-
Posts
375 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olcia P.
-
Hej Asia, widocznie Gorzale sie pomyliło, ale wyraźnie przecież napisał, że chodzi mu o ojca TWOJEGO psa ( REXA), a Ty od razu takim uszczypliwym tonem, bez przesady, chyba nie o to chodzi, żeby co chwilę żółć wylewać... Ja także jestem ciekawa ( i myślę ,że nie tylko ja i Jarek) gdzie Atrix zdobył te tytuły, bo przyznam się, że szukałam tego w sieci no i nic na ten temat nie ma, a zazwyczaj taki fakt jak np Zwycięstwo Europy i to w takiej rasie nie jest pominęty! Zresztą na jeden ze stron o majorkach widziałam zestawienie wszystkich championów, ZW.E z ostatnich 10 lat i nic na temat ATrixa nie było. Stąd nasza ciekawość, a Ty od razu doszukujesz się podtekstów... Ja np w przyszłości może byłabym zainteresowana pokryciem swojej suki Twoim psem ( rozważam różne warianty) i chciałabym znać dokładnyu jego rodowód, więc jeśli nie jest to żadna tajemnica to napisz prosze w jakich latach i gdzie ojciec Twojego Rexa zdobył swojej tytuły. Aha, jeśli jesteś zainteresowana zdjęciami Rexa z wystawy w Łodzi, a dysponuję takimi, to napisz na priv. No i mów jak poszło na wystawie!!! A na przyszłość więcej luzu, nie każdy właściciel majorki spiskuje...jeśli o mnie chodzi ( i o Jarka- pasjonate z którym o psach można gadać bez końca, o majorkach nie wspomnę :evilbat: ), to wynika to z czystej ciekawośći i chęci zgłębienia informacji o rasie, bo chyba w końcu to o to chodzi !!!
-
@ Carragan Wystawa ogolnie dla mnie była i miłym szokiem i bardzo niemiłym! Przede wszystkim miłym bo Kofi dostała CWC i res.CACIB, wielkim zaś zaskoczeniem było dla mnie i nie tylko dla mnie to, że Cze Jarka przegrał z psem o wiele słabszym. Czesio Jarka jest w tej chwili moim faworytem :evilbat: naprawde super pies zaslugujący na 1 lokate! Sedzia przegiął zarówno dając mu 2 miejsce jak i w momencie gdy dał res. CACIB ukraińskiemu psu, któremu to sie nie należało, chociażby ze względu na to, że pies kulał nieziemsko... w taki sposób, że ledwo biegł...Cóż, sprawiedliwość sędziego na wystawach to chyba zjawisko nierealne... Co do pogody to była piękna, ale beznadziejna na wystawę, mało cienia i ogolnie upał, psy dyszały a Czesio siedział w klatce :D
-
Hej Teresa oto stawka majorków :D PSY: *********klasa młodzieży***************** Ares Ling Tao Che Guevara Animus Fortis *********klasa pośrednia****************** Kubuś Rozpruwacz Osanna ********* klasa otwarta ******************* Basco Nektar Północy Honorowany po Oskara Ling Thao Jin Ferro Osanna Parys Domi Rex z Piotrowego Sadu Rusty the Clown Magis **********klasa championów *************** Argos Juhasz ( nieobecny) Irimen Ajax Telemonius Rus Kauri Zeppelin Gess Rus Kauri Zeppet in Cess SUKI *********** klasa mlodzieży ***************** Amanda Ling Thao La Belle Osanna *************klasa pośrednia ************** Hexa z Łackiego Sadu Kaliope WRóżka Osanna ************* klasa otwarta **************** Akolita Jaropelek Hmm co do wynikow to nie bardzo pamietam dokladne, wiecej napisze Jarek ( moja Kofi dostała złoto, CWC i res. CACIB)
-
Elo :D Moja Kofi je Acane i jest bardzo zadowolona :D wlos sie blyszczy, kupi piekne, no bąki czasem sie zdarzają ale to chyba normalne:D We Wroclawiu duzy worek czyli 20 kg mozna kupic w granicach 200-210 zl.
-
A ile tego siemienia lnianego nalezy podawac dziennie, np jesli moj piesek wazy przeszlo 30 kg
-
A ja wogole nie wiem co wy mowicie, bo przeciez takie rzeczy to dopiero po slubie mozna przeciez.... :evilbat:
-
A oto rodzice Paco :D mamusia a to tato Yogi
-
....::::::KALENDARZ NASZYCH POCIECH::::::....
