-
Posts
1457 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by shangri_la
-
mila_2- a wiesz ze luthien zrobila to normalnie w chwilke ? mi takie glupie wyciecie foty zajmuje...... strasznie duzo, a jeszcze tak zeby nie bylo widac ze wyciete :razz: to juz wogole, no i sam pomysl:evil_lol: super, podziwiam pozdrawiam
-
[COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4]:new-bday:100 lat dla ślicznej Betki:new-bday: [COLOR=Black][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][CENTER][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]:tort::tort::tort:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2] i wieeeeeelkie gratulacje [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]super pomysl z ta karma :lol: pozdrawiam [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
-
[COLOR=Red][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO [/B] :new-bday::new-bday::new-bday: [COLOR=Black]foteczki cudne, [SIZE=1]a tak z ciekawosci moge wiedziec jaki rozmiar ma koziolek? caly czas chce kupic ale te rozmiary, chodzi o ten wewnetrzny. acha a ta obroza to na pewno L-ka ( 40-60cm)? jesli tak to kurcze szkoda bo to jest druga obroza rogzowa ktora mi sie podoba ( 1na juz mam) ale L to dla nas za duzo... [SIZE=2]pozdrawiam[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][/COLOR]
-
[quote name='Marysia_i_gończy'][B]shangri_la[/B] jak to Ci się dekoncentruje? :roll: Eeech, te szelki... a ja czekam co Ty wybierzesz, bo nasze suki podobne :razz: [/quote] ano tak sie dekoncentruje- szczeka , skacze, wykonuje jakies komendy ktorych nie wydalam, myli komendy, wyprzedza komende.. jednym slowem kaplica, chyba ze akurat jest zmeczona np bieganiem to wtedy za miesko cos zrobi a za zwykle ciastko to baaaardzo opieszale a z tymi szelkami to mnie cos trafi ale poczekam na te nowe. a jak beda trefne to wezme guardy lub sledy zalezy co przypasi ( postaram porobic fotki we wszystkich) jeszczez 2 tygodnie to moze potrwac :roll:. skonczy sie pogoda to sobie pobiegamy... w zimnie....:angryy: cos dawno foteczek Unki nie bylo :razz: pozdrawiam
-
to moze faktycznie na lince:roll:? z tego co wiem to Hacker Anzy wlasnie na lince lapie frisbee a tu pieknie przerobiona Birunia autorstwa *luthien* jeszcze raz dziekujemy :loveu: [I][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://img136.imageshack.us/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8131/ergulkunia002ir8.png[/IMG][/URL] [I]pozdrawiam i lece na spacerek[/I] [/I]
-
no potwierdzilam zgloszenie,wreszcie sie udalo dodzwonic:lol: pani w zwiazku powiedziala ze sie udalo bo m iali jakis problemy z faxem, mamy konkurencje wreszcie jakas mala bo mala- w sumie 1 pies 2 suki, ale to i tak duzo ( np na krajowkach jestem sama...:roll:) to teraz aby cieczka nie przeszkodzila tylko pozdrawiam
-
jo-jo witam w galeri :laola: nathaniel zabawa przednia wracajac do tematu frisbee to jak sie poszarpiesz z psinkiem tym frisbee i uciekniesz to na 99% poleci za toba zeby sie znowu poszarpac ( tylko do szarpania to ja mam takei materialowe frisbee Karlie) i tak w kolko :cool3: Cimi - a u nas wreszcie wyszlo slonce, tylko ciekawe ile sie utrzyma:roll: a ten slalom to robicie tak pomiedzy nogami? tez to cwicze, juz juz bylo dobrze, ale sie popsulo jak zaczelam uczyc takiej sztuczki, ze ja ide do przodu, pies miedzy nogami do przodu, i pozniej sie tak samo cofam. to teraz jak robie slalom to idzie ladnie i czasem robi wlasnie ten element, czyli zamiast przejsc pod noga to okraza mnie ,wlazi miedzy nogi i mysli ze teraz bedziemy isc do przodu jak w tym drugim cwiczeniu:roll: ehhh
-
ale szybko :crazyeye: dziekuje bardzo moge wstawic do birki galeri?
