Jump to content
Dogomania

Agappe

Members
  • Posts

    9099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agappe

  1. [quote name='Kasia Fistasia']Witam! A teraz jeszcze foteczki przedstawiające Anshina, który próbował zachęcic do zabawy korzeń ;) [/QUOTE] hahahah i cham jeden sie nie dał? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. no i po spacerku :cool3: :cool3: teraz tylko czekamy z niecierpliwoscią na Asiaczkowe fotki!!!! a tak z innej beczki Nowa Ruda: Psy klasa młodzieży KIKUSHI Eskimo River YUWAKU Halne Wzgórze (FCI) klasa pośrednia INOCHI-O KAKERU Halne wzgórze klasa otwarta ODA NOBUNAGA Halne Wzgórze YOCHI GO TAJGENTA Suki klasa szczeniąt CIKO POLONIA WHITE KEDDEF LEE klasa młodzieży AKIRA z Grodzkiego Zakątka ICZCZITE Halne Wzgórze klasa pośrednia KAZUMA z Robertowej Chatki NAMI-GO Matagiinu NIAGARA MAGO KAKUSUI Halne Wzgórze klasa otwarta CARMEN DOLINA WIąZóW KONNICHI-WA Halne Wzgórze
  3. byłabym wdzieczna za podanie rodziców, hodowcy i własciciela suni CIKO POLONIA WHITE KEDDEF LEE :roll: :roll: :roll:
  4. [quote name='zula'] Psy klasa młodzieży KIKUSHI Eskimo River YUWAKU Halne Wzgórze (FCI) klasa pośrednia INOCHI-O KAKERU Halne wzgórze klasa otwarta ODA NOBUNAGA Halne Wzgórze YOCHI GO TAJGENTA Suki klasa szczeniąt CIKO POLONIA WHITE KEDDEF LEE klasa młodzieży AKIRA z Grodzkiego Zakątka ICZCZITE Halne Wzgórze klasa pośrednia KAZUMA z Robertowej Chatki NAMI-GO Matagiinu NIAGARA MANGO KAKUSUI Halne Wzgórze klasa otwarta CARMEN DOLINA WIąZóW KONNICHI-WA Halne Wzgórze[/QUOTE] dziekuje bardzo !!!! :)) ps. NIAGARA [B]MAGO[/B] KAKUSUI, a nie Mango :lol:
  5. Ineczka i ja zjawimy się ok 11 :) Ineczka będzie tylko z Akitą, bo Dino i Bimbo to chyba nie jest najlepsze połączenie :roll: Weź Żelcie!!!!!!!
  6. czy ja moge prosić o tą stawke [B]13 akit[/B] ?????
  7. skontaktuje się z Nią.. Jezeli nie ma innych planów to pewnie się zjawi :) ale mysle, że Ineczka baaaaardzo by chciała zobaczyć Żelcie!!!!
  8. Asiaaa a bierzesz Żelinke???
  9. [quote name='Asiaczek']A dlaczego nas nie zaprosiłyście, co? Oj, nieładnie... Ja o Was pamiętam... Pzdr.[/QUOTE] bo to była taka improwizacja.. wstałam zobaczyłam bezchmurne niebo pomysłałam o Paulinie, Aiko i spacerze i ledwno co skończyłam myć zęby zadzwoniła ;) :evil_lol: :evil_lol: ps. proponuje ciepło sie ubrać, bo to niebieskie niebo jest baaardzo mylące :/ i zmarzłysmy dzisiaj
  10. Gratuluje!!!! :))))
  11. ooo nawet 2 akitki sie znalazły na zdjęciach :))):loveu: :loveu: :loveu:
  12. a my dziś z ineczką już byłysmy na polach ;) a w piątek byłysmy z związku, bo było spotkanie na szczycie ;p ;) ja sie postaram być, ale nie obiecuje <sprawy osobiste...:shake: > a tak z innej beczki dziś była wystawa w Nowej Rudzie (od.Wałbrzych) [IMG]http://images1.fotosik.pl/284/86617ec66a8b3b27.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/275/c4a56a6359fa5331.jpg[/IMG] zdjecia z [URL="http://www.hess.fotosik.pl/"]http://www.hess.fotosik.pl/[/URL]
  13. Agappe

