Jump to content
Dogomania

zwierzus

Members
  • Posts

    852
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zwierzus

  1. Poasekuruję Lolka na to Difowe hopanie :lol:
  2. Gonię Was :evil_lol::eviltong: Trzymam kciuki Kodi
  3. Margo, za plucie na monitor jeszcze nikt z pracy nie wyleciał :diabloti:. Chyba że plujesz czarnym tuszem :evil_lol:
  4. Biegniemy na pierwszą :cool1:
  5. Zachary, z tego co zrozumiałam on jest w szpitaliku schroniskowym, tak Ciapuś?
  6. SBD, upsi? A moherek z antenką czy bez? Z antenką lepiej lata. :diabloti: A tak na poważnie. Pieniądze od Zachary/Zacharego doszły? Ile brakuje na kaucję?
  7. Za co Margo? Za zacicianie? :evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='Abrakadabra']Jakie zapadły ustalenia?[/quote] Łapiemy Terkę na klatkę, potem do mnie, potem do p. Joli. Nic sie nie zmieniło :eviltong:. [B]Anusia&ajlu[/B] zawsze możesz pomóc przy spacerach jak Terka wyląduje u mnie jeśli mieszkasz w okolicach Gocławia ;)
  9. I ja też z wami!!! :loveu::eviltong:
  10. Naumiesz się na pewno :evil_lol:. Zdolnaś bestyja :evil_lol:
  11. Dzisiaj ja zabiorę Cię na spacerek ciemną nocą :eviltong:
  12. Kodi, leniuszku, wstawaj. Idziemy na pierwszą :multi:
  13. Chodź Koreczku na południowy spacerek. Bez koni, zajęcy i ciotek :evil_lol:
  14. Hopaj sunieczko, niech Cię domek wypatrzy.
  15. Sobie dorysuj :eviltong::diabloti:
  16. SBD, Margo dziękuję za deklaracje spacerowe :loveu: Czyli potrzeba 500 na kaucję na już?
  17. Kasia14, nauki na weterynarii jest dużo ale to dopiero początek. Zawód wymaga ciągłego dokształcania. I po uzyskaniu dyplomu nie można spocząć na laurach żeby być dobrym lekarzem.
  18. DIFuś i reszto ciotek, Koreczek wcale nie robi siku tylko daje duuużego kroka żeby nie wejść w ... :evil_lol:
  19. To [B]JEST[/B] piękny pies tylko troszkę nie w formie :loveu:
  20. Jestem na sekundę. Muszę brać się za gary albo za zabicie chłopa. Zastanowię się co wybiorę... Szkoda że nie udało się dzisiaj. Mam nadzieję że się nie oszczeniła. Jeśli chodzi o klatkę łapkę to nie wiem czy nie ma takiej psiej w Canisie.
×
×
  • Create New...