staram się zawsze dobrze doradzić, Aga miała mieć z innej hodowli szczeniaka, moim zdaniem pies był gorszy, ciesze się, że Tofik (bo to imie domowe URANOSA) tak ładnie wypada na wystawach a Aga mi zaufała mimo, ze mnie nie znała... o cholera konkurencje sobie na piersi wyhodowałam :) a tak serio bardzo sie ciesze, bo sie nie pomyliłam :)