Jump to content
Dogomania

Olcia P.

Members
  • Posts

    375
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olcia P.

  1. a kto mial przeczytac, ten przeczytal... :evilbat:
  2. no nie pozostaje nam nic innego jak czekac... dawaj dawaj, nie mozemy sie doczekac!!!!!!!!!
  3. oto ja z pieknym borzojem, którego uwolniłam na Litwie z łańcucha! bidulek nie miał wody, jak go puściałm pił chyba z dobrych 5 minut!
  4. A widze, że Pan Jodzon szuka dziury w całym i przyczepia sie juz do najmniejszego szczegołu! Panie Jodzon to forum o psach, a nie o pierdołach!
  5. Panie Jodzon, szkoda kasy, i tak nie dowiemy sie prawdy. Ponawiam pytanie do Pana w sprawie zmianie wzorca. Podważył Pan to co Pan Gorzala napisal, wiec teraz chcilibysmy uslyszeć Pana zdanie, bo z Pańskiej wcześniejszej wypowiedzi wynika, że wie Pan bardzo duzo w tej kwestii
  6. No masz racje Gorzała Ja taM PRZYDUPASEM SZPICLEM JAKIES GOSCIA Z "HODOWLI HISZPAŃSKIEJ" nie chcialabym byc. W kraju mamy takie piekne psy, nie rozumiem po co sprzedawac sie za gówno...????????? :evil: Ciekawi mnie dodatkowo fakt dlaczego w jednej z hodowli, nagle po monografice zniknely ze strony dwie bardzo ladne suczki, Agema i Angela, były już po nich mioty i to ponoć calkiem udane! Hmm moze to jakis nieszczesliwy wypadek, a moze po prostu po monografice okazalo sie ze to nie sa prawdziwe majorki?????? i trzeba sie bylo ich pozbyc ze strony???? No dla mnie wielka zagadka! :o
  7. Crom naucz sie polskiego :D :terazpol:
  8. @ Teresa Tito i Ikar wyglądają pieknie! Przy okazji zapraszam na moją nową stronkę :D
  9. @ Gorzała Tylko nie dziecko, tylko nie dziecko... :evilbat: @ Jodzon A jesli chodzi o pytanie, to widocznie pan Jodzon ma wielkie doświadczenie, skoro wypowiada sie na takie tematy! Panie Jodzon jeśli Pan Gorzała się myli co do zmian we wzorcu to proszę nas oświecić! Może ma Pan lepsze informacje, może z najlepszego źrodła jakie może w tej sprawie być, czyli może bezpośrednio od osoby, która pojechała na monografike? Z tonu Pana wypowiedzi wynika, że wie Pan bardzo duuuzo! Czy można uszczknąć rąbka Pana wiedzy ?????????
  10. @ Jodzon Panie Jodzon, to samo pytanie kieruje w Pana strone!
  11. @ Gorzala Czlowieku jesli ja ide jak burza to Ty jak tornado :ices_bla: !!! :D :lol: Doszly mnie już sluchy, że Czesio zdobył Młodzieżowe Zwycięstwo Klubu Czech :eek2: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: No no jestem pod wrażeniem, TAK TRZYMAJ Polskie majorki, będące na wystawie znowu pokazały swoją klasę :terazpol: Jarek pokazuj szybko te błękitne cuda czeskie, nie moge sie już doczekać!!!!!!
  12. Reeeety mix totalny, nie wiem co jest z majorki w tych psach, chyba tylko miejsce pochodzenia...
  13. @ Asia Moja suka może Ci nawet niczego nie przypominać, jeśli chodzi o Twoje zdanie to mam je głęboko w poważaniu, dla mnie liczy się ocena sędziego nie TWOJA. Jeśli chodzi o ogon, to jak na razie, żaden sędzia nie miał do niego wątpliwości ani pretensji. A jeśli już przy ogonach jesteśmy to czep się lepiej swojego, a od mojego to proszę trzymaj sie z daleka, myślę, ze tak będzie lepiej Dzięki Bogu to moja suka ma już dawno ukończony mlodzieżowy championat Polski, i niedlugo skończy dorosły championat. Są to osiągnięcia o których TY możesz sobie tylko pomarzyć :evilbat: , o Twoim psie nie wspomne...!
