-
Posts
4837 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by saJo
-
Kwestia, czy zostala wpuszczoa do tego domu z psem, czy sama weszla.
-
Powinnas zglosic sie z psem na obserwacje w kierunku wscieklizny i nie szczepic go! do zakonczenia tej obserwacji. Kolezanka nie moze rzadac od ciebie uspienia psa, moze ci oczywiscie roowac narobic troche syfu (i szczerze mowiac nie zdziwie sie jej), ale jesli poddasz psa obserwacji to nie powinni nic wielkiego ci zrobic.
-
Jak dla mnie to ciut za drogo :-( No chyba ze dziewczyny ode mnie by sie zdecydowaly.
-
[quote name='OlaAB']może google.com :eviltong: np. [URL]http://www.agilitynet.com/features/firstagilitychampion_lesleyolden.html[/URL][/quote] A po co jak dogomania jest :eviltong: A tak na powaznie to mam wqrwa na maksa, bo jakis qndel zaatakowal moje psy, pani oczywiscie nie miala dwagi zlapac swojego psa, wiec musialam rozdzielac go z bolsem ,jednoczesnie trzymajac Gnojka, zeby nie dolaczyl, a na koniec jeszcze mi sie oberwalo, ze mam agresywne psy :shake: i potem proste rozwiazania sa najtrudniejsze.
-
A mozna jakiegos linka do www tego pana/pani?Bo ja i zapamietywanie nazwisk to tak osssstro na bakier stoimy (nawet nie pamietam nazwiska kees'a)
-
[quote name='Mokka']Jechałysmy z PATIszonem 2 tygodnie temu i pan konduktor powiedział, że mały pies w transporterze nie wymaga biletu :roll: . Takie są ponoć najnowsze przepisy. W związku z tym nie jest również liczony do limitu, jaki przypada na 1 pasażera.[/quote] Oooo, to jakies nowe przepisy, bo ja rok temu wiozlam trzy szczeniaki w transporterze, to kazdy musialm miec bilet i opiekuna. Trzeba by to sprwdzic.
-
Mokka, jasne, tez bym nie zaszczepila chorego psa. Tylko wlasciciel tego chorego psa musi miec swiadomosc, ze tak naprawde lamie prawo, i swistki od weta, ze pies nie moze byc zaszczepiony sa warte tyle, co taki papier w rolce, w wc stojacy.
-
Berek, s to bardzo rozne rzeczy, i stare i nowe, ktore mozna dostac w ksiegarniach, "nasze" wydawnictwa i nie tylko. Wiem, ze on popelnia przestepstwo. Tylko chcialam Ci uswiadomic, ze takie rzeczy dzieja sie (wywieszanie i oglaszanie xero ksiazek). Niektore punkty xero zastrzegly sobie, ze ie xeruja calych ksiazek, wiec jakis postep jest.
-
[quote name='Chefrenek'] W Wawie są egzaminy dla starych maturzystów lub tych, którzy na nowej maturze nie zdawali biologii lub chemii. Dla "Nowych" konkurs świadectw. A w innych miastach to już chyba egzaminów nie ma :shake: [/quote] Niestety nie ma, a przelicznik starej matury na nowa jest niestety bardzo niekorzystny i praktycznie starzy maturzysci nie maja sznas sie dostac na studia (poza wawa, gdzie sa egzaminy).
-
W Olsztynie jest konkurs swiadectw, a w Warszawie takze egzaminy. W olsztynie przyjeli cos troche ponad 100 osob, wiec nie wiem skad masz informacje, ze 200. Znam osoby, ktore dosaly sie do Wawy, a nie dostaly sie do Olsztyna (nie z ostatniego rocznika), wszytsko zalezy od roku, ilosci chetnch i wolnych miejsc. I "jakosci" siwadectwa osob, ktore przychodza do danego miejsca. Co kilka lat jest rotacja w tym wzgledzie. A tak naprawde, nie sztuka sie dostac na te studia, sztuka je skonczyc (a potem znalezc fajna prace).
-
[quote name='Berek']" Co do kserokopiarek - czy spotkałeś sięz tym, że właściciel punktu ksero kseruje książki z jakiejkolwiek dziedziny i rozdaje klientom...? Ogłaszając: słuchajcie, kto chętny na "Historię filozofii" Tatarkiewicza? Komu, komuuuu...? Czy chcecie dostać ostatni tomik Szymborskiej? Zaraz wam skopiuję i dam! [/quote] U mnie na wydziale w xero jest wywieszzona kartka z dokladnie wypisanymi tytulami, jakie mozna kupic od reki, nie trzeba nawet czekac.
