Jump to content
Dogomania

Agappe

Members
  • Posts

    9099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agappe

  1. cavallo dziękujemy za miłe słowa :))) jeszcze tylko napisze Wam wyniki z Głowgowa i znowu znikam na dobre kilka dni <sesja> Krajowa wystawa w Głogowie - 27-28.01.2007, sędzia Aleksandra Lubaszka (PL) psy - kl.młodzieży wynik HARUKI Czandoria oc.??, lokata III KIKUSHI Eskimo River oc.doskonała, med.srebrny, lokata II YUWAKU Halne Wzgórze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, Zw.Mł., NJwR psy - kl.pośrednia wynik AKEBONO Tomadachi oc.doskonała, med.srebrny, lokata II INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, CWC, NPwR, Zw.Rasy psy - kl.otwarta wynik CZANDOR Porażynianka oc.???, lokata II FUJIMARU Pa-Lis oc.doskonała, med.złoty, lokata I suki - kl. szczeniąt wynik CIKO POLONIA WHITE Keddef Lee oc.wybitnie obiecująca?, lokata I suki - kl.młodzieży wynik KAMI Halne Wzgórze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, Zw.Mł. suki - kl.pośrednia wynik HACHIKO Pa-Lis oc.doskonała, med.srebrny, lokata II KOKORO Halne Wzgórze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, CWC LAKHIRA Jamni Jar oc.??, lokata IV NAGASAKI MAGO KAKUSUI Halne Wzgórze nieobecna NAMI-GO Matagiinu PL oc.??, lokata III suki - kl.otwarta wynik MOMO-GO Tajgeta oc.doskonała, med.srebrny, lokata II NIAGARA MAGO KAKUSUI Halne Wzgóze oc.doskonała, med.złoty, lokata I, CWC, NSwR WATSUI Rilaf ??
  2. polowanie na bażanta nie skończyło się sukcesem, ale mimo to humorek nas nie opuszczał ;) [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/725/dsc00507la3.jpg[/IMG] bieg do pańci ;) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9025/dsc00511at4.jpg[/IMG] niebo nad warszawą [img]http://img172.imageshack.us/img172/3256/dsc00513aj4.jpg[/img] "nasze" pola [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9275/dsc00514rd9.jpg[/IMG] i troche odpoczynku [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2527/dsc00518cu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2601/dsc00519fy4.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/2181/dsc00520cl7.jpg[/IMG] FINITO ;)
  3. polowanie na bażanta Anata wyczuła zwierzyne [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6011/dsc00497hx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3806/dsc00500mp4.jpg[/IMG] bażant poleciał <przepraszam, ze taka jakość zdjęcia, ale nie byłam zupełnie przygotowana na fotografowanie nieba, wiec zdjecie robione w złej opcji, w ruchu /tzn ja sie ruszałam ;p / i niestety taki efekt.. [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7374/dsc00501vj5.jpg[/IMG] Anata rzuciła się w pogoń za bażantem [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2139/dsc00502sw8.jpg[/IMG] niestety bażant ma skrzydła, a Ruda nie ;) wiec bażant wylądował tu : [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1268/dsc00505cr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7522/dsc00506hl0.jpg[/IMG] a Anata tu <pół minuty wczesniej próbowała chodzić po tym drzewie ;) > [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/563/dsc00504bo6.jpg[/IMG] cdn
  4. cd. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7539/dsc00484jz6.jpg[/IMG] i znowu niedźwiadek [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/811/dsc00485ry3.jpg[/IMG] brodzenie w śniegu ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8650/dsc00487gk7.jpg[/IMG] uśmiech do zdjecia [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6386/dsc00488tp8.jpg[/IMG] sarenka [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1379/dsc00491wa1.jpg[/IMG] rozciąganie szyi ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9846/dsc00494ja8.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2442/dsc00495on8.jpg[/IMG] wariatka [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1663/dsc00496fg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/5668/dsc00498ul6.jpg[/IMG] cdn
