-
Posts
9099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agappe
-
[quote name='Asiaczek'] I seria zdjęć Bimbonka, naszej "oazy spokoju". Donya - moje na wierzchu... [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7915/resizeofpict0091mf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8938/resizeofpict0092qc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/6170/resizeofpict0095ym8.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8329/resizeofpict0093ei0.jpg[/IMG] I to już naprawdę wszystko. Pzdr.[/QUOTE] hahah seria Bimbonkowej "oazy spokoju" "odrobine" nie wyszła... 1. Anata 2. Bimbo 3. Anata 4. Anata :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Asiaczek']I jeszcze nprawdę (!) ostatnie zdjęcia z naszego niedzielnego spacerku. Różne, różniste. Według mnie to Koi. A według Donya i Agappe? [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/190/resizeofpict0079us1.jpg[/IMG] Dwie panienki, tradycyjnie tyłem... (co to za jakaś mania ustawania się tyłeczkami do robiącego zdjęcia, co?!) [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1592/resizeofpict0085hs7.jpg[/IMG] W sumie niezłe zdjęcie, prawda?:lol: [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/706/resizeofpict0086aru5.jpg[/IMG] Jaki piękny "puchacz"! Kto się przyznaje do tej psinki?!?!?! [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8128/resizeofpict0100lv8.jpg[/IMG] Tutaj Koi usiłuje wyprowadzic na spacer zaprzyjaźnionego kupmla. Sznurek gra tutaj głowna rolę. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7116/resizeofpict0088ul1.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1725/resizeofpict0089bg8.jpg[/IMG] Mówiłam, że sznurek gra główna rolę?! Cdn. Pzdr.[/QUOTE] 1. Koi 2. Anata 3. Anata 4. Anata 5. Koi 6. Koi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek'] Ufff, przyszło wsparcie w postaci Koi (chyba?) Oj, jak dobrze; ogonek Dzezika powrócił na swoje miejsce.:lol: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4016/resizeofpict0124te5.jpg[/IMG] No, zmasowany "atak" na "Dużego Dozia" powiódł się. "Wróg" w odwrocie... [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/2813/resizeofpict0125ph9.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.[/QUOTE] to Anata ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
a tak poza tym to : [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2072/akitaprvpluy2.gif[/IMG] :lol: :lol:
-
mała niespodziewajka... pełne, oficjalne wyniki z Poznania + odrobine statystyk :)) <mam nadzieje, że wszystko jest czytelne i zrozumiałe, bo bardzo mi na tym zależało... > [URL=http://img88.imageshack.us/my.php?image=akitastawka1av3.jpg][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/833/akitastawka1av3.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/my.php?image=akitastawka2px8.jpg][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7604/akitastawka2px8.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img81.imageshack.us/my.php?image=akitastawka3sf6.jpg][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2549/akitastawka3sf6.th.jpg[/IMG][/URL]
-
ktoś podawał linka w temacie o Cruftcie kilka tygodni temu.. <po Poznaniu w każdym bądź razie>
-
[quote name='Elitesse']a ja jeszcze nie mam :roll: z szombathely tez jeszcze nie przyszlo[/QUOTE] z szombathely też nie mamy :shake: :shake:
-
zapytaj właścicielki.. tak chyba najlepiej i najprościej:roll: :roll:
-
[quote name='Asiaczek']Trochę zdjęć Lali: [IMG]http://img368.imageshack.us/img368/2356/resizeofpict0062km1.jpg[/IMG] [/QUOTE] ale jestem panieneczka :)) :loveu: :loveu:
-
[quote name='sylwekw']Wiem, że jest oddzielny watek na forum ale tutaj zapytam czy wybieracie się w lutym do Grodziska na wystawę Szpiców japońskich? Ja oprócz samej wystawy jako takiej marzę aby poznac tam trochę osób (oprócz akiciarzy których już znam) również od piesków innych ras japońskich.[/QUOTE] my sie wybieramy
-
Asiaaaa jestem pod wrażeniem jeśli sama podpisywałaś zdjęcia!!!!!! :)):evil_lol: :evil_lol: zadnego Rudego ogona nie pomyliłas:multi: :multi: :multi: :multi: jedna mała uwaga "biały kieł" to Lala vel Aiko ;) raczej nie Lalka ;p
-