  14. Brawo !!!! Rewelacyjna strona! Najbardziej podobają mi się skany rodowodów, wszystko jasne jak na dłoni, nie ma niedomówień, wszystko można sprawdzić, szkoda, że tylko hodowla Osanna podjęła się tego kroku by zamieścic oryginalne dane psów! Co z resztą hodowców majorek w naszym kraju ??? @ Teresa Asia potrafi się sama bronić, ale doskonale wie kiedy to robić, teraz jakoś tego nie robi, bo padły konkretne pytania. Reszta znawców też milczy cicho, jak poprosiłam o obiektywną ocene Rexa, o wypunktowanie wad i zalet. No cóż, w ten sposób to nigdy do niczego konkretnego sie nie dojdzie. No ja myślę, że to sędziowie raczej niewiele wiedzą, ale zapewne i tak sukces Gorzały i jego Czesia, tłumaczony będzie przez pewne grono osób znajomościami hahaha, szczegolnie gdy na takich wystawach jak w Dortmundzie, sędzia poświęca na ocene psa praktycznie godzinę, ogląda każdy szczegół włącznie z umaszczeniem podniebienia i ilością kości w ogonie z taką dokładnością i precyzją, że naszym polskim sędzią nie śnią się takie rzeczy, że tak ocenianie psa może wyglądać...! Tam jedziesz i oceniany jest Twoj pies, wlascicielem nikt się nie interesuje, a u nas, nawet ostatnia wystawa w Łodzi pokazała, że na polskich ringach, sytuacja jest diametralnie inna od sąsiadów zza zachodniej granicy. Zresztą, obserwuje się to praktycznie na każdej wystawie, ale to zupelnie inna bajka... Przykre, ale prawdziwe.
  15. hehe mrówa, nieżle mi idzie, coprawda jak na razie tylko na łapówki, ale to jedyna droga w jej przypadku!. do tej pory nauczyła się siadać, a i warować zaczyna :D więc mozę cos z tego bedzie.. Jedno co mnie niepokoi to fakt, że już się oswoiła z Kofi a co za tym idzie, zaczęła sie stawiać , już nie udaje trupa, tylko na moja koficzkę z zebami! Nadal jestem w szoku, jaka kofi jest tolerancyjna, bo jak na razie obraca wszystko w dobra zabawę! mam nadzieje, że tak zostanie!
  16. Dziękujemy Ci Marku :P :lol:
  17. To gratulacje także dla Ikara i Pani Renaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : laol : JESTEM Z WAS BARDZO DUMNA ! NO I OCZYWISCIE ŻYCZE DALSZYCH SUKCESÓW Na tym to właśnie wszystko polega, trzeba ruszyć dupsko z domu i jeżdzić, pokazywać psa! jesli ktos caly czas trzyma psa w domu i nigdzie sie z nim nie pokazuje to siłą rzeczy nie wiele moze powiedziec o rasie, ani o swoim psie. Taka prawda, ale niektórzy tego nie rozumieją.
  18. @ Gorzała Po pierwsze gratultuje sukcesów wystawowych! :BIG: :smilecol: :laola: :smilecol: :laola: Mlodzieżowe Zwycięstwo Europy Dortmund 2004 zdobyte przez Twojego psa to nie lada wyczyn. Poza tym słyszałam, że w Donrym mieście wygraleś i Czesio dostał BOB'a!!!!!! Widzę, że Czesław idzie jak burza,a Ciebie duma rozpiera, ale to bardzo dobrze, jak ma się być z czego dumnym to super! jeszcze raz GRATULUJE Przy najbliższej okazji trzeba będzie to uczcić :D :drinking: :beerchug: Druga sprawa, to zauważyłam ,że od bardzo długiego czasu, nasze forum to jedno wielkie pole walki, poza tym rozmawia sie tu o wszystkim ale nie o psach... No cóż, widocznie komuś to na rękę.. Ja zarzuciłam tematem, pokazałam zdjęcia i prosze po raz kolejny o ocenę, szczegolnie zalezy mi na zdaniu jodzona (witam serdecznie , w koncu wyszedles z ukrycia) i oczywiscie Sławka. Prosze o obiektywną ocenę, wypunktujcie, wady, zalety. stwórzcie jakiś grunt pod NORMALNĄ dyskusję. O nic więcej mi nie chodzi, nie interesują mnie spiski, osoby TYLKO I WYLĄCZNIE PSY! Więc jeśli faktycznie ma cie coś do powiedzenia, proszę bardzo mozecie sie teraz popisać. Nie sztuką jest pisać : Nie sztuką jest pisać prawde co? Ale sztuką, jest wypisywanie tego typu bzdur jodzon prawda????!!!! :evilbat: Ja to pozostawie bez komentarza, nie ma sensu prowadzić dyskusji z ludżmi co tak piszą, gdyż będzie to po raz kolejny tylko i wyłącznie jałowa rozmowa. Jeśli zaczniesz pisać coś konkretnego to może porozmawiamy!
