Jump to content
Dogomania

paolinka

Members
  • Posts

    374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paolinka

  1. Carotina - no problem ;) Agasia - ehh ja do takich typkow nie naleze ;) Konkurencji sie nie boje :evilbat: Wiem, ze posrod 30 osob nie mam najmniejszych szans :lol: Tym bardziej, ze nie mam z jakim psem wystapic... Ale przeciez nie to jest najwazniejsze.... Mam nadzieje, ze bedziemy sie dobrze bawic :angel:
  2. No jak moglabym Was nie zapisac? Cavalierka tez dopisana, wszystko ok :) Liste niedlugo wysylam!
  3. [do wszystkich zainteresowanych Junior Handlingiem w Bydgoszczy] Dostalam wiadomosc, ktora mowi o tym, ze w konkurencji JH bedzie bardzo duzo osob. Dlatego przyjete beda tylko osoby bedace wczesniej zgloszone. Poproszono mnie o zrobienie dodatkowej listy uczestnikow, ktora wyslac musze dzis wieczorem. Chetnych prosze o pw - imie, nazwisko + grupa wiekowa :wink:
  4. Hehe milo nam :D Agasia jaka gruba?? Czy ja o czyms nie wiem? :> Nie mow, ze sie zapaslas przez ta zime :evilbat: 8)
  5. No więc mój opis :lol: Brunetka ubrana w czarny zakiet i czarne spodnie badz bordowy zakiet i bordowe spodnie :P (jeszcze nie wiem ;) ). Z dwoma Beaglami, z klatka i z tata :lol: Jak bede znala numerek psow to napisze ;)
  6. jovanna - serdecznie zapraszamy do nas :D Ja bede z moim tata - z checia odpowiemy na wszystkie Twoje pytania ;) (ps. ja mam 2 Beagle :lol: ).
  7. Dwa lata temu (albo 3, nie pamietam juz...) byla mala kraksa, tzn musialam sie klucic zeby mnie przyjeli na wystawie :P Ale wczoraj mi powiedzieli, ze nie bedzie najmniejszego problemu :D
  8. Witamy jovanna :kciuki: Rysiczka - nie, nic nie wiem... Maja tam taki kociol, ze nawet nie zapytalam. W ogole mozliwe sa zmiany sedziow w grupach, gdzie jest duzo psow - ta Pani cos mi mowila, ze dokladnie jeszcze nic nie wiedza ze wzgledu na duuuza ilosc zgloszen :)
  9. Wczoraj dzwoniac do zwiazku dowiedzialam sie, ze jest juz ok. 1600 psów, a zgloszenia są dalej sprawdzane :o Nieźle nieźle 8)
  10. eiwob dlaczego?[/quote]
  11. Ja tez chcialabym sie z Wami spotkac :evilbat: Zgloszenia wyslane, mam nadzieje ze dojda :wink:
  12. :o niezle... Hmm masz moze jakies przecieki? :lol: :lol: Ja zglaszam jutro moje 2 potworki.
  13. sheltia-collia i Cavalierka - ze tak powiem... napiszcie kim jestescie :lol: Bo moze Was znam, a tak jak Dorocie - Wasze nicki nic mi nie mowia ;) Aaa no i w jakich grupach wiekowych bedziecie? Ja bede tradycyjnie w starszej z Beaglem (chyba ze znajde cos...). O JH wszystko dowiesz sie podczas wystawy - poki co chyba nie maja jeszcze planu :wink:
  14. Ja o p.Witkowskiej tez tylko moge powiedziec same dobre rzeczy ;) Martyna noo jak to po co? :lol: Hmm p.Firlik fajny sedzia, ale chyba poczekam do wiosny :D
  15. Ooo nas jednak sedziuje p.Skrzynski, hehe no fajnie ;) W koncu bede miala okazje podziwiania na ringu mojego taty w roli handlera :evilbat: Mam nadzieje, ze nasza sunia nie planuje "niespodzianki" na wystawe :evilbat: Oby... Martyna - kto sedziuje Flaty?? Tytusa chyba nie zglaszam... Musze jeszcze przemyslec, ale raczej nie ;) Moze sie wybierzemy do Bydgoszczy w maju :wink:
  16. I Beagle dokladnie kto :) Bardzo bym prosila, bo zastanawiam sie czy jechac :wink:
  17. virtavalo - chcialabym sie dowiedziec kto sedziuje Beagle :) Mozesz to sprawdzic? Jest albo p.Witkowska, albo p.Skrzynski (nie ukrywam, ze obydwaj sedziowie mi bardzo pasuja ale chcialabym jednak wiedziec ;) ). Pozdrawiam
  18. Nie wiem w jakim skladzie, ale jedziemy ;) W VI grupie jest podanych 2 sedziow - wie ktos moze kto dokladnie bedzie sedziowal Beagle?
  19. No i troszke czasu minelo.... :) "Flacika" wystawiam tak, jak handlerzy Goldeny (i Flaty rowniez) w Ameryce :wink: Bylismy na 2 wystawach, a rezultaty sa takie: -Torun - wystawa mysliwskich: Zw.Mł, BOB + zakfalifikowanie sie do pierwszej 4 Best in Junior -Przechlewko - wystawa mysliwskich: CWC, BOS, BOB, BOG III Jestem zadowolona szczegolnie z tej drugiej wystawy, bo Tytus prezentowal sie swietnie, jak typowy showman :wink: A Flaty to na prawde kochane psy :iloveyou:
  20. :o - mialam na mysli, ze nie czesto spotyka sie tak dobre obsady sedziowskie :wink:
  21. Aga... ja tez bez ironii! Na prawde! Tch, ktorzy beda na prawde cenie!! Kazdy mnie sedziowal i mam same pozytywne odczucia :wink: Hehe chyba mnie zle zrozumialas :P :cry: no dobra, bez łachy :evilbat: Zaloze sobie swoj topik, ale jeszcze nie teraz :evilbat: :lol:
  22. ...dzien pozniej jest krajowa mysliwskich 8) Obsada: Magdalena Świętoń (PL) Magdalena Kozłowska (PL) Elżbieta Sobieszczańska (PL) Małgorzata Lorenc (PL) Dorota Witkowska (PL) Kazimierz Ściesiński (PL) Małgorzata Supronowicz (PL) Tomasz Borkowski (PL) :o :o :o jednym slowem - lepszej obsady nie moglo byc :wink: Ciekawe kto bedzie sedziowal Beagle... :evilbat:
  23. Witam! Mam pytanie do wlascicieli Flatow - tych, ktorzy jezdza na wystawy :) Jak wystawiacie swoje psy? Tak jak np. Goldeny, czy zupelnie inaczej? Z checia poslucham rad specjalistow, bo juz we wrzesniu bede wystawiac takie cudo 8)
  24. Mam zdjecia malych Beagielkow (mamy 5 szczeniaczkow): Dwudniowe zarloki :D Sunia Piesek Wszystkie razem http://www.beagles.republika.pl/nszczen11.jpg Tiga na dzien przed porodem Pozdrawiam :fadein: ps. Jak szczeniaczki podrosna to wkleje zdjecia w statyce ;) Na razie maja 13 dni 8)
  25. Przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje :oops: :oops: :oops: briards - no szkoda, ze sie z Toba nie spotkalam :( skubi - Chesterek :D
×
×
  • Create New...