-
witaj nathaniel bardzo ladna galeria mnie tez najbardzije sie to podoba [SIZE=1][SIZE=2] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1728/dscf5467dc9.jpg[/IMG] ma taki sam kolor oka jak moja bira :lol: ale u was fajnie - nie pada :roll: pozdrawiam i czekam na wiecej fotek :cool3: [/SIZE][/SIZE]
-
witam, od dawna chce tutaj cos napisac ale jakos dopiero teraz sie udalo :evil_lol:, galeria bardzo fajna uwielbiam myśliwce, to rogzowa obroza? [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3700/ergulkunia020pg8.png[/IMG][/URL] moge tez jakas przerobke z moja psica prosic? super ci wychodza pozdrawiam
-
dziekujemy za odwiedziny, kurce szkoda ze taka brzydka pogoda u nas, nie mozna pstrykac, za to wczoraj bira sie nauczyla skakac przez obrecz zrobiona z reki i nogi :lol: , a jak probowalam aby skoczyla przez obrecz z rak ale ustawilam sie tak zeby dodatkowo skoczyla miedzy nogami prze te rece ( neiwiem czy ktos to skuma:p ) to skoczyla mi lbem w brzuch :mad:, szkoda ze nie mam fotek ale jak tylko zaswieci slonko to nadrobie zaleglosci a na pocieszenie taki oto birus [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_1084.jpg[/IMG] pozdrawiam
-
no i nie ma fotek z frisbee ? :mad:, prosze o niezwloczne nadrobienie tego faktu :p , a po fotce widze ze niezle wymeczyliscie fionke :eviltong:
-
chodzenie przy nodze bardzo fajnie :lol: my tez troche probujemy, tylko wiesz jak ja mam jakas miesna nagrode a nie zwykle psie ciastko to mi sie pies dekoncentruje :roll: to teraz czekam na jakis filmik z przyspieszonego slalomu :evil_lol: ps: wczoraj dostalam odp w sprawie manmata i przyszlo zamowienie ale nie przyszly te moje szelki:mad:, ale maja przyjsc za 2-3 tyg jakies zupelnie nowe, podobno tez dla gonczych, juz sama niewiem, zastanawiam sie czy nie byloby lepiej po prostu zamowic guardy ehhh, jak cos bede wiecej wiedziec to napisze czym predzej :lol:
-
[quote name='mila_2'] a co do zdjęć - Pańcio wczoraj odebrał super hiper filtry do swego aparaciku, więc nie ma przeproś i Becia musi mieć sesję:D:D:D[/quote] o jaaaaacieeee, to czekamy na sznaucerkowe fotki :loveu::loveu::loveu: a tak btw to bardzo dobrze ze myslicie o sterylce, ja pewnie tez bym birke ciachnela gdyby nie plany hodowlane- jeszcze do konca nie jestem zdecydowana, troche mnie to przeraza. i nie ma tych okropnych cieczek, zmian zachowania, ciaz urojonych, bira to po cieczce i w czasie zachowuje sie okropnie :mad: , jedynie to bym sie bala ze charakter sie moze zmienic, ale jak tak czytam posty o sterylizacji to w sumie wiekszosc suczek zachowuje sie tak samo pozdrawiam
-
