A my tydzien po Was mamy Rzeszów, później klubówka.Tak sie zastanawiam nad Przemyślem, jest on w niedziele, dzień po klubówce.Kusi mnie , poniewaz lisica mogłaby zadebiutować w pośredniej i zdobyć CWC i zapewne zw. rasy(nie powinno byc żadnego corgasa), ale z drugiej strony nie wiem czy dam radę zaliczyć w jeden weekend dwie wystawy.Tymbardziej, ze na klubówce chciałabym zostać jak najdłużej... :roll: