a jeszcze jeden ciekawy miocik sie szykuje :) moja Boogi pospieszyła się(przynajmniej tak twierdzi moja mama, bo jej jeszcze nie widziałam) i kilka dni temu dostała cieczkę. Trzymam sie planu i kryje ją Felkiem (to ten import z Francji , z Versace [url]http://www.dzidtka.type.pl/originale.htm[/url] ) , to bedzie jego pierwszy miot :) tu masz rodowód [URL="http://www.dzidtka.type.pl/szczenietalhasa.htm"]http://www.dzidtka.type.pl/szczenietalhasa.htm[/URL]
licze na śliczne, nie duże, z krótkimi kufkami jasne platynki, im jaśniejsze tym bardziej sie będę cieszyć :)