-
Posts
375 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olcia P.
-
Elo ! Bardzo zaluje ze mnie z Kofi nie bedzie, ale mam nadzieje ze jeszcze bedą inne spotkania. Bawcie sie dobrze i napiszcie potem jak bylo !
-
elo! a ja za tydzien nie moge :( bede w karpaczu no i ominie mnie spotkanie :(((( bedziecie miały czas za 2 tygodnie ? bo ja tez chce sie spotkac !! a mój prosiak chce jeszcze bardziej hehe, obecnie jakies 30 kg tylko wazy... I TEZ CHRUMKA :) a jak chrapie...uuu gorzej od chlopa ( nie twierdze ze kobitki nie chrapia, zeby sie nikt nie doczepil ...) czekam na relacje z weekendowego spotkania, bardzo zaluje ze nas nie bedzie, no ale moze spotkam Ruffikusa w Karpaczu bo sie ponoc wybieral ze swoim olbrzymem :) Dobrej zabawy buziaki dla psiuntków i do szybkiego zobaczenia!
-
Marta a wiesz moze gdzie dokladnie Wroclawiu jest taki cmentarz? Aha i jak Twoje piekności sie miewają? mam nadzieję, ze juz zdrowe!
-
Widzialam tego piesia slodki. Teraz namawiam z calych sil, ale uparli sie na szczeniaka. I tak w nieldugim czasie odwiedzimy wroclawskie schronisko ( ja nie wiem czy dam rade... :( ) Na pewno ktoremus psiakowi zapewnimy dom. Z tym Rachowem to jest jeszcze maly problem, mianowicie jest straszliwie daleko. A teraz to srednio z transportem mamy :( Buziaki !!!
-
@ Jagoda, Ruffikus Jasne, ze jestem juz zdrowa :) W KOŃCU. W ten weekend jade do Karpacza wiec spotkanko odpada, ale moze w nastepny weekend albo w tygodniu sie wreszcie umowimy. Penny i reszta bandy Marty Chmielewskiej takze do tego czasu powinna wyzdrowiec i wtedy zwartą grupą pod wezwaniem nad Odrę. Zastanawiam sie tylko jak będzie z tą moja baba paskudna bo ma teraz kores dominacji a jak bedzie duzo dziewczynek to moze byc nieciekawie. Ale coz...jak bedzie niegrzeczna posiedzi na uwięzi. TRUDNO. Ja tez savoir- vivre des chiens... powinno obowiązywac nie? hahaah Jagoda a jak tam Tadeusz sie miewa? Do zobaczenia, mam nadzieję, że juz wkrotce. Najlepiej bedzie sie wymienic telefonami i wtedy uzgadniac wszystko! BUZIAKKI
-
@ Marta My mamy ochote sie spotkac! Daj znac jak mala wyzdrowieje i wtedy sie umówimy!
-
Mojej Kofi jak chce się siusiu bądz kupke, chodzi po calym mieszkaniu i strasznie sapie, oddycha wtedy tak glosno, ze od razu wiem o co chodzi.
-
@ Flaire Wszystko co piszesz jest ok i rozumiem to. Tylo\ko ze nasza umowa polegała na tym ze pani powiedziala ze na 1000% odlozy tego pieska i spokojnie do soboty bedzie on czekac na nas!!!!. Dlatego jestem taka zła. :evil: Była rozmowa, dogadałyśmy się, tak mi sie wtedy wydawalo. Dlatego uwazam, ze to jak postąpiła było po porstu nie faire. Stąd moja wściekłośc. Pa
-
Elo ! Pare dni temu pisałam jaka to jestem szczęsliwa, ze znalezlismy pieska ( wyzelka szorstkiego) , po ktorego bedziemy jechac w okolice Tarnowa. Miałam juz wpłacac zaliczke, piesek miał na nas czekac. niestety mialam tyelefon od pani, ze juz pieska nie ma , ze zostal sprzedany bo przyjechal jakis pan, od razu zaplacil :x wiec go sprzedala! :( :( :( :( Jak tak mozna bylo zrobic? moja zlosc nie zna granic. :evil: I co teraz? poszukiwania zaczac od nowa? najblizsze szczenieta beda w czerwcu a to za pozno!
-
Jakie te psiaki sa piękne :) Miodzioo :D Chętnie bym sobie takiego pieska sprawila jako towarzysza dla mojej sunieczki
-
@ Terzia Teresa chyba zle szukalas. oto link : http://www.dogomania.pl/forum/viewtopic.php?p=147197#147197
-
Uwaga, wrzucilam pare fotek ca de bou z wystawy we wrocku do dzilu "wystawy" Zapraszam !
