Jump to content
Dogomania

zwierzus

Members
  • Posts

    852
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zwierzus

  1. Szmaty :crazyeye:. No wiesz co DIFuś :shake:. Przecież Korek stworzony jest do kocyczków, poduszeczek i innych kołderek...
  2. Strzeżcie się!!! DIF nadchodzi :smhair2::scared:
  3. Żeby tak się poszczęściło i mamusi :p
  4. No to trzymam kciuki za Lolka i decyzje ewentualnych domów. DIF czasem rzeczywiście lepsza jest buda u ludzi którzy dbaja i kochają niż super extra apartament w W-wie u czubków którzy mają psa [B]bo tak wypada!!![/B]
  5. Daj chłopakowi trochę odsapnąć DIFuś :eviltong:
  6. Jaaga, a czy była brana pod uwagę [B][I]moczówka prosta[/I][/B]??? To schorzenie polegające właśnie na braku zagęszczania moczu...
  7. Czy ja dobrze doczytałam że sunia dostaje dexafort?? :crazyeye:. [COLOR=red]Sterydu nie wolno podawać przy niewydolności i innych chorobach nerek bo je pogłębia.[/COLOR]
  8. Ponawiam pytanie -widziałyście Terkę? Mam nadzieję że się nie rozsypała :shake:
  9. Do wyboru jest [B]Obesity [/B]Royal Canine, [B]Restricted Calorie[/B] Eukanuby, [B]WRD[/B] Trovetu, [B]OM[/B] Puriny, [B]w/d[/B] Hillsa. Żyć nie umierać :lol:
  10. Ja bardzo poproszę o jakieś informacje. DIF??? :cool1:
  11. Kodi chyłkiem uciekniemy ciotkom na spacerek :lol:
  12. Koreczku, chodź pokaż mi te chaszcze którymi ciągała cię Dusje po nocy :evil_lol::eviltong: Księżyc świeci więc nie będzie aż tak strasznooo
  13. Idziemy Korek na wieczorny spacerek o przyzwoitej porze. Kto się przyłączy? :cool3:
  14. I nie odpuszczą dopoki nie będzie porządnej zimy :shake:
  15. Zdolniacha :evil_lol:. Ciekawe dlaczego? Przyświecić sobie chciał? Lepiej mu młotka do ręki nie dawać. Jeszcze się sam do dachu przybije :evil_lol:
  16. [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=red]WOW!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=#ff0000]Z niecierpliwością oczekuję na ciąg dalszy :lol:[/COLOR][/FONT]
  17. Kodi, zobacz jaka imprezka na Twoją cześć się szykuje :loveu:
  18. Z litości nie napiszę jakie porównania i skojarzenia ja mam :evil_lol:
  19. Kleszcze będą dopóki się nie zrobi zimno (poniżej zera). A najlepiej gdyby spadł śnieg... Z ciekawości - jak wygląda kleszcz po spotkaniu z mikrofalą??? :evil_lol:
  20. :painting: Idziemy na spacerek
  21. Kiedy ją ostatnio widziałyście? Cekinka, jestem pełna podziwu :loveu:
  22. Taaa, od razu mu się światopogląd naprostuje jak trochę młotkiem pomacha :cool3:
×
×
  • Create New...