Jump to content
Dogomania

Dzidtka_Gl

Members
  • Posts

    2944
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dzidtka_Gl

  1. dziewczyny nie ma co się odzywać dla mnie to prowokacja i wcale bym się nie zdziwiła gdyby pod tym nickiem kryła się właśnie handlara kundelkami, uświadamiająca wszystkich że rodowodowe są chore a kundle rozmnażane tylko dla zysku zdrowe i wogóle dużo lepsze od rasowych, bo rasowe to mają tylko snobi itd itp... a właściwie ble ble ble i do tego tyle szczegółów z życia "kobiety rozmnażającej", teksty w stylu jaka ona biedna i dobra itd :)
  2. pierwsza "prawda" > a jaka jest różnica w kosztach przy długim włosie a jaka przy krótkim ????? ilość szamponu ???? :) druga "prawda" a skąd ja moge wiedzieć :) ale nie będę dalej wnikać :)
  3. jesli ten post nie jest prowokacją to : kundelka shih tzu-podobnego tez trzeba żywić, leczyć, szczepić, kupić mu obroże, miske, szczotke, szampon itd itp... ale jakoś dla mnie to wygląda na prowokacje
  4. no widzisz nie masz za co mordować ani dusić , teraz będę wiedzieć :)))) i do kolejnej wystawy, Leszno ??? :)
  5. eeee chyba nie.... w każdym razie pozdrawiam Cię kimkolwiek jestes i przepraszam :oops:
  6. sh maniak, czyli dziewczyna z ostatniego zdjęcia ??? przepraszam za moją nie wiedzę (bo to nie ignorancja) ale ja tam w grzywki aż tak bardzo nie chce wnikać bo u Was bywa tak samo miło jak w innych rasach nie będę wgłębiać się w szczególy :) w każdym razie ja to ta panna z nadmiarem kilogramów co w Opolu w sobote miała dość i pytała o trase na Częstochowe ( do hotelu) bo chłopaki zostawali (jak się okazało może 30min dłużej) a jak wiemy kobiety mają gorsza orientacje w terenie ;)
  7. bardzo proszę o stawkę lhasa apso (gr IX)
  8. bardzo prosze o stawkę lhasa apso (gr IX)
  9. Dzidtka_Gl

    Opole 2007

    [quote name='dorotal']Kingi Wystawa klubowa IX grupy Bursztyn Rubinowy Skarb - Ml. Zw Klubu Brylant Rubinowy Skarb - Ml. Zw Klubu Arsene de la Bacska - Zw. Klubu CWMHAF Vauderville - CWC Felicita z Cerekvicke - Zw. Klubu, BOB i BEST IN SHOW III :lol::lol::lol::lol::lol: Wystawa międzynarodowa Bursztyn Rubinowy Skarb - Zw. Mł. i BOB, ukonczony Mł. Ch Polski :lol::lol: Bloom Rubinowy Skarb - Zw.Mł. Arsene de la Bacska - CWC, CACIB Moze ktos ma fotki z BIS klubowki ozdobek ?[/quote] GRATULACJE!!! a pamiętasz w sobote (juz z boku okraglaka na terenie wystawy) kobitke przy tuszy z szczeniakiem lhasakiem i z dwoma facetami z masą klatek ;) nawet mówiłam, że gdyby nie psy to bym nie wiedziała, że to Wy!!!
  10. a jak wyniki w BOG ? i finałach młodzieży, szczeniąt itd ?
  11. taki nick może mieć tylko U.S. zgadza się ???????? :) pozdrawiam, nie masz fotek ?
  12. [quote name='dorotal']lhasa tez poszly :lol:[/quote] dostałam, STRASZNIE, STRASZNIE dziękuję, ja pozwalam sobie te stawki później wklejać na moje forum gdzie zbieramy wyniki z wystaw lhasa :) ja zawsze bardzo, bardzo proszę o stawki i bardzo sie cieszę jak dostaje :)
  13. ja jak zwyklę proszę o stawkę lhasa apso, na pewno duzo nie było ;)
  14. bardzo prosze o lhasa apso z niedzieli (w sobote byłą specjalistyczna mam wszystko potrzebuje z dziś) moze być skan :)
  15. ponieważ nie mam katalogu, może mi ktoś wypisać lhasa apso które jutro będą ?
  16. no i wróciłam z Ostravy, oj ja to nie znam litości dla właścicieli moich maluchów [IMG]http://img.mojeforum.net/images/smiles/gg/mruga.gif[/IMG], namówiłam na debiut wystawowy właścicieli "Lucky`ego" (czyli [B]SURPRISE BY LOVE z Czańca[/B]) na Specjalistyczną Wystawę Lhasa Apso w Czechach ( w Ostravie, na tym samym terenie co dzisiejsza i jutrzejsza krajówka), sędziował sędzia ze Słowacji, Przewodniczący Klubu Ras Tybetańskich na Słowacji Dušan Kuriš, no i mały przywiózł swój pierwszy pucharek za [B]Najlepszego Szczenięcia w Rasie[/B], i śliczny pamiątkowy medal (oczywiście ocena wybitnie obiecujący) [IMG]http://img.mojeforum.net/images/smiles/gg/wesoly.gif[/IMG] cieszę się, a najbardziej z tego że właściciele zachwyceni atmosferą wystawy, no i już zgłaszają na kolejne wystawy [IMG]http://img.mojeforum.net/images/smiles/gg/mruga.gif[/IMG]
  17. osoby mające lub tylko interesujące się TERIERAMI TYBETAŃSKIMI zainteresowane listą dyskusyjną poświęconą naszym tybetańskim rasom proszę o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub gg492638
  18. osoby mające lub tylko interesujące się SHIH TZU zainteresowane listą dyskusyjną poświęconą naszym tybetańskim rasom proszę o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub gg492638
  19. Bardzo prosze o stawkę lhasa apso (były w sobote)
  20. [quote name='zakla']Dla mnie i tak to strasznie brzmi:cool3: wiem wiem, że często gęsto suki dziewięcioletnie są w genialnej kondycji (zwłaszcza te, które znam, sportowe owczary:evil_lol:), ale ja i tak dałabym jej spokój .[/quote] rasa rasie nie równa, przykładowo małe rasy w wieku 7 lat to "nówki" (pudle, lhasaki itd) a dogi ? molosy ??? często niedożywają tego wieku
  21. dokładnie, np kiedy ma sie sukę rasy długowłosej... najpierw robi się z nia Championaty itd pierwszy miot ma w wieku 4 lat, później np jeszcze 2 a w nich mało szczeniąt, to dlaczego nie kryć ??? to w Polsce sa sztuczne granice do kiedy , od kiedy, np niech mi ktos wyjasni dlaczego pies może kryc od 18miesiąca, bo ???? to hodowca powinien decydować
  22. jeśli suka jest w dobrej kondycji może mieć i później, pisze się zgodę do komisji hodowlanej o warunkowe krycie, nic w tym dziwnego
  23. taaaak ? matko to ile Ty masz lat ??????? jezu jak ten czas leci :)
  24. statystycznie i tak lepiej być handlerem :))) a nie handlerką ;)
×
×
  • Create New...