-
Posts
375 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olcia P.
-
Ehhh :evil: Wam to dogodzic jest trudno, tym sposobem nigdy sie nie psotkamy. Ja bede na pewno bede o 14 kolo mostu warszawskiego nad odrą, jeśli ktoś reflektuje to zapraszam, bedzie nas grupka jakies 5-6 osób wiec bedziemy widoczni!!!!!!!!aha i bedziemy szli w strone wmosti kolejowego!
-
Martus moja droga, nic sie nie martw Kofula najwyzej bedzie w klatce biegac :D spotykamy sie o godz 14 pod mostem warszawskim i bedziemy isc w strone mostu kolejowego. bedzie bohun cane corso piesek bardzo lagodny i przyjacielski oraz eco 6 miesieczny amstaff uosobienie spokoju i chetny do zabawy!!!!!!no i oczywiscie kofula :D ja bede pod telefonem wiec jakby co dzwon
-
Teresa wyszłaś PIĘKNIE :D a co do Kofi to zapytaj Gorzałe jaki z niej niszczyciel, on juz sie nasłuchał hahahaha :evilbat: W przeciagu 3 dni pożarła 3 pary skórzanych butów, a o innych rzeczach nie wspomne...PADAKA I MASAKRA :evil: A Bravo jest rewelacyjny, powinnaś go zgłosić do tego klubu hszpańskiego, oni by mu tam rodowód wyrobili i jeszcze byłby czołowym reproduktorem :evilbat:
-
Teresa ciociu moja kofana :evilbat: pieknie wyszłaś :D Jak Ci sie Kofeinka podoba?
-
Piwo czy ktoś coś mówił o :drinking: no to kiedy ? ja moge dopiero za 3 tygodnie ;( :evil: :evil:
-
A ja się na śnieg załapałam i przedstawiam Wam kilka zdjęć mojej Kofi na śniegu
-
Niom Martus szkoda że Cie w tą niedziele nie było :( ale nadrobimy to juz niebawem :D A za pogodą też tęsknię 8)
-
TO NIE SĄ LUDZIE !!!!!!!!!!!!!! CHCIAŁABYM BY ICH SPOTKAŁ TAKI SAM LOS JAK TYCH BIEDNYCH ATAKOWANYCH PSÓW ! ALBO ZEBY ICH TE PITY ZŻARŁY ŻYWCEM KIEDYS!!!!
-
Marta przebaczenie zostało udzielone, ale jak sie spotkamy to jeszcze bedziesz musiala odpracowac... :evilbat: oto pare fotek ze spacerku nad odrą: Kofi.... Tadzik i Penny Biegnąca Kofi do wózka Marty... Kofi i Tadzik Penny kangurek... Kofeinka :D NA RAZIE TO TYLE :D
-
buuuuuuuuu buuuuu :x :cry: :evil: nikt nie przyszedl, a ja czekalam i koficzka tez i wszyscy sie na nas wypieli. :( a Ty Martucha masz pojechane po calosci!!!!!!!!!!!
-
to co z tym spotkaniem? jutro na zawalnej o 12? kto bedzie???ja z Kofeinką na bank!!!!!!! wezmę aparat...
-
Moboj masz racje!!! Tylko nie wydaje mi sie ze to był jod wdychany heheheh, a spacerek to nie wiem, ja sie z Martą umoiwlam na niedziele
-
Jagoda jak to czym? Autem oczywisice !!!! Ja jestem chętna na spacerek w niedziele !!!!!!!!!!!! w razie bedzie dokladnie wiadomo gdzie spacerr wyslij smska :D
-
to jak ze spacerkiem ????? Jagoda jutro zglaszam Kofi do Katowic !!!!
-
Mam nadzieje ze uda mi sie pojawic w niedziele, a sparawa z Szilką tak mnie załamała ze nie moge sie pozbierac. Karen to moja sąsiadka, mieszkamy od siebie jakies 5 minut drogi, spotykamy sie na spacerach... od dzis chyba zaczen nosic noż ze sobą, bo to samo mogło sie przydarzyć kazdemu... :( !!!! Ogloszenia rozwiesze z samego rana gdzie to spotkanko ma byc?
-
@ popek Szelki już mam odpowiednie, nie wiem tylko jak te moją psinę nauczyć ciągać. Ona idzie przy nodze, a zaczyna wyrywac do przodu jak zobaczy cos interesującego na horyzoncie. Jak zmoblizować ją by biegła do przodu, cos czuję, że chyba będę robić za zjąca... :(
-
Witam :D Mam małe pytanko, otóż chcę zacząć z moją majorką prace w szelkach ( sunia ma juz 15 miesięcy). Jak nauczyć ją ciągnięcia skoro jest nauczona równego chodzenia przy lewej nodze. Jak powinien taki trening wyglądac i ile ma trwac, żeby pieska nie przemęczyć. Słyszałam, że na początek trzeba pieska przyzwyczaic do tego, ze cos za nim lata. Prosze o rady, za wszystkie z góry bardzo dziekuję :D
-
:multi: :multi: :multi: :laola: :smilecol: :angel: :infinity: HURRAAAAAA MARTUCHA WRÓCIŁA !!!! MARTA KIEDYS SIE SPOTKAMY ????? Jagódka jeszcze Koficzki nie zgłosiłam, ale zrobie to w poniedziałek!!!! Kiedy chcesz sie spotkac ? jestem za !!!!