  5. [quote name='Iwona&Wiki'] [B]Agappe[/B], to po prostu białe szaleństwo, wspaniałe:eviltong:! Nie ma jak porządny spacer z przyjaciółmi! Zdjęcia jak zawsze super! Jak udaje Ci się zrobić te w biegu:angryy:! [/QUOTE] Dziękuję za słowa uznania.. :oops: :oops: :oops: Iwona przeciez Tobie też udaje się robić zdjęcia w biegu :lol: :lol: Asiunia Inochi był w pośredniej.. a oto stawka jakby ktoś jej jeszcze nie widział: Krajowa wystawa w Głogowie - 27-28.01.2007, sędzia Aleksandra Lubaszka (PL) National Dog Show in Głogów - 27-28.01.2007, judge Aleksandra Lubaszka (PL) psy - kl.młodzieży male - junior class wynik result HARUKI Czandoria KIKUSHI Eskimo River YUWAKU Halne Wzgórze psy - kl.pośrednia male - intermediate class wynik result AKEBONO Tomadachi INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze psy - kl.otwarta male - open class wynik result CZANDOR Porażynianka FUJIMARU Pa-Lis suki - kl. szczeniąt female - puppy class wynik result CIKO POLONIA WHITE Keddef Lee suki - kl.młodzieży female - junior class wynik result KAMI Halne Wzgórze suki - kl.pośrednia female - intermediate class wynik result HACHIKO Pa-Lis KOKORO Halne Wzgórze LAKHIRA Jamni Jar NAGASAKI MAGO KAKUSUI Halne Wzgórze NAMI-GO Matagiinu PL suki - kl.otwarta female - open class wynik result MOMO-GO Tajgeta NIAGARA MAGO KAKUSUI Halne Wzgóze WATSUI Rilaf Cała Polska zasypana ;) a my po kolejnym spacerze tym razem samotnym, ale w końcu udało mi się upolować bażanta :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: (od 2 lat chodziłam za bazantami z aparatem i zawsze byłam za daleko albo za późno:shake: ) najpierw kilka innych zdjeć z dzisiejszego spaceru ;) niedźwiadek ;) [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5179/dsc00461sd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/6114/dsc00463in5.jpg[/IMG] szczęście na pysku :loveu: :loveu: [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/6554/dsc00474fv5.jpg[/IMG] niuchacz [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2171/dsc00475oz8.jpg[/IMG] moj ukochany ośnieżony nosek ;) [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4343/dsc00478uv4.jpg[/IMG] truchtamy sobie ;) [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5695/dsc00483pg3.jpg[/IMG] cdn.
  6. spotkanie z wielkoludami ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6260/dsc004292ne.jpg[/IMG] [URL]http://img201.imageshack.us/img201/4909/dsc004300es.jpg[/URL] [COLOR=Green][B]Zdjęcie było za duże![/B][/COLOR] intensywne szukanie... wiatru w polu ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9831/dsc004318kj.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9860/dsc004331if.jpg[/IMG] posąg ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/987/dsc004352al.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7056/dsc004361hh.jpg[/IMG] kolega sie zainteresował jedyną dziewczynką w stadzie ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2408/dsc004370tg.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2286/dsc004382po.jpg[/IMG] niuchacze [url]http://img201.imageshack.us/img201/595/dsc004419el.jpg[/url] [COLOR=Green][B]Zdjęcie było za duże! [/B][/COLOR] szczęśliwa Anatka ;) [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1734/dsc004406nd.jpg[/IMG] Miłego oglądania ;)
  7. [img]http://img408.imageshack.us/img408/5436/dsc004211tp.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/7821/dsc004234fn.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/1230/dsc004242mi.jpg[/img] przyłapany na gorącym uczynku ;) [img]http://img201.imageshack.us/img201/2507/dsc004256gz.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/9086/dsc004264kt.jpg[/img] [img]http://img201.imageshack.us/img201/2196/dsc004280kl.jpg[/img]
  8. [quote name='Kasia_i_Łukasz'] kolejna zagadka...cóż to takiego? :diabloti: [IMG]http://i13.photobucket.com/albums/a269/jabola/DSC02871.jpg?t=1168960845[/IMG] Pozdrawiamy cieplutko :hand:[/QUOTE] my też tak umiemy ;) [img]http://img408.imageshack.us/img408/2407/dsc004028ef.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/9632/dsc004108zi.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/1416/dsc004117fc.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/8415/dsc004148ju.jpg[/img] + troche Warszawskiej wsi.. nie zmniejszałam zdjęcia, żeby było widać drugi plan ;) ucieczka z miejsca zbrodni [URL=http://img201.imageshack.us/my.php?image=dsc004007sn.jpg][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/843/dsc004007sn.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img201.imageshack.us/my.php?image=dsc004012gk.jpg][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1020/dsc004012gk.th.jpg[/IMG][/URL]
