z tymi BISami w Rybniku to naprawdę wygląda dziwnie, ale dziwniejsze są przewały z reklamami w katalogu! :-?
Dałam reklamę do katalogu kilka lat temu, zapłacona była z góry, prosty tekst, bez zdjęcia............ to mi to wydrukowali pustą trzcionką, zupełnie nieczytelne, iiiiiiiii domalowali jakieś koszmarnie poprzerabiane kundelki i to bez mojej zgody i akceptacji............
Zapytałam w sekretariacie co sądzą o tym to mi powiedzieli ,ze winna jest drukarnia........ miało być w roku następnym poprawnie wydrukowane, ale do dziś czekam i nic........ 3 lata mnie zbywają, a że się oryginał zgubił, a że się zarząd zmienił........ itp.
Forsy nie oddali również.......... więc na pucharki mają na BISy nie?? :evil: :evil: :evil: