:lol: cieszę się, że sunia już w domciu...........
:evil: jak by co to złodzieja jamnikami poszczuję, a są w tym dobre........ jamniki raczej u siebie obcych nie lubią(miniaturki) i są doskonałym alarmem !! Umarłego obudzą jak by ktoś obcy wlazł im na teren !! :lol:
A jak na wystawie?? taka cisza......... no ale im później będą wiadomości tym lepiej, bo znaczy,ze na finały się załapały...... :D