  9. jako, ze wszyscy się tak rozszaleli ze zdjeciami to ja też wstawie co nieco, ale najpierw małe nadrabianie zaległości Witam serdecznie Cavalio !! :) Z Shoggim już się przywitałam, ale chciałam jeszcze pogratulować ślicznego kudłacza ;) Gratuluje Agnieszce oraz Iwonie pięknych małych i dużego kociaczków/ka!!! :) :loveu: :loveu: :loveu: Kasia i Łukasz jak zawsze wspaniałe zdjęcia :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: bety i Iwona śliczne te Warsze kudłacze :)) Aiko na plaży świetnie wygląda.. a które zdjęcie mi sie najbardziej podoba to już Ineczka wie ;):evil_lol: jako, że dziś spadł śnieg w Warszawie i ciągle sypie nieprzerwanie od 6rano i jako, że ostatnio nie miałam czasu dla Rudej (i dalej nie mam :oops: :oops: ) wybrałysmy się na nieco dłuższy spacerek.. i oto tego efekty: [img]http://img408.imageshack.us/img408/5894/dsc003893oa.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/208/dsc003904yk.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/4316/dsc003917wq.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/7163/dsc003938zx.jpg[/img] [img]http://img408.imageshack.us/img408/1517/dsc003942qa.jpg[/img] cdn.
  10. Tu jest bezposredni link do formularza zgloszeniowego: [url]http://zkwp.pl/zgloszenie/warszawaszpice/zgloszenie_pl.php[/url] a tu link do informacji o wystawie: [url]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=warszawaszpice[/url]
  11. no co Ty???? a ja byłam pewna że jak owczarek to owczarek ;p chociaż rzeczywiście on bardziej molosowaty ;p haha Bergamaski odeszły z bloku to kolejny wielkolud sie wprowadził ;p
  12. Witam, chciałabym sie dowiedziec czegoś wiecej o tych psiakach... moja Ruda Japonka ma od niedawna kolege tej rasy... kolega ma 3 miesiace a waży niewiele mniej od mojej 4 letniej akitki ;p, a wygląda tak: [IMG]http://www.republika.pl/akita_husky/bandzior.JPG[/IMG] a własciwie wygladał, bo teraz ma odrobine dłuższe łapki z tego co mówił własciciel nie ma tych psiaków za dużo w Polsce... jego "bestia" przyjechała zza granicy
  13. [quote name='MarzenaTkacz']AGAPE - Interchampiony 40,- zł.[/QUOTE] no to zobaczymy ;)
  14. Super :))) a można prosić o opłaty (interchampiony mnie interesują:evil_lol: )
  15. [quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Myśmy CACIB-y z Oberwartu dawno dostali, natomiast dyplomów zwycieżców Austrowęgier nie dostaliśmy dotąd. A CACIB-y z Szombathely dotąd nie pojawiły się... I dyplomu Intera dla suki ciągle brak.....[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Agappe[/B], ty też w sobotę byłaś w Austrii, a w niedzielę na Węgrzech ? I wysłałaś e-maila z kopiami kart ocen do związku austriackiego ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] tak byłam w sobote w au a w niedziele na wegrzech... @ wysłałam i na wegry i do austrii, ale dyplom z austrii przyszedł wysyłałam kopie kart ocen i kartoników z CACIBami do zwiazku w austrii i na wegrzech @ pierwszy @ po ang jakies 2 tyg po wystawie.. w tym samym czasie Donya wysłała @ o prawie takiej samej tersći i odpisali tylko jej, że dyplom przyjdzie (chyba do dzisiaj nie przyszedł?).. Potem wysyłałam jeszcze po miesiącu @ po angielsku, żeby sie przypomnieć i znowu brak odpowiedzi.. po kolejnych 2 tygodniach wysłałam @ po niemiecku... i na ten tez nie odpowiedzieli, wiec uznałam, że dyplom przepadł i przestałam się interesować.. a tu taka niespodzianka dzis w skrzynce ;) potwierdzenie CACIBu z Autsrii przyszło jakoś na poczatku listopada, Interchampionat kilka dni potem.. potwierdzenia CACIBa z Węgier nadal nie mam tylko, że u nas mogli się pomylić.. bo na wystawie zgłoszone były 2 akity z Polski BIMBO i ANATA Yamamoto.. oboje dostali po 2 CACIB, właścicielką Anaty jestem ja i właścicielka Bimba.. a @ pisałysmy oddzielne.. wiec mogło im sie coś pomieszać..