Olcia P. replied to Thaned's topic in Golden retriever
Hej ! Moja Kofulka ma urodzinki 12.11 a ja 27.02 :D -
Witaaaam Mam dla Was małą niespodziewankę, oto prezentuje dzis fotki naszej ukochanej Doomisi :D OTO DOMI WE WLASNEJ OSOBIE Z MILVĄ oto Milva tuz przed zabiiegiem A OTO MY : JA, DOMI I MAMA DOMI :D A OTO TURI DOMI :D
-
zgodnie z zyczeniem wiecej zdjec ( Rocki nie wiem jak sie odwdzieczysz.... hahahahah i zasluzony rottek
-
Gosia w Wilnie byłam na wymianie studenckiej między Uniwersytetem Wrocławskim a Uniwersytetem Pedagogiczbym w Wilnie. Wyjazd trwał 2 tyg, niestety Kofi ze mna nie było :( miałam wielki album z jej zdjęciami i codziennie przed pojsciem spac gadalam z moja małą i glaskalam ją... jak psychol jakis :P , ale to choroba na jej punkcie :D
-
Elo ! Pokazuje istne cudo, nowego pieska Rockiego. Maluch ma na imie PACO i urodzil sie w walentynki! i jeszcze ROCKI
-
oki to ja tez sie ujawnię :D najbardziej chyba aktualne zdjecie bo robione dzis, ale mina jakas taka niewyrazna.... no a obok moja księzniczka i najpiekniejsza córeczką Koficzka :D
-
Jarek to co się stało w Warszawce to skandal, nie wiem po prostu co powiedziec! A tłumaczenie, że ocena taka została wystawiona ze względu na wiek, to juz jest po prostu farsa! Klasa młodzieży zaczyna się od 9 miesiąca. A czesio już ma juz prawie 10!!!!!!!! BRAK MI SŁÓW !!!!!! W każdym badz razie Jarek nie przejmuj się, będzie lepiej, opis dostał super, a tlumaczenie ze ocena wstawiona ze wzgledu na wiek, to swiadczy juz o poziomie sedziego, widac jak sie zna na swoim fachu.... Buziaczki dla Dupka i do zobaczenia juz niebawem :D
-
Witam wszystkich po mojej dłuższej nieobecności spowodowanej pobytem w Wilnie :D Wróciłam po 2 tygodniach, otworzyłam dogomanie i nie mogłam uwierzyć w to co czytam ( chodzi mi o sytuacje na ca de bou). Obiecuje nadrobić straty, choć jeszcze nie wszystko udało mi się przeczytać... Jeśli chodzi o wystawe w KAtowicach, to moja Kofi była jedyną suczką w klasie młodzieży. 1 lokata, ocena doskonała, bardzo ładny opis. Tym sposobem zakończyłyśmy młodzieżowy championat i moja sunieczka jest już Mł Ch Pl z czego się bardzo cieszę :D Jeśli chodzi o resztę wyników: Logan Monami Osanna(kl.szczeniąt) nie zjawił sie kl.pośrednia Argos Juhasz: res cacib, 1 lokata dosk, cwc King Kong Osanna 3 lokata dosk Kiwi Sweet Fruit Osanna 2 lokata dosk Big Cardinality Tołdi kl.otwarta: 1 lokata dosk, cwc, cacib, bob Pozdroofka :P
-
Marta halooo co sie z Tobą dzieje, to juz weekend idzie kolejny a zdjecia jeszcze nie wstawione! jak masz jakies problemy to przeslij mi fotki a ja zamieszcze je na forum. Buuuziaki
-
No to teraz spacer szykuje sie w niedziele, kto zgłasza swoja kandydature oprócz mnie i Marty ?????
-
i KOFI ZNOWU BEDZIE MUSIALA W KAGANCU?????? JA SIE TAK NIE BAWIE!!!! :( MOZE BEDE
-
Oto koolejna porcja fotek ze spaceru :D to moja bidulka kofi w kagańcu GAJA MOZART NOOO TO TYLE ZDJEC ZE SPACERKU :D inne wkrótce :D
-
Aloha :D Świeże fotki z ostatniego spacerku nad Odrą :D 15 LUTY 2004 OTO GAJA : A TO PAŃSTWO GAJI I MOZARTA A TO JA I KOFI ( zaznaczam od razu,że Marta też ma swoje fotki, ale ich nie przesłała do mnie!!!!!!)spryciula.... :evilbat: A TO KOFULKA W NAMORDNIKU BO SAME DZIEWCZYNKI BYŁY I JEDEN FACET OTO MOZART A NA TYM ZDJĘCIU SUCZKI MARTY MOLESTUJA BIEDNEGO MOZARTA, SZCZEGOŁNIE PUDLICA MAJKA...DOBRZE ZE BYLIŚMY BO BY JESZCZE DO GWAŁTU DOSZŁO :evilbat: A OTO I POLKA W PIĘKNYM I GUSTOWNYM UBRANKU 8) A TO MY :D BEZE MNIE, PO PRAWEJ STRONIE SŁYNNA MARTA :D OPATULONA, ZE JEJ NIE WIDAC ! I NA KONIEC...
-
@ Piejo za sklepem leclerc jest most, a za nim mała zajezdnia na zawalnej i tu obok piekne tereny nad odrą zobaczysz je z mostu. tam sie spotykamy !!!!!!!!
-
Nooo jak Martucha wezmie aparat to ja sie zjawie na pewno na 1000000% nie przepuszcze takiej okazji :D
-
ja tez chce ja tez :D 8)
-
Żałujcie że Was nie było!!!!!!!!!Akurat na spacer zrobiła się piekna pogoda psy wylatały sie przez 1,5 h jak szalone :D Kofi pojadła i padła jak zabita. Teraz regeneruje siły na wieczorne spotkanie !!!! Releacja fotograficzna juz niebawem :D