[quote name='donya']Bardzo :lol: a najbardziej czerwony sweterek, który Bimbo chciał skonsumować :evil_lol: :lol: :lol:[/QUOTE] Asiaaa.. ja bede marudzić i powiem, że mało :/ czekam na zdjęcie tego małego słodziaka, kórego nie chciałam oddać włascicielom ;p
-
kiedy resztaaaaaaaaaaaaaaaaa????:mad: :mad: :mad:
-
haha no i dzisiaj przyszło do nas potwierdzenie z Oberwartu ;):lol: :lol:
-
potwierdzenia CACIBa z Oberwartu jeszcze nia mam, ale za to dostalam dziś poczta z Autrii zaporszenie na jakąś wystawe w marcu ;p ale nasza poczta nawet jak nie strajkuje dziwnie działa, wiec przyzwyczaiłam sie do opóźnień ;) annaszutkiewicz GRATULUJE!!! :):multi: :multi:
-
[quote name='ewelinabuck'];) ;) ;) ;) o widze w koncu jakies zdjecia ale wciaz malo:mad: :mad:[/QUOTE] też tak uwazam :mad: :mad: :mad: :mad:
-
pozwoliłam sobie przenieść kilka akicich zdjęć made by Asiaczek ;) [quote name='Asiaczek']Na początek wstawię zdjęcia grupowe akitek, bo inaczej to mnie dziewczyny zagryzą. Voila! [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6302/resizeofpict0149ck8.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7362/resizeofpict0151fb1.jpg[/IMG] (tutaj jakieś maluchy weszły nam w kadr, fuuuu...) [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/7899/resizeofpict0156xu5.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.[/QUOTE]
-
[quote name='sylrwia']A to jakaś wystawa i grupa hodowlana była reprezentowana??:crazyeye: Ale one maja różne odcienie![/QUOTE] jeden facet i trzy baby ;) takim to dobrze ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Asiaaaa mogłabyś mi wysłać pierwsze zdjęcie w oryginalnej wielkości na @?????
-
[quote name='Poświata']Moja Poświata to grupa VI, wyżły są w grupie VII, a baski i akity w grupie V :hmmmm:, dobrze mówię ?[/QUOTE] odbośnie akit i basków to tak.. na reszcie sie nie znam
-
Asiuuu co to znaczy dla Ciebie wieczorem???:roll: :roll:
-
[quote name='Poświata']A Ty myślisz, że ja z daleka to aż tak dokładnie widziałam :cool3: ??? Pasowała mi jedynie godzina, i to że innych takich grupek raczej nie było. Potem jak wracaliśmy ok.15 to dużo więcej porobiło sie takich grup i w różnych miejscach. CZEKAM na fotki!!! Ja już u siebie, ze swojego spaceru, trochę powstawiałam, jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, to zapraszam :lol: !!![/QUOTE] Akitki to raczej nie są małe zwierzątka i raczej ze wzgledu na swój kolor rzucają się w oczy ;) a odnośnie grupek były momenty, że tylko nasze psiaki latały po danej części pól a były i takie gdzie tych psiaków było z 15 .. po prostu trzeba było stanąć, zaparkować i podejść bliżej :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='donya']Chciałam przypomnieć, że ja jeszcze istnieję. Wprawdzie czasu wolnego w tygodniu prawie wcale nie mam ale do galerii czasami zaglądam. CZEKAM NA ZDJĘCIA!!! :lol: :lol: :lol:[/QUOTE] my też czekamy z niecierpliwością!!!!!!! aha no i oczywiscie dziekuje wszystkim za miły spacer :) Ruda co prawda bardzo dużo nie polatała, ale jednak niewyspanie wzieło góre i prawie cały dzień spała ;) i na spacery mogłam sobie sama iść ;)
-
[quote name='Kasia_i_Łukasz'][B]Kasiu Fistasiu, [/B]bardzo się cieszę, że odzyskałaś aparat :lol: :lol: :lol: Fantastyczne fotki! BRAWO! a Anshin'ek to uroczy i przezabawny młodzieniec :loveu: :loveu: :loveu: W Częstochowie zamieszkał również AGARU Puchate liski, więc Aidka ma okazję do częstych spacerków w towarzystwie swojego braciszka, czego efektem jest nasza poniższa fotorelacja: [IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/DSC02540.jpg[/IMG] [/QUOTE] chwile musiałam pomyslec i powpatrywać sie w to zdjęcie, żeby zorientować sie która głowa pasuje do którego tłowia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Poświata']Jak się spacerek udał, bo nam świetnie ??? Natrzaskałam mnóstwo zdjęć, Wy pewnie też :multi: , będzie co oglądać. Jadąc przed południem do Łazienek widziałam grupkę psiarzy, może to Wy byliście :hmmmm: ???[/QUOTE] nasz grupa to była : 4 baby :evil_lol: , 4 akity i 3 baski :lol: :lol:
-
na zdjęciu oczywiście jest Koi i Żelcia ;) ona ma najbujnieszy ogon z naszej trojki ;) i najwiecej białego na ogonie ;)