-
Tak jeszcze wczoraj miał być Fousek nie dokładnie z Tarnowa, dzis sie tego dowiedziałam( okazało się, że to Olesno a to jkest blisko Tarnowa). Ten piesek był tam skąd bierzemy niemieckiego. Piszę był bo dzis rano został sprzedany :( No ale na szczescie sa jeszcze szorsciuchy niemieckie. Co do maściu to dokladnie jeszcze nie wiem, dowiem się ze zdjęcia albo dopiero na miejscu. Jak mi mówił hodowca to jeden jest ciemniejszy drugi jasniejszy. Zobaczymy, który wybierze... ;) A ten piesio będzie w zasadzie na równi mój jak i mojego chłopaka. To znaczy będzie mieszkał z nim, ale na spacerki będzie z nasza Kofi odbywał. Ja mam majorkę, szukalismy też podobieństwa gabarytowego by w przyszłości mogły sie razem bawić. Mam prośbę do ciebie, napisz mi prosze troszke o wyzełku jaki ma charakter, jak sie zachowuje na co dzień, co lubi itp. Czytalismy wszystko co jest możliwe w necie, ale chciałabym wysłuchac informacji od osoby która takiego pieska ma. Z góry dziekuje :) I buziaki dla Wekusia!
-
@ aga1215 Niestety nie fousek, tylko wyżeł niemiecki szorstkowłosy. Ale duzej róznicy między nimi nie ma. Przeraża mnie tylko podróz. Jestem z Wrocławia i do olesna bo tam dokładnie jest hodowla jest KAAAWAŁ drogi. Ale cóż, gaz w aucie jest więc pojedziemy!
-
Hurra :angel: :smilecol: :B-fly: znalazłam jedna hodowlę w Tarnowie, maja szczeniaki, myslę, że gdzies za ok 2 tygodnie psiak będzie juz w domu. Żałuję, że nie wczesniej ale jest kapitalny remont kuchni. nie możemy sie już doczekać. Piesek skończył wlasnie 2 miesiące!!!
-
Jaaaki słodziutki :) :lilangel: Cos pięknego !!!! Zeby tylko rósł zdrowo ! Powodzenia w wychowywaniu. Buziaczki dla maleństwa
-
biały owczarek amerykańsko-kanadyjski
Olcia P. replied to tristia's topic in Biały owczarek szwajcarski
Hej! Moja koleżanka ma takiego pieska. Suke, ma 9 miesięcy. Jej charakter...hmmm FATALNYpies sie wszystkiego boi, nikt nie moze jej pogłaskać. nikt oprócz właścicieli jeszcze tego nie zrobił odkąd trafiła w wieku 8 tygodni do nich do domu. Sunia jest sliczna ale co z tego. Ma padaczkę, napady są coraz częstsze. poza tym kupiła psa już chorego, na leczenie wydała majatek, a pies ledwo przezył. Zyje, chociaż wielu szand weterynarze mu nie dawali. Hodowcy sie wyparli, o zwrocie kosztów leczenia nie było mowy. Ale świadczy to już fatalnie o hodowli ( wrocławskiej) Z tego co wiem są 2 takie hodowle w Polsce. Sunia w pierwszym kontakcie z innymi psami zachowuje się dosyć agresywnie( szceka, warczy, chce sie rzucać).Jeżeli taki piesek się nie zrazi bedą sie potem bawić, ale duzo psów rezygnuje po takim warkliwym przywitaniu. Najgorsze jest to, że panicznie boi się wszystkiego. Nie wiem dlaczego tak jest, nikt jej nigdy krzywdy nie zrobił, była wychowywana w ciepym kochającym ją domu i tak jest do tej pory. Niestey pies mimo, że piekny to z fatalnym charakterem. Nie wiem czy wszystkie są takie, mam odniesienie tylko do tej jednej suni, ale z tego z piszecie powyzej to trudny piesek. -
Dzieki za namiary. Na www.wyzel.pl trochje jest ale niestety maluchów nie ma. Beda jak na zlośc 3 mioty w czerwcu :( Zdobyłam numery na czeskie hodowle. Jesli ktoś bedzie zainteresowany prosze do mnie :) Podzwonie i zobaczymy moze sie uda :) Dam znac!
-
Ludzie bez przesady...czekac ze wspolnym browarkiem do 2006 r? :o no tak byc nie moze :D Pojawi sie ktoś z majorkami w Katowicach ?
-
@ Gorzala: z tymi matczynymi uczuciami to nie przesadzaj hehe.... I wklej w końcu jakieś zdjęcie Czegusia. Jak bedzieszwe Wrocławiu to zapraszam go na piwo... :drinking: Moja dziewczynka też lubi więc pewnie się dogadają!
-
Jest super, ale niestety Krzysia rodzice nie zgodzili sie na pieska w tym wieku :( Szkoda. Mam jednak nadzieje ze znajdzie kochający i cieply dom.
-
Gorzala to Twój Dupek? Booozeee jaki on sliczny. :lilangel: Przeslij mi kilka fotek, albo wklej tu cos w końcu.
-
@ Gorzala OK, Ok, ale ostatnio forum dogomanii czytalam z zapartym tchem hehehe
-
Dlaczego ktoś oddaje takiego ładnego pieska?