Jump to content
Dogomania

paolinka

Members
  • Posts

    374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paolinka

  1. Hmm Króliczek chyba jedzie z nami i chyba jest z Warszawy, ale glowy nie dam ;) Ja dostalam juz dyplom - championat mojego psa, moge jechac i zglaszam do klasy championow :angel: Teraz tylko zgloszenie... :stupid: Hmm ma ktos jakis wzor na zgloszenie do nich? Jak to wyslac?? :oops:
  2. Ja tez poprosze na [email][email protected][/email] :)
  3. Dorotko, ja tez nie mam psa na junior handling :( Heh pewnie jak zwykle bedziemy szukac czegos na wystawie (przynajmniej ja...) wiec glowa do gory ;) Ale tez zwracam sie do Dogomaniakow z prosba o pozyczenie psiaka :fadein:
  4. Hehe ok ;) Czekam na odpowiedz na priv :wink:
  5. [quote]Paolinka nie zdeklarowała się.[/quote] :o hmm jak to nie?? Jestem prawie pewna, pozwolenie mam, wszystko ok - teraz tylko finanse, ale mysle ze z tym nie bedzie problemu... :) No chyba, ze nie chcecie ze mna jechac :P
  6. Wielkie dzieki Asiaczek, tak wlasnie zrobimy w nastepnym tygodniu :D
  7. [quote]Paolinka ,myśłę ,że słusznie rozumujesz.Przyjeżdzaj do W-wy i dołączaj do naszego Busa ,którego Asiaczek załatwi jak zdobędzie wystarczającą (optymalną) ilosć osób[/quote] Heh to dobrze :) Ja z checia, jestem tez po wstepnej rozmowie z rodzicami - nie widza przeszkod, ale 100% odpowiedzi jeszcze nie moge dac ;) W razie czego "zamawiam" jedno miejsce :wink:
  8. [quote]Na wystawie w K. w grudniu ub.r. nie było żadnego beagla!!! My chcemy zorganizować busa do K., ale na razie jest nas tylko 2, a w porywach 3 osoby ze średnimi psami. Jeszcze jedna osoba ze średnim/małym psem sie zmieści. Jeżeli mogłabys dojechać np. do W-wy, to byłoby OK.A z jakim psem jechałabyś? Pzdr.[/quote] :o wow! Oczywiscie, bede bardzo, bardzo chetna na przylaczenie sie do busa :D Mysle, ze moglabym dojechac do Warszawy.... Jechalabym z jednym, bezkonfliktowym Beaglem. Wiesz moze kto bedzie sedziowal ta rase?? Aaa i jeszcze jedno pytanko, bo nie moge sie polapac: jesli moj pies w ta niedziele ukonczyl Ch.Pl (potwierdzenie pewnie przyjdzie za pare miesiecy...) i wygralibysmy tam w klasie, to mamy Ch.Rus?? Czy nie? :lol:
  9. Czy moglabym poprosic stawke Beagli z grudnia?? Chcialabym pojechac z moim psem, jedynym problemem jest transport... CZy organizuje ktos cos? :lol: Albo czy moglabym sie dolaczyc do kogos?? Moglabym dojechac tez do innego, dalszego miasta. Oczywiscie dokladam sie do kosztow ;) Poki co chce sie zorientowac czy ma to w ogole sens, bo jesli nie bedzie transportu to jasne, ze nie mam sie nawet co zastanawiac ;)
  10. Dzieki Dorota :Rose: [quote]Ja tylko wiem, że Misi nikt nie wziął. A tyle było hałasu!!![/quote] gdybym dojechala to uwierz mi - przyszlabym od razu do Was :cry: I przepraszam Czaple - wiem, ze mialam wyjsc na porownanie, w koncu sama tak bardzo chcialam... ale nie moja wina :( Mam nadzieje, ze bede miala jeszcze okazje sie z Wami spotkac ;)
  11. Ale slodka :iloveyou: Jak macie jeszcze jakies zdjecia to wklejac, z checia zobacze :lol:
  12. Gratulacje dla wszystkich :angel: :D Hmm a jak Junior Handling? Nikt sie nie chwali? :o
  13. Ja jestem zalamana :cry: Nie dojechalismy... na Fordonie zepsul nam sie samochod.... Jestem w szoku - nigdy wczesniej nic sie nie dzialo... Zgasl i nie chcial zapalic, 2 godziny probowalismy naprawiac - na marne.... Przemarzlam do reszty, bo akurat wtedy strasznie wialo i padal snieg. Trzeba bylo zadzwonic po pomoc drogowa. Taa... odholowali nas, ale oczywiscie pelno kasy poszlo :roll: I tak strasznie zaluje tej wystawy :( Miala ona byc najfajniejsza w tym sezonie.... I guzik :cry: Z gory przepraszam, ze nie stawilam sie na wszystkie obiecane spotkania - uwierzcie mi, ze chcialam :( Przeziebilam sie i to mocno - krajowka w Gdansku raczej odpada... Nastepna wystawa moze w kwietniu/maju - zalamka :-? Mam nadzieje, ze chociaz innym jakos poszlo. Czekam na relacje i fotki ;)
  14. [quote]Beagle będzie sędziować Muller[/quote] Super!! Byc moze sie skusze na ta wystawe :D
  15. W Toruniu przed chwila "zamieć" sie skonczyla, teraz troszke pada snieg i mooocno wieje :-?
  16. MoNiSiA:) kocham Cie za to!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: dzieki :angel:
  17. Takiej mozliwosci chyba nie ma :( Wystapic moga TYLKO osoby z katalogu.
  18. Masz moze stawke Beagli suk i psow w klasie otwartej? 8)
  19. Madzia to jest tam, gdzie bylas w tym roku w maju :lol: Tylko ze na hali ;)
  20. Mam 100% pewność -wyslalam zgloszenie i wczoraj otrzymalam potwierdzenie przyjecia mnie do konkursu.
  21. Hehehe :evilbat:
  22. Wlasnie... :roll: Kiedys tez byla taka sytuacja, ze nie przyjmowali na wystawie - teraz mam nauczke i zglaszam przed...
  23. :angel: :angel: :angel: super Agasia :B-fly: :multi:
  24. Niestety nie mam zadnych stawek :( Do konca w niepewnosci... :evilbat:
  25. Spokojnie, przyjdzie... Nie ma co sie denerwowac - przeciez musza wyslac az 1600 potwierdzen :wink:
×
×
  • Create New...