Ola,
Nie martw sie.Corgi to naprawde bardzo stadne psy :D A to chyba był jakiś wyjatek potwierdzający regułę. :wink: Ja równiez bym chciała miec tyle psów, ale niestety mieszkam w bloku :( :( Chociaz i tak zapadła decyzja, ze zostawiamy sobie suczkę po mojej Klio :D Moja koleżanka, której bardzo zazdroszcze ma aż 8 psów, w tym 6 corgi. :D W najbliższym czasie powiększy im sie stadko o jednego pembroka( zostawiaja go sobie z miotu) :D