób pamietam ze zapach byl zbyt intensywny-słodki, ale mi na psie odpowiadal. W przyszlosci chetnie skorzystam pewnie jeszcze z nablyszczcza, jednak obecnie mam jeszcze swoj stary ktory jeszcze uzytkuje, bo jakos sie skonczyc nie moze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Płyn do uszu nie maialm okazji stosowac, ktos stosował? Jakie wrazneia? Moj ostatnio ma jedno ucho bardzije prybrudzone, ale nie jest to zapalenie i z tym walcze :roll: Namawiam ich jeszcze zeby "stworzyli" paste do zebow bo uwazam ze tez moze byc ciekawa :cool3: pozdr.
-
[quote name='moon_light']A co zamówiłaś? bo widzę że Cest ma podobny rodzaj sierści do mojego. Czyli taka śliska przylegająca :). Jaki szampon dla doga niemieckiego błękitnego?? (ostatnio wskoczył do Wisły-fu!, i nie miałam w czym go wykąpać...bo nie przewidywałam kąpieli w zimie)....[/quote] Juz Ci pisze :razz: Uzywam szamponu koloryzujacego na naturalnych skladnikach, co dla mnie jest dosc istotne! Jest do siersci czarnej i srebrnej, wiec mysle ze powinna byc dla was w sam raz :cool3: Dodatkowo uzywalam odzywki witaminowej Hair repair, wiem ze ponoc juz jej nie ma za to jest jej ulepszona wersja Vital. Z poprzedniej wersji bylam zadowolona, wiec mysle ze skoro jest ulepszona to nie powinna byc gorsza Paczuszka juz jest do mnie w drodze, wiec na dniach bede kapac psy i wtedy z checia sie o odzywce wypowiem. Psiutka, odezwij sie do Iwony ona ma cennik i poradzi Ci co wybrac dla Twojego psa. Naprawde szczerze POLECAM!!! pozdr.
-
Jestem ok 2 tyg po karmieniu Orijenem i musze powiedziec, ze karma niestety nie jest dla nas:shake: Karma ogolnie swietna do tego nie mam zadnych watpliwosci, jednak moj pies w ciagu tych 2 tygodni strasznie spadl mi ostro z wagi, sama skora i kosci no i miesniaki:diabloti: Zwiekszylam rowniez dawke karmy (w normie) jednak i to tez nie poskutkowalo, a niestety nie moge sobie pozowlic na dluzsze testowanie bo sezon wystawowy rozpczyna sie nam juz wkrotce, a wydaje mi sie ze skoro efekty byly tak szybko to raczej bo karmieniu przez nastepny miesiac raczej sie to nie zmieni.:roll: Jeszcze ktos namnie nasle TOZ ze glodze psa:evil_lol: Dlatego wracamy do tej samej firmy jednak Acany sport, na ktorej wygladal w sam raz i rowniez mu bardzo sluzyla! Dodam jeszcze ze moj pies jest zdrowy i napewno to nie jest powodem spadku wagi, cwiczymy tak samo i ruch ani nam sie nie zwiekszyl ani nie zmniejsyl. Moj post nie jest w zadnym razie atakiem na karme, bo bardzo ja cenie niestety kazdy psiak reaguje inaczej na karmy i tu wlasnie jeden z dowodow ze tak moze byc. Jednak kupki sa mini mini i co najwazniejsze zadnych wiatrow :cool3: pozdr.
-
Ja juz zamowiłam :cool3::cool3::cool3: Bedzie to juz 2 sezon z dr Lucy, jestem jaknajbardziej zadowolona klientka i mysle ze moj Cets tez jest zadowolony, chociaz on woli efekt po kapieli niz sama kapiel :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdr.
-
Oj trzeba trzeba, mysle ze nadlugo to nastapi bo mam nadzieje miec pare zdjec akcji...ale to dopiero w przyszlym tygodniu :evil_lol: pozdr.
-
No no ale zdjecia...GRATULACJE!!! Czekamy oczywiscie na wiecej :evil_lol: Ach ta zachlannosc do zdjec :eviltong::loveu: pozdr modeli i modelke :cool3:
-
Trzymam mocno kciuki za porot do zdrowia...w tym momencie to najwazniejsze... kolejne zawody tez beda, ale ZDROWIE TO ZDROWIE!!! Trzymajcie sie;) pozdr.
