-
Posts
9099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agappe
-
cavallo dziękujemy za miłe słowa :))) jeszcze tylko napisze Wam wyniki z Głowgowa i znowu znikam na dobre kilka dni <sesja> Krajowa wystawa w Głogowie - 27-28.01.2007, sędzia Aleksandra Lubaszka (PL) psy - kl.młodzieży wynik HARUKI Czandoria oc.??, lokata III KIKUSHI Eskimo River oc.doskonała, med.srebrny, lokata II YUWAKU Halne Wzgórze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, Zw.Mł., NJwR psy - kl.pośrednia wynik AKEBONO Tomadachi oc.doskonała, med.srebrny, lokata II INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, CWC, NPwR, Zw.Rasy psy - kl.otwarta wynik CZANDOR Porażynianka oc.???, lokata II FUJIMARU Pa-Lis oc.doskonała, med.złoty, lokata I suki - kl. szczeniąt wynik CIKO POLONIA WHITE Keddef Lee oc.wybitnie obiecująca?, lokata I suki - kl.młodzieży wynik KAMI Halne Wzgórze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, Zw.Mł. suki - kl.pośrednia wynik HACHIKO Pa-Lis oc.doskonała, med.srebrny, lokata II KOKORO Halne Wzgórze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, CWC LAKHIRA Jamni Jar oc.??, lokata IV NAGASAKI MAGO KAKUSUI Halne Wzgórze nieobecna NAMI-GO Matagiinu PL oc.??, lokata III suki - kl.otwarta wynik MOMO-GO Tajgeta oc.doskonała, med.srebrny, lokata II NIAGARA MAGO KAKUSUI Halne Wzgóze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, CWC, NSwR WATSUI Rilaf ??
-
polowanie na bażanta nie skończyło się sukcesem, ale mimo to humorek nas nie opuszczał ;) [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/725/dsc00507la3.jpg[/IMG] bieg do pańci ;) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9025/dsc00511at4.jpg[/IMG] niebo nad warszawą [img]http://img172.imageshack.us/img172/3256/dsc00513aj4.jpg[/img] "nasze" pola [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9275/dsc00514rd9.jpg[/IMG] i troche odpoczynku [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2527/dsc00518cu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2601/dsc00519fy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2181/dsc00520cl7.jpg[/IMG] FINITO ;)
-
polowanie na bażanta Anata wyczuła zwierzyne [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6011/dsc00497hx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3806/dsc00500mp4.jpg[/IMG] bażant poleciał <przepraszam, ze taka jakość zdjęcia, ale nie byłam zupełnie przygotowana na fotografowanie nieba, wiec zdjecie robione w złej opcji, w ruchu /tzn ja sie ruszałam ;p / i niestety taki efekt.. [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7374/dsc00501vj5.jpg[/IMG] Anata rzuciła się w pogoń za bażantem [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2139/dsc00502sw8.jpg[/IMG] niestety bażant ma skrzydła, a Ruda nie ;) wiec bażant wylądował tu : [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1268/dsc00505cr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7522/dsc00506hl0.jpg[/IMG] a Anata tu <pół minuty wczesniej próbowała chodzić po tym drzewie ;) > [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/563/dsc00504bo6.jpg[/IMG] cdn
-
cd. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7539/dsc00484jz6.jpg[/IMG] i znowu niedźwiadek [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/811/dsc00485ry3.jpg[/IMG] brodzenie w śniegu ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8650/dsc00487gk7.jpg[/IMG] uśmiech do zdjecia [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6386/dsc00488tp8.jpg[/IMG] sarenka [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1379/dsc00491wa1.jpg[/IMG] rozciąganie szyi ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9846/dsc00494ja8.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2442/dsc00495on8.jpg[/IMG] wariatka [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1663/dsc00496fg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/5668/dsc00498ul6.jpg[/IMG] cdn
-