  19. hehe, Teresa, faktycznie masz racje :D Pomorze i Dolny Śląsk lubi takie kombinacje :evilbat: Ale to tylko dla ludzi o mocnych nerwach :evilbat: początkującym nie polecam hehe @ mrówka Zabrałam siostrze, ale raczej nie zgodzi się oddać na stałe :cry: jak na razie, Maxi jest u mnie na szkoleniu... :evilbat: ale średnio to wszystko wychodzi, ona jest oporna i tylko miska jej w głowie, a żre wszystko....
  20. :evilbat:
  21. Teresa też mi się tak wydaje, a Sławek jak słyszy o psach z Osanny to dostaje chyba wysypki na dupie :evilbat: buahaha 8) :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  22. Hej :D Tak sobie oglądałam poszczegolne grupy i praktycznie każda ma swoją galerię. postanowiłam założyć ją także na majorach. Pokażę Wam teraz Kofi z moja nową współlokatorką MAXI, która możliwe, że na stałe zamieszka w moim domku :D a oto Maxulka i wspolne zabawy :evilbat: O dziwo dogadują się rewelacyjnie, mimo, że to 2 suczki.
  23. @ Sławek Po raz kolejny pokazaleś na co Cie stac: Forum jest po to by każdy mógł wyrazić swoja opinie i swoje wątpliwości, a nie po to by kogoś obrażać. Obrażanie wychodzi Ci REWELACYJNIE, szkoda ze w parze z tą umiejętnością nie idzie nic innego..To przykre, ale cóż...na głupote lekarstwa nie ma. Poza tym, z tego co wiem, (a przynajmniej tak myślałam do tej pory) miałeś jakąś, może nawet i sporą wiedzę na temat majorek, gdybyś użył tej wiedzy w sposób właściwy nie byłoby problemu. Na pierwszy rzut oka widać, że pies jest beznadziejny, że majorki to on wogole nie przypomina i że wstyd cos takiego wogole pokazywać na wystawach, a szczytem już największej głupoty jest uzywanie takiego psa jako reproduktora, który swoje wady będzie przekazywał potomstwu! ! Wszystko to byś zobaczył, gdybyś był odrobine obiektywny, ale na to z Twojej strony nie ma co liczyć! Zresztą czemu tu się dziwić, skoro masz klapki na oczach... na koniec: Inteligencją to Ty nie grzeszysz... Myślę, że dalsza dyskusja z Tobą jest bezprzedmiotowa.
  24. @Asia i jeszcze jedno, czy możesz w końcu podać te informacje o tytułach Atrixa, byłabym bardzo wdzięczna. pozdrawiam
  25. @ Asia Wstawiam na forum zdjęcia Twojego psa- Rexa. Jednoczesnie przejrzałam sobie post, w którym toczyła się dyskujsja na jego temat. No i przyznam, że widząc Twojego psa na żywo, w ruchu, oglądając po raz n-ty zdjęcia z Łodzi z wystawy w 100% zgadzam się z Gorzałą i tym w jaki sposób opisał Twojego psa. Wcześniej nie wypowiadałam się na ten temat, gdyż nie miałam okazji widzieć Rexa na żywo..aż do 2 maja... Aby nikt mi nie zarzucił, że to co pisze jest nie zgodne z prawdą, zamieszczam zdjęcia Rexa z Piotrowego Sadu ( majorka ) . Zresztą kto będzie chciał oceni sam, wszystko widać jak na dłoni.
×
×
  • Create New...