-
[quote name='sonia123']Ja mam takie pytanko :p : czy ta hala jest w miarę ciepła???? Bo ja zmarźluch jestem :p[/quote] Z tego co sie juz orientuje, hala jest ogrzewana ;) pozdr
-
Paczanga, nie ukrywam ze mnie zaskoczylas :crazyeye: Na to wyglada ze zamiast wierzyc ze L&R to L&R chyba zaczne czesciej czytac sklad :roll: Moja suka byla akurat na rybce ale tez nie patrzylam na sklad:roll: Jes nie dosc ze uczulona na kure, zoltko to tez jeszcze na owies i jeczmien:shake: reszty wymieniac juz nie bede :evil_lol: Rzeczywiscie 2 kg nie jest moze miarodajne,jednak po przestawieniu na inna karme sierwsc wrocila do swojej dawnej bardzo dobrej kondycji i mysle jednak ze akurat na to ta karma miala wplyw. Pamietac jednak nalezy o tym i zawasze to powtarzam ze kazdy pies reaguje inaczej na dana karm, wiec jezeli jednemy sluzy Brit to moze mu nie sluzyc np Acana i na odwrot (to tylko przyklad) dlatego ja czasem testuje karmy, nie cesto ale co jakis czas i najwiekszy problem mam jednak ze swoja suka alergiczka:roll: pozdr.
-
Ciekawe, ciekawe...chociaz szczerze nie zachwyca mnie... w szczegolnosci sklad...mieso na tak dalekim miejscu za zbozami :roll: No i nie ma wersji L&R ani innej dla alergikow. Nie ukrywam ze cena tez dosc wysoka jak za ta "linie" pozdr.
-
[quote name='Nicka*']Przepraszam za off, ale ma ktoś wolny dostep do tej hurtowni ? Swego czasu znajoma firma udostepniła nam w niej zakupy, ale już się na to nie zgadza :( A naprawde świetne ceny i asortyment mają.[/quote] A no mam dojscia ;) pozdr.
-
Ktos slyszal o tej karmie? Weszlam wlasnie na ulotke hurtowni [url]www.ara.waw.pl[/url] - promocje i tam znalazlam info o tej karmie. Sa jakies rozne rodzaje z jablkiem, marchewka badz pomidorami? Co to jest znowu jakis dziwny pomysl by naprawc klientow? Cos ktos wie? pozdr.
-
Ja osobiscie nie jestem zadowolona :roll: Moja suka, która jest alergikiem i musi dostawac L&R badz rybke, karme jadla chetnie do tego nie mam watpliwosci, jednak szata wyglada po karmie nie najlepiej, zmatowiala i wypadala siersc a ma jej naprawde nie wiele. Teraz chwilowo jestem na PPP i wszystkow rocilo do normy. Oczywiscie wiem ze innym psom moze sluzyc, ale juz wiem ze nie moim:shake: pozdr. EDIT jescze dodam....kupilam na sprobowanie te 2 kg wiec tak naprawde mala ilosc tej karmy...ale kondycja siersci spadla szybko
-
Vectra, zaczyna byc ciekzo cos rozrozniac na tych fotkach....ale jest na to rada nastepnym razem bedzie kolorek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdr.
-
Ja dzownie ostatnio juz codziennie, oni sami nie wiedza bo to wina ZG ktory im ich nie dostarczyl. Jutro znow mam dzwonic i sie dowiadywac. Niestety nie ma mozliwosci kupienia w innym oddziale ksiazeczki, chociazby czystej i zaniesienia do macierzystej :roll: pozdr.
-
[quote name='Juta']Może przeoczyłam, ale czy ktoś ma namiary na tani nocleg a propos berlińskiej wystawy? I gdzie ona dokładnie jest, bo słyszałam że przed Berlinem?[/quote] Wystawa w Berlinie zawsze odbywala sie w samym Berlinie, chyba ze cos mi umknelo, ale mi sie nie wydaje. pozdr.
-
Zart zartami ale w Warszawskim ZK nadal brak ksiazeczek i sami nie wiedza kiedy beda :shake: A do zawodow troszke ponad tydzien:roll: Czy nie ma mozliwosci nabycia czystej ksiazeczki z innego ZK a wypelniliby mi ja w macierzystym, czy ktos jest w stanie mi na to pytanie odpowiedziec? pozdr.
-
Gaja, jak nie sprubujesz to sie nie dowiesz. Pamietaj prosze ze kazdy pies inaczej reaguje na inny rodzaj karmy. Kup moze poprostu na poczatek worek 7,5 kg badz np 2x2,5kg Co do dawkowania mozna troszke ja zawsze obnizyc jezeli uwazasz ze Twoj pies nie wykorzystuje tyle energii ile by mogl. pozdr