[quote name='Iwona&Wiki'] [B]Agappe[/B], to po prostu białe szaleństwo, wspaniałe:eviltong:! Nie ma jak porządny spacer z przyjaciółmi! Zdjęcia jak zawsze super! Jak udaje Ci się zrobić te w biegu:angryy:! [/QUOTE] Dziękuję za słowa uznania.. :oops: :oops: :oops: Iwona przeciez Tobie też udaje się robić zdjęcia w biegu :lol: :lol: Asiunia Inochi był w pośredniej.. a oto stawka jakby ktoś jej jeszcze nie widział: Krajowa wystawa w Głogowie - 27-28.01.2007, sędzia Aleksandra Lubaszka (PL) National Dog Show in Głogów - 27-28.01.2007, judge Aleksandra Lubaszka (PL) psy - kl.młodzieży male - junior class wynik result HARUKI Czandoria KIKUSHI Eskimo River YUWAKU Halne Wzgórze psy - kl.pośrednia male - intermediate class wynik result AKEBONO Tomadachi INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze psy - kl.otwarta male - open class wynik result CZANDOR Porażynianka FUJIMARU Pa-Lis suki - kl. szczeniąt female - puppy class wynik result CIKO POLONIA WHITE Keddef Lee suki - kl.młodzieży female - junior class wynik result KAMI Halne Wzgórze suki - kl.pośrednia female - intermediate class wynik result HACHIKO Pa-Lis KOKORO Halne Wzgórze LAKHIRA Jamni Jar NAGASAKI MAGO KAKUSUI Halne Wzgórze NAMI-GO Matagiinu PL suki - kl.otwarta female - open class wynik result MOMO-GO Tajgeta NIAGARA MAGO KAKUSUI Halne Wzgóze WATSUI Rilaf Cała Polska zasypana ;) a my po kolejnym spacerze tym razem samotnym, ale w końcu udało mi się upolować bażanta :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: (od 2 lat chodziłam za bazantami z aparatem i zawsze byłam za daleko albo za późno:shake: ) najpierw kilka innych zdjeć z dzisiejszego spaceru ;) niedźwiadek ;) [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5179/dsc00461sd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/6114/dsc00463in5.jpg[/IMG] szczęście na pysku :loveu: :loveu: [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/6554/dsc00474fv5.jpg[/IMG] niuchacz [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2171/dsc00475oz8.jpg[/IMG] moj ukochany ośnieżony nosek ;) [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4343/dsc00478uv4.jpg[/IMG] truchtamy sobie ;) [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5695/dsc00483pg3.jpg[/IMG] cdn.
-
spotkanie z wielkoludami ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6260/dsc004292ne.jpg[/IMG] [URL]http://img201.imageshack.us/img201/4909/dsc004300es.jpg[/URL] [COLOR=Green][B]Zdjęcie było za duże![/B][/COLOR] intensywne szukanie... wiatru w polu ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9831/dsc004318kj.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9860/dsc004331if.jpg[/IMG] posąg ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/987/dsc004352al.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7056/dsc004361hh.jpg[/IMG] kolega sie zainteresował jedyną dziewczynką w stadzie ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2408/dsc004370tg.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2286/dsc004382po.jpg[/IMG] niuchacze [url]http://img201.imageshack.us/img201/595/dsc004419el.jpg[/url] [COLOR=Green][B]Zdjęcie było za duże! [/B][/COLOR] szczęśliwa Anatka ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1734/dsc004406nd.jpg[/IMG] Miłego oglądania ;)
-
[img]http://img408.imageshack.us/img408/5436/dsc004211tp.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/7821/dsc004234fn.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/1230/dsc004242mi.jpg[/img] przyłapany na gorącym uczynku ;) [img]http://img201.imageshack.us/img201/2507/dsc004256gz.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/9086/dsc004264kt.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/2196/dsc004280kl.jpg[/img]
-
[quote name='Kasia_i_Łukasz'] kolejna zagadka...cóż to takiego? :diabloti: [IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/DSC02871.jpg?t=1168960845[/IMG] Pozdrawiamy cieplutko :hand:[/QUOTE] my też tak umiemy ;) [img]http://img408.imageshack.us/img408/2407/dsc004028ef.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/9632/dsc004108zi.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/1416/dsc004117fc.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/8415/dsc004148ju.jpg[/img] + troche Warszawskiej wsi.. nie zmniejszałam zdjęcia, żeby było widać drugi plan ;) ucieczka z miejsca zbrodni [URL=http://img201.imageshack.us/my.php?image=dsc004007sn.jpg][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/843/dsc004007sn.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img201.imageshack.us/my.php?image=dsc004012gk.jpg][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1020/dsc004012gk.th.jpg[/IMG][/URL]
