debest jak sie zbiore w sobie to wstawie zdjecia, bo mam jeszcze jakies napewno ze spacerow ktorych nie dawalam - tylko bede musiala sie najpierw polapac w tym co juz dalam, zeby dawac tych samych.
A poki co moja sesja na uczelni ciagle trwa, wiec nie mam za bardzo glowy do tego wszystkiego.
Ale dam dam :)