Kochani.......
technicznie to jest i tak szybko, skoro we Wrocławiu na wystawie jeszcze były przyjmowane zgłoszenia......... :)
potem trzeba to wklepać, potem sprawdzić, wprowadzić kto opłacił......... :)
to się robi nie po łebkach , bo dokładnie......... więc i tak katalog na stronie szybko sie pokazał.......... :)
szkoda tylko ,że w pdf który mi się nie otwiera.................. :(
Nikt nie marudzi ,że w innych Oddziałach nie robią BISa szczeniąt, weteranów, młodzieży........... u nas w Zabrzu jest , z podziałem na psy i suki.......... :)
dlatego myślę ,że taki zły to ten Oddział nie jest........
A co to są asystenci sekcji??
U nas na 2-3 sekcje jest jeden kierownik sekcji i skad jeszcze by się miał wziąć asystent?? :-?
Jeśli ktoś chętny to zapraszam!! Kilka wolnych miejsc do objęcia się znajdzie !! :D