-
jako, ze wszyscy się tak rozszaleli ze zdjeciami to ja też wstawie co nieco, ale najpierw małe nadrabianie zaległości Witam serdecznie Cavalio !! :) Z Shoggim już się przywitałam, ale chciałam jeszcze pogratulować ślicznego kudłacza ;) Gratuluje Agnieszce oraz Iwonie pięknych małych i dużego kociaczków/ka!!! :) :loveu: :loveu: :loveu: Kasia i Łukasz jak zawsze wspaniałe zdjęcia :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: bety i Iwona śliczne te Warsze kudłacze :)) Aiko na plaży świetnie wygląda.. a które zdjęcie mi sie najbardziej podoba to już Ineczka wie ;):evil_lol: jako, że dziś spadł śnieg w Warszawie i ciągle sypie nieprzerwanie od 6rano i jako, że ostatnio nie miałam czasu dla Rudej (i dalej nie mam :oops: :oops: ) wybrałysmy się na nieco dłuższy spacerek.. i oto tego efekty: [img]http://img408.imageshack.us/img408/5894/dsc003893oa.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/208/dsc003904yk.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/4316/dsc003917wq.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/7163/dsc003938zx.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/1517/dsc003942qa.jpg[/img] cdn.
-
Tu jest bezposredni link do formularza zgloszeniowego: [url]http://zkwp.pl/zgloszenie/warszawaszpice/zgloszenie_pl.php[/url] a tu link do informacji o wystawie: [url]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=warszawaszpice[/url]
-
no co Ty???? a ja byłam pewna że jak owczarek to owczarek ;p chociaż rzeczywiście on bardziej molosowaty ;p haha Bergamaski odeszły z bloku to kolejny wielkolud sie wprowadził ;p
-
Witam, chciałabym sie dowiedziec czegoś wiecej o tych psiakach... moja Ruda Japonka ma od niedawna kolege tej rasy... kolega ma 3 miesiace a waży niewiele mniej od mojej 4 letniej akitki ;p, a wygląda tak: [IMG]http://www.republika.pl/akita_husky/bandzior.JPG[/IMG] a własciwie wygladał, bo teraz ma odrobine dłuższe łapki z tego co mówił własciciel nie ma tych psiaków za dużo w Polsce... jego "bestia" przyjechała zza granicy
-
[quote name='MarzenaTkacz']AGAPE - Interchampiony 40,- zł.[/QUOTE] no to zobaczymy ;)
-
Super :))) a można prosić o opłaty (interchampiony mnie interesują:evil_lol: )
-
[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Myśmy CACIB-y z Oberwartu dawno dostali, natomiast dyplomów zwycieżców Austrowęgier nie dostaliśmy dotąd. A CACIB-y z Szombathely dotąd nie pojawiły się... I dyplomu Intera dla suki ciągle brak.....[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Agappe[/B], ty też w sobotę byłaś w Austrii, a w niedzielę na Węgrzech ? I wysłałaś e-maila z kopiami kart ocen do związku austriackiego ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] tak byłam w sobote w au a w niedziele na wegrzech... @ wysłałam i na wegry i do austrii, ale dyplom z austrii przyszedł wysyłałam kopie kart ocen i kartoników z CACIBami do zwiazku w austrii i na wegrzech @ pierwszy @ po ang jakies 2 tyg po wystawie.. w tym samym czasie Donya wysłała @ o prawie takiej samej tersći i odpisali tylko jej, że dyplom przyjdzie (chyba do dzisiaj nie przyszedł?).. Potem wysyłałam jeszcze po miesiącu @ po angielsku, żeby sie przypomnieć i znowu brak odpowiedzi.. po kolejnych 2 tygodniach wysłałam @ po niemiecku... i na ten tez nie odpowiedzieli, wiec uznałam, że dyplom przepadł i przestałam się interesować.. a tu taka niespodzianka dzis w skrzynce ;) potwierdzenie CACIBu z Autsrii przyszło jakoś na poczatku listopada, Interchampionat kilka dni potem.. potwierdzenia CACIBa z Węgier nadal nie mam tylko, że u nas mogli się pomylić.. bo na wystawie zgłoszone były 2 akity z Polski BIMBO i ANATA Yamamoto.. oboje dostali po 2 CACIB, właścicielką Anaty jestem ja i właścicielka Bimba.. a @ pisałysmy oddzielne.. wiec mogło im sie coś pomieszać..