witam dziekujemy[B] alive[/B] za odwiedziny [B] mila_2[/B]- hehe na dogomanie o tak wczesnych porach zawsze wpadasz :evil_lol: a tutaj malpka meksykanska [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0401.jpg[/IMG] i buteleczka [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0420.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0416.jpg[/IMG] pozdrawienia dla wszystkich ogladajacych :lol:
-
Galeria gończych polskich (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
shangri_la replied to Hania's topic in Galeria
witam czy czerta cnotliwy nos to siostra cytry cnotliwy nos (choc to pewnie nieco glupie pytanie ale wole sie upewnic)? tytaj kopiuje czerte z po przednich stron watku [IMG]http://img320.imageshack.us/img320/9848/czerta59ol.jpg[/IMG] jesli tak to smiesznie bo cytra mieszka kolo mnie i sa podobne :lol:, wczoraj sie spotkalysmy na spacerku i dziewczyny troche razem poszalaly,a le akurat nie wzielam aparatu:roll:, moze nastepnym razem pozdrawiam -
[quote name='Godelaine']O p. Śliwce mogę się wypowiedzieć tylko w kontekście sędziowania belgów. W naszej rasie wydaje się preferować raczej duże, mocno zbudowane psy. Ruch nie jest aż tak istotny. Niespecjalnie obmacuje psy, zdarza mu się wyręczać asystentką. Nie tłumaczy też raczej swoich wyborów. No i zdarzają mu się humory. A wtedy trzeba idealnie wystawiać psa, bo inaczej zostanie się ostro zjechanym. Nawet za drobne błędy w prezentacji. Ja tego pana będe starała się unikać. Na koncie mam zaledwie kilkanaście wystaw, ale ów sędzia uplasował się bezkonkurencyjnie na pierwszym miesjcu pod względem gburowości, chamstwa i niesympatycznego podejścia do wystawcy. Może miał zły dzień, może. Ale i tak takiego zachowania IMHO to nie tłumaczy. P.S. Żeby nie było. Moje negatywne uczucia to kwestia podejścia do wystawcy, a nie styl oceniania.[/quote] o matko..... no to ladnie sie zglosilam :roll: , jestem dopiero poczatkujacym wystawca i zdarzaja mi sie bledy,a suka niezbyt lubi ring, bylam dopiero na 3 wystawach i 2 razy zachowala sie idealnie a ostatnim razem chciala mi zwiac i przeciela mi ringowka reke :roll:wogole jakis diablik w nia wstapil, ehh zupelnie nie rozumiem jej zachowania tym bardziej ze przed ta wystawa cwiczylam z nia razem z innymi psami na spacerach chyba od miesiaca i bylo ok, no coz co bedzie to bedzie najwyzej nas wywali :p [B]mam jedno pytanie dot p.Śliwki [/B]: jak on wyglada, chodzi mi o posture, glos itp, bo sucz czesto ma obawy przed namiernie dominujacymi panami, no i nienawidzi jak sie na nia cmoka, na cmokanie reaguje zazwyczaj szczekaniem pozdrawiam
-
hehe no to witam w klubie, ja tez zglosilam faxem wczoraj, mam nadzieje tylko ze doszlo :roll:, no i ze nie zaskoczy nas cieczka :mad:, ktora juz teoretycznie powinna sunia dostac jakis czas temu, ale wiadomo jak jest...
-
to kilka z bliska :cool3: : zapatrzona [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_1055.jpg[/IMG] obgryzanie [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_1044.jpg[/IMG] a tu hehe wyglada jak nie ona- na maxymalnym zoomie z daleka, pies z plaska kufa jak mopsik:evil_lol: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_1047.jpg[/IMG] i jeszcze dziobek [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_1117.jpg[/IMG]
-
Czuszka - wyżeł węgierski krótkowłosy i Chili - kundelek
shangri_la replied to alive's topic in Galeria
[quote name='sylrwia']a masz możliwość zdobyć jego dane? co to za węgierek? jakiś kontakt mailowy może? na tegoroczny zlot nie da rady pewnie już go ściągnąć, ale może za rok[/quote] eee no pewnie mam:lol:, widuje go srednio okolo 2 x na tydzien, bo mieszka bardzo niedaleko, teraz moze byc problem bo caly czas leje i malo sie wychodzi, ale jak go spotkam to sie zapytam :p -
hehe genialne foto [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.17.JPG[/IMG] przyznam ze nasz jamnik staruszek nie ma kubraczka, ale on wlasciwie to nigdzie nie wychodzi zima daleko obydwa psiaczki super, wiecej fotek poprosze :lol:
-
[I][B] [IMG]http://i100.photobucket.com/albums/m27/sabaera11/sabispi22.jpg[/IMG] [/B][/I]no ladnie, ja nie wnikam jak Spike musial wygladac jak wstal :p a tak wogole to jeszcze mam problemy z odroznianiem twoich psiakow , normalnie sa takie podobne (Spike, Saba i Delta) chyba najlepiej mi idzie rozpoznawanie Spike'a bo on chyba jest ciemniejszy :cool3: ,ale jeszcze troche poogladam i pewnie bedzie lepiej pozdrawiam
-
Cimi- hmm..no tak, ale jezeli ma lzejszy chwyt to moze znaczyc ze niezbyt sie do tego frisbee nadaje, bo przez to nie lapie czesci dyskow. patrzac na slady to na dysku Hero musialam scierac papierem sciernym zadziory, czyli chwyt byl mocniejszy, a przy sofcie jest tylko kilka malych sladow, to tak jakby Birka dostosowala sile do rodzaju matrialu :roll:, czyli ze mocniej nie bedzie. wiem ze powinnam sie z nia poszarpac tym softem i powinno byc lepiej, ale szkoda mi go bo mam tylko jednego i pewnie od razu by poszedl do kosza. Competitionem nie mialam okazji rzucac ale przy najblizszej nadarzajacej sie okazji pewnie go kupie z ciekawosci :p Anza- no mam nadzijeje ze pogoda sie poprawi bo mam juz dosc tych deszczowych spacerow z parasolem :angryy: odzew byl, to w taki razie jeszcze troche zeszlorocznych fotecek dorzucam :evil_lol:, to bardzo milo jak ktos pisze, bo przynajmniej wiem ze nei wrzucam tych fotek tylko dla siebie :eviltong: to fotka ktora ukazala sie wlasnie w przyjacielu psie http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0998.jpg pelne skupienie- podchody :eviltong: http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0989.jpg waruuuj http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0992.jpg http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0990.jpg to zdjecie strasznie mi sie podoba http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0980.jpg i nakoniec takie smieszne- jesien 05 http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0534.jpg pozdrawiam
-
Czuszka - wyżeł węgierski krótkowłosy i Chili - kundelek
shangri_la replied to alive's topic in Galeria
witam ufff przebrnelam przez cala galerie, zdjecia sa cudowne naprawde :lol:, musze przyznac ze straszni z was podroznicy :lol: gratulacje sukcesow wystawowych :multi: wygrzebalam te ktore mi sie najbardziej podobaja [IMG]http://i3.tinypic.com/wbaqzm.jpg[/IMG] jaaaakie kolory [IMG]http://i3.tinypic.com/wgp1f9.jpg[/IMG] [IMG]http://i3.tinypic.com/wipzb6.jpg[/IMG] Chili , fajnie ze dziewczyny sie tak zzyly ze soba, bezproblemowo [IMG]http://i5.tinypic.com/155m0rd.jpg[/IMG] hehe kolo mnie tez mieszka jeden starutki wyzel wegierski, ma ciety ogonek , i baardzo lubi Birunie. ps: wiesz ze tez kiedys mialam dready ? :eviltong: pozdrawiam -
pogoda za oknem nie sprzyja, wiec odgrzebuje pare zeszlorocznych fotek :loveu: kopanie- jedno z ulubionych zajec:cool3: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0387.jpg[/IMG] choc mozna na chwile je przewac zeby sprawdzic co sie dzieje [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0389.jpg[/IMG] ale i tak jest fajnie [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/zeszla%20jesien/100_0385.jpg[/IMG]