-
[quote name='Chefrenek']To zależy gdzie kto zdaje na Sggw przyjmują mało osób coś trochę ponad sto. W Olsztynie np. ponad 200[/quote] Masz ciut przestarzale informacje, poza tym mniej istotna jest ilosc miejsc, a ilosc chetnych na jedno miejsce. Gdy ja zdawalam bylo ok 8/1, w tym roku bylo chyba 11/1.
-
I tak macie szczescie w nieszczesciu, ze u was jest lagodniejsza postac. Na warmii i mazurach psy umieraja, pomimo wczesnego leczenia...
-
[quote name='ada89']ale i tak mleczne lepsze :loveu:[/quote] :watpliwy: :obrazic:
-
A ja zdawalam, zdalam, dostalam sie i skonczylam :cool1:
-
To moze zamiast przystepowac do goopich testow wybierz sie z sucz na szkolenie i zrob jej pozadnie IPO1. Udowodnisz ze sucz ma ok charakter, Ty bedziesz mial frajde ze szkolenia, a sucz z tego, ze ma prace do wykonania (a to dla ONka pelnia szczescia: przewodnik, ktory daje zadania do wykonania)
-
Moje tez maja dobrze, bo dropsy dostaja ostatnio :razz: tylko pancia im wyzarla te czekoladowe :evil_lol: No i maja do obgryzania wolowe kosci sprzed tygodnia :evil_lol:
-
a ja dostalam :eviltong:
-
[quote name='ayshe']przykro mi Cavisia ale niestety onek to rasa uzytkowa wiec wystawy raczej nie wystarczaja:diabloti: .a przy takiej ilosci zwiazeczkow zajmujacych sie hodowla ona sytuacja tez jest troche insza i niewesola.onki maja tez swoj zwiazek ktory ustala czego przestrzegac i jak wyglada wzorzec.ten zwiazek to SV.w Niemczech nie ma nawet czegos takiego jak klasa otwarta na wystawach SV.nie obchodzi mnie rozmnazanie dla samego rodowodu bo ktos laske wielka zrobi ze suke wystawi,zaliczy zabawne testy i przeswietli.onkow jest duzo.z roznymi rodowodzikami.nie napadam,tylko takie posty mnie draznia.nie moja wina-defekt mam.:eviltong:[/quote] Nie chcialo mi sie pisac, ale wiedzialam, ze zawsze mozna na Ciebie liczyc :evil_lol:
-
Korung to cos miedzy testami psychicznymi a IPO, tylko sporo trudniejsze. Np. tutaj masz filmik z korungu mali. [url]http://www.team-heuwinkl.de/videos/koerung_heuwinkl06.wmv[/url]
-
W sumie az takie wazne nie jest czy jest to ludzki, czy zwierzecy preparat, wazne, zeby mial glukozamine i chondroityne. Moja suka (bernardyn z dysplazja) dostawala canivition i artroflex i od roku nie ma zadnych objawow kulawizny. Obecnie trzy moje psy (wspomniana bernardynka, 8-mio letni ONek na emeryturce i dwuletni maliniak trenujacy intensywnie) dostaja konski preparat. Wprawdzie jest psi odpowiednik tego srodka, ale jest o wiele drozszy. Ludzkie preparaty z reguly sa tansze, niz weterynaryjne.
-
mi-la Jak dziewczynka sie czuje?
-
[quote name='smerf']Zgodze sie ze ma byc kaganiec u psow ras uznanych za grozne, ale do cholerci NIE U LABRADORA ktory co najwyzej moze cie zalizac :loveu: [/quote] Widzisz, problem polega na tym, ze twoje zgodze sie lub nie zgodze sie jest malo istotne. Nie kazdy wie, ze Twoj pies jest lagodny. Sprawdz dokladnie przepisy, chociaz jesli przyjelas mandat, to juz po ptakach, musisz go zaplacici.
-
[quote name='ayshe']na avatarku ...uial:loveu: :loveu: :loveu: ...moja wnusia....:loveu:[/quote] Super rozwarcie :evil_lol: Wyslalam mejla, chce fotki :mad: A my idziemy dzis do pozoranta :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Ostatnio bylismy w grudniu (tzn. ja ostatnio bylam z nim wgrudniu, bo Gnojek cwiczyl w styczniu gdy byl w Wawie)
-
Ja chce :loveu: Zamiast takich specjalnych saszetek, wystarczy kilka lyzek miodu, przecierz to prawie sam cukier. A w przypadku takich psow, lepiej zeby nie tla zbyt szybko. Trzymamy kciuki za suczke!