-
[quote name='Elitesse']na potwierdzenie z zeszlego roku czekalam ok 10 mieisecy :evil_lol: ale faktem jest ze blyskawicznie odpowiadaja na meile !![/QUOTE] no to ja nie wiem... ja kilka razy pisałam do nich po ang nic nie odpisali.. potem napisałam po niemiecku 2 razy i tez nic nie odpisali.. dlatego byłam przekonana, że dyplom i rozetke moge sobie już darowac..
-
[quote name='Elitesse']hehe super !! :multi: a dostalas juz moze potwierdzenia cacibow z tych wystaw ?[/QUOTE] z Austrii przyszedł i gdzies sie zagubił.. i interchampionat też przyszedł < zakończony na tych wystawach> i to ponad miesiąc temu
-
hahha przyszedł DZISIAJ!!! dyplom Zw.Austro-Węgier + Rozetka!!!!! rychło w czas ;p a byłam pewna, że tego już nie dostane!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
-
ktrebor dostałes moją wiadomość na pw <ponad tyg temu wysyłałam>:roll: :roll: :roll: :mad: :mad: :mad:
-
osobiście nie kojarze miotów, które niedawno się urodziły <żeby psiaki były do odebrania już na początku lutego.. ale poszperaj może w linkowni :roll: :roll: :roll: tam masz adresy do wszystkich<które znalazłam> akicich hodowli, które sie reklamują w internecie
-
[quote name='Błyskotka']No My niestety nie zjawimy sie na tej wystawie ale jestem ciekawa ile będzie na niej zgłoszonych psów.[/QUOTE] szkoda... Błyskotka.. to może pomozesz ją rozreklamować odrobinke.. bo podobno nie wszyscy z chow-chowów i eurasierów wiedzą o tej wystawie..
-
bety.. ja uwazam, że dobrze, że przeniesli AA do szpiców, ale uważam, że źle zrobili zmieniając ich nazwe... do dzis są strony w internecie pt. Akita -Inu gdzie są opisane tylko AA.. a zmiana nazwy na AA według mnie tylko może pogorszyć tą sytuację i dla ludzi czy akita czy akita amerykańska to będzie ciągle jedna i ta sama rasa.... chociażby było ostatnio widać takie zamieszanie kiedy obie poprosiłyśmy o stawke "naszych" akit z Wilna... takie moje zdanie..
-
[quote name='kasia.gie']Pierwszego dnia Vilnius Winter, drugiego Christmas Cup.[/QUOTE] ale zadnego dodatkowego tytułu psu który wygrał nie daje? <pzrepraszam, że tak dopytuje, chce mieć pewność..>
-
[quote name='MagicJohnson']nie, tytul Zwyciezcy Litwy bedzie przyznawany na CACIB'ie [U]w marcu[/U]![/QUOTE] czyli to po prostu zwykła (podwójna) międzynarodówka?
-
mam pytania czy na tej wystawie były przyznawane jakies tytułu pt. Zw.Litwy albo coś podobnego???