  16. [quote name='Elitesse']na potwierdzenie z zeszlego roku czekalam ok 10 mieisecy :evil_lol: ale faktem jest ze blyskawicznie odpowiadaja na meile !![/QUOTE] no to ja nie wiem... ja kilka razy pisałam do nich po ang nic nie odpisali.. potem napisałam po niemiecku 2 razy i tez nic nie odpisali.. dlatego byłam przekonana, że dyplom i rozetke moge sobie już darowac..
  17. [quote name='Elitesse']hehe super !! :multi: a dostalas juz moze potwierdzenia cacibow z tych wystaw ?[/QUOTE] z Austrii przyszedł i gdzies sie zagubił.. i interchampionat też przyszedł < zakończony na tych wystawach> i to ponad miesiąc temu
  18. hahha przyszedł DZISIAJ!!! dyplom Zw.Austro-Węgier + Rozetka!!!!! rychło w czas ;p a byłam pewna, że tego już nie dostane!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  19. ktrebor dostałes moją wiadomość na pw <ponad tyg temu wysyłałam>:roll: :roll: :roll: :mad: :mad: :mad:
  20. osobiście nie kojarze miotów, które niedawno się urodziły <żeby psiaki były do odebrania już na początku lutego.. ale poszperaj może w linkowni :roll: :roll: :roll: tam masz adresy do wszystkich<które znalazłam> akicich hodowli, które sie reklamują w internecie
  21. [quote name='Błyskotka']No My niestety nie zjawimy sie na tej wystawie ale jestem ciekawa ile będzie na niej zgłoszonych psów.[/QUOTE] szkoda... Błyskotka.. to może pomozesz ją rozreklamować odrobinke.. bo podobno nie wszyscy z chow-chowów i eurasierów wiedzą o tej wystawie..
  22. bety.. ja uwazam, że dobrze, że przeniesli AA do szpiców, ale uważam, że źle zrobili zmieniając ich nazwe... do dzis są strony w internecie pt. Akita -Inu gdzie są opisane tylko AA.. a zmiana nazwy na AA według mnie tylko może pogorszyć tą sytuację i dla ludzi czy akita czy akita amerykańska to będzie ciągle jedna i ta sama rasa.... chociażby było ostatnio widać takie zamieszanie kiedy obie poprosiłyśmy o stawke "naszych" akit z Wilna... takie moje zdanie..
  23. [quote name='kasia.gie']Pierwszego dnia Vilnius Winter, drugiego Christmas Cup.[/QUOTE] ale zadnego dodatkowego tytułu psu który wygrał nie daje? <pzrepraszam, że tak dopytuje, chce mieć pewność..>
  24. [quote name='MagicJohnson']nie, tytul Zwyciezcy Litwy bedzie przyznawany na CACIB'ie [U]w marcu[/U]![/QUOTE] czyli to po prostu zwykła (podwójna) międzynarodówka?
  25. mam pytania czy na tej wystawie były przyznawane jakies tytułu pt. Zw.Litwy albo coś podobnego???
×
×
  • Create New...