    Poszukuje Stawek

    bety mówiłam, że tu szybciej znajdziesz pomoc :) :lol:
  14. qrcze już prawie 20 a tu zadnych wieści?????:roll: :roll: :roll: :roll:
  15. Marta, ale niektórzy mają po kilka psów... a poza tym jezeli ja mam to opublikować to musze być pewna stawki, a nie wymyślać sobie z głowy :/
  16. to ja prosze o [B]akity[/B] zgłoszonych 13, wiec nie powinno być dużym problemem spisanie tej stawki.. bede baaaardzo wdzieczna za pomoc
  17. [quote name='maga18']ale masz nazwisko wł. :) ja grzywaczy stawke zlozylam w 97% ;)[/QUOTE] ale niektórzy mają kilka psów ;) wiec ciężko.. a masz gdzies ten spis wystawców zapisany???
  18. ja co prawda z wwy, a nie trójmiasta, ale emaile też na tym świecie są i wysyłałam wiele razy i do gdańska i do gdyni.. z Gdańska bardzo szybko dostawałam konkretną odpowiedź <pani zawsze była miła jesli można tak mówić o kontaktach emailowych> z Gdyni z tego co pamietam nigdy nie dostałam odpowiedzi....:shake: :shake:
  19. dziekuje za informacje
  20. [quote name='PUENTA imszar']CZy mogę poprosić dobrą duszę o sznaucery miniaturowe czarno-srebrne bo mi sie strona nie otwiera :([/QUOTE] RING 3 - Jolanta Jabłońska 12:25 PSY szcz - 2 mł - 2 pośr - 2 otw - 1 cham - 1 SUKI szcz - 1 mł - 2 pośr - 2 otw - 2 cham - 1
  21. [quote name='gwiezdny-wyslannik']Mi się spis wystawców nie otwiera :([/QUOTE] bo rano był.. a teraz sie zmył :/
  22. [quote name='maga18']Alu... prosze bardzo :) [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/7445/image3ic8.jpg[/IMG] Natomiast o MP nic nie ma... Jeśli chodzi o spis wystawcow to rano byl... byly nazwiska + numerki wiec stawke mozna sobie 'złożyć' ;)[/QUOTE] jak nie ma nazwy psa to ciężko złozyć :roll: :roll:
  23. RING 6 - Aleksandra Lubaszka basenji 10:00 - 6 p-pośr 2 p-otw 1 p-cham 1 s-otw 1 s-wet 1 chow chow czarny,niebieski 10:20 chow chow rudy 10:30 karelski pies na niedźwiedzie 10:45 nag pies peruwiański duży 10:50 pies faraona 10:55 smoyed 11:00 alaskan malamute 11:10 siberian husky 11:55 szpic mały kolorowy klasyczny 14:00 szpic miniaturowy 14:10 szpic wilczy 14:45 mp nie ma w zestawieniu
  24. plan sędziowania jest w pdfie, wiec wordem tego nijak nie otworzysz... tylko Acrobatem..
  25. [quote name='Argus Electra']Ha Ha , wróciłam , trafiłam, i zdobyłam ,mamy z naszą czarną terierka Basmą Performans 2x Cacib i tyt Zw. Zagrzebia, nowy tytuł wproadzony w Chorwackiej kynologii, nasze polskie buldozki tez sie b, ładnie pokały Etna Cacib i CAC, Sharm Cacib BOB i CAC i tyt Zw Zagrzebia, jesteśmy po podróży zmęczeni ale szczęsliwi :multi: :multi:[/QUOTE] gratulacje!!!! :)) jestem ciekawa czy zgłoszone były jakiekolwiek akity??
×
×
  • Create New...