-
@ Carragan Nie posłałam koficzki na obrone i na razie tego robic nie będę. Zaczynam z nią teraz ćwiczyć ciąganie, szelki już kupiłam i myslę, że niedługo rozpoczniemy trening :D A z importem chodzi Ci o Divo z Osanny? Na żywo też go nie widziałam, ale miałam okazje dzis w Głogowie zobaczyć jego zdjęcia, no i powiem , że ładny z niego piesiu wyrósł!
-
@ Teresa Uwazam, że masz rację, w końcu dyspalazja to częsta przypadłośc majorek :( Chcąc doskonalić rasę, musimy dbać nie tylko o jej wygląd zewnętrzny. Nie wiem tylko kto decyduje czy dana rasa ma mieć takie badanie. Związek Kynologiczny? Według mnie wszystkie rasy ze skłonnościami do dysplazji powinny mieć obowiązkowo robione takie badania z odnotowaniem wyniku w rodowodzie.
-
Teresa moja droga, Ty sie nie zastanawiaj tylko śmiało wklejaj zdjecie Bravo, myslę, że jak dołączymy je tutaj nikt i tak sie nie zorientuje :evilbat: , bo patrząc na tę hiszpańską tradycję czterdziestoletnią, to Bravo jest bardziej majorkowy niż niejedna majorka ze swej ojczyzny!!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: Ależ oczywiście Carragan nie krępuj się :drinking: 8) :evilbat: ja tu mam jeszcze więcej tych smaczków :D Lat-Sao de Almallutx K-2 and Godzlla de Almallutx living in Mallorca with breeder Sergio Gual
-
Teresa oto dokladny link : http://www.photosoutthere.com/gallery/breeds/249.html niestety zdjecia wstawic tu nie mozna bo jest zabezpieczone :( Asia pisze : Ta "ONA" to Pani Renata tak ? Mi np z piesków nie z Osanny bardzo podoba sie ten pies: Jest to Big Cardinality Toldi, z hodowli Toldi. Aha i mam prośbę, jakbys mi mogła powiedziec jaka to jest fajna majorka. Czy taka, która sie po prostu podoba, czy fajna = jak najbardziej zbzliżona do wzorca ???? Bo to jest akurat istotne. Zauważ, że inne hodowle mają mało majorek i dlatego mniej sie o nich mówi, no albo sa po prostu co tu duzo mówić kiepskie ( jak np te z czeskiej hodowli, albo z Hiszpanii) Pozwole sobie po raz kolejny wkelic pare czeskich majorek, myślę, ze odpowiadac nie trzeba na pytanie dlaczego nikt o nich pozytywnie sie nie wypowiada! A oto hiszpańskie pieski, dlaczego sie nimi nie zachwycamy ???? Te majorki to 40 lat hiszpańskiej tradycji... :evilbat: to też majorka Britta Ali de Can-Estruch Janis Joplin de Almallutx in Finland Lat-Sao de Almallutx Macarena Janis Joplin de Almallutx K-2 de Almallutx Komentarz sam ciśnie się na usta... :drinking:
-
Uważam, że Jarek ma racje! Majorka moze mieć młode po ukończeniu 18 miesięcy? Jeżeli suka ma 5 lat i miała już 6 raz młode, oznacza to ze była kryta praktycznie co każdą cieczkę!!! Skandal! Taki człowiek co na to zezwala i co tak robi nazywa sie hodowcą???? To nie hodowca tylko zwykły rzeźnik!! Jeśli chodzi o majorki za 350-400 zl to prawda, sama znam człowieka który ma coś takiego. Wiecie co uslyszał przy kupnie? Ze rodowód to on moze sobie dokupic za 1000 zl a tatuaze to nie problem tez się zrobi, oczywiscie cały miot miał przegląd hodowlany no i kartę krycia oczywiście :evil: i nawet postarał sie pan i wydrukował coś podobnego. Aha i jeszcze jedno, biała majorka w miocie i to na dodatek z czarnym monoklem to wyjątkowa sztuka! Bardzo rzadkie i bardzo pożądane( !!!!) umaszczenie...... :evil: Brak mi słow naprawde, takie poczynania zawsze bedą przeze mnie ostro krytykowane. Mam nadzieję, że nie tylko przeze mnie!!!!! To prawda i dziwne wcale skoro w zasadzie tylko Pani Jasińska jeździ ze swoimi psami poza obręb naszego kraju i wygrywa i to chyba nie przez wytrwałość w jeżdzeniu... W Osannie jest najwięcej majorek, ale nie z tego powodu hodowla otrzymała tytuł najlepszej hodowli molosów 2003 r ! Są tam po prostu psy najlepsze czy się to komuś podoba czy nie!
-
hahahahahaha juz się boję :lol: :lol: :lol: Martus kochana, naprawde, ale chwalic sie takim malutkim aparatem... no i pewnie na baterie... a ja zawsze myslałam ze Ty w duzych gustujesz :evilbat: :evilbat: a tu nagle malutki... no wiesz...!!!!! :) A co do spotkania to tylko gadasz i gadasz, napisz konkretnie kiedy bedziesz a nie zwodzisz na pokuszenie... :evilbat:
-
@ Dag To SUPER, tylko nie mówmy nic Marcie... :evilbat: Jutro zeskanuje fotki i wysle Ci. Aha wyslij mi na priva adres na który moge wyslac WSZYSTKO @ MARTA :evilbat: :evilbat: Juz niedługo całe forum zobaczy TE :lol: zdjęcia, wszyscy zobaczą TWOJĄ niewychowaną, skaczącą Penny, Tadeuszka Jagody i moją Kofencję :) NO A PRZEDE WSZYSTKIM CIEBIE :evilbat: :evilbat: :evilbat: To zdjęcie z Tobą w roli głównej to REWELACJA !!!!!!! :drinking: