Jump to content
Dogomania

Gosia & c.o.

Members
  • Posts

    842
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosia & c.o.

  1. Bognik zdjęcie Lhary CUDNE :loveu::loveu: No i nefesza śliczne zdjęcia z plaży, ale twórczość niesamowita!!!:crazyeye: Gratuluje talentu i pomysłów :loveu:
  2. [SIZE=4][B]I od nas spóźnione ale jak zawsze szczere [COLOR=Red]GRATULACJE!!![/COLOR] [SIZE=3][COLOR=Black]Jesteście niesamowici, niezawodni, niepowtarzalni, niezastąpieni, czyli poprostu niezwykli ;)[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
  3. O i jeszcze dodatek sie znalazł z tyłu :lol: Suki młodzież: Goodnews Narmenak i otwarta: Hightower's Once an Outsider
  4. To chyba też się zalicza jeszcze do maluchów...:loveu: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/7728/46598335pw0.jpg[/IMG]
  5. My także gratulujemy małej Zorce :loveu: I dzielimy się stawką z Luxemburga: [B]Sędzia: Louis GORJAO - HENRIQUES (Portugalia)[/B] [I][B]PSY:[/B][/I] [I] Szczenięta:[/I] Casino Royale of Cool Water Jimini Della Fahra Let's It Be della Fahra Qannik of Nikolatsjka [I]Młodzież:[/I] Crazy New Love "Shogun" des Reves de Neige Paddington Bear Hydrargium Seadream's Red Roaster [I]Championy:[/I] Elmsal Blackstorm at Coldasice Hightower's Ikkuma Innisfree's Boy Scout Kortar's Fjurdy Sheytan's Beauty Black and White Tangotara Bisbal at Shapali Tokima's Northwest Passage Unique Snowdog of Cool Water [I]Pośrednia:[/I] Born of Blaze of Pack-Ice Wolves [I] Otwarta: [/I]A Little Rush of Pack-Ice Wolves Arizona Star Is Born of Tilickiti Sherakan de Ciukci Shimani Care Bear [I][B]SUKI:[/B][/I] [I]Szczeniaki:[/I] Galinka d'Abajomy [I]Młodzież:[/I] Charleen de la Valle d Moravia Coyote Girl of Arctic Ocean Hightower's Velvet Black Diamond Nakeeta of Nikolatsjka Seadream's Ka Boum [I]Championy:[/I] Ceres of Cold Nomad's Karnovanda's Calista Love Me Sweet of Silverlight Really Girl of Cool Water Sibex Bright Blondy Win od Laitkiper Zausel's Voice Like a Fox [I]Pośrednia:[/I] Baby Doll of Cool Water Hightower's See This Is Little Frosty Indigo Diamond Diva Orinoco Hydrargium [I]Otwarta:[/I] Be Top Model "Sharon" des Reves de Neige Sokynawa of Pack-Ice Wolves Yamaha's Goluboi Zvezdi Zausel's Able to be Quick
  6. Gratuluje wygranych w Katowicach. A teraz stawka i szczątkowe wyniki z Luxembourga: [B]Sędzia Kenneth Edh (Szwecja)[/B] [I][B]PSY[/B][/I] [I]Baby:[/I] Fu-Kao Barolo [I] Młodzież:[/I] Cherkan des Joyaux de Tara Chic Choix Six Stars - 3 dosk Close To Perfection Diablo - 1 CAJC Grattis Vaut de l'Or Very Versace's Beetle Juice [I] Championy:[/I] Barjea Mai Ling Panda - 2 dosk. Dusky v.d. Pacific Paradise - CAC,CACIB Shiawandi Production - 3 dosk. Sinkye Rock My World Nuseng - dosk. Stings Unexpected Marlo Junior - 4 dosk. [I] Pośrednia:[/I] Boomer de la Garde Adhemar Julai Kun Byams - CAC O'Chag-Gya Sa-Tru Kai-La-Sha of Little Oaks [I] Otwarta:[/I] Ariyantas Vi-Yan Asia of Usan de Koempfer Kai-La-Sha Soldier of Fortune - CAC Simbad de Alcazar Usan of Paladin de Koempfer [B][I]SUKI[/I][/B] [I] Baby:[/I] Cashmeere Precieuse - I w.o. Fu-Kao Bloody Marry - II w.o. [I]Młodzież:[/I] Close To Perfection Finaly You E'JA-Kha Lowe vom Himalaya Khi Tchung Tchung Barani Padme Mani Spirit Woman of Little Oaks [I]Championy:[/I] Ariyantas Ma-Ya Fu-Kao Quelle Nikita - res.CAC Nuseng's Candy Kisses Singdu Pedra Preciosa Agata Lux Shiawandi Maxima - CAC,CACIB,BOB Top Model de Baian Khara Voice of Straight de Koempfer [I] Pośrednia:[/I] Batsheba de Karmachry Betty Boop de la tour des Vigiles [I] Otwarta:[/I] Ariyantas Yo-An Atisha de la Tour des Vigiles Mi Amor Faye Uttamah Agata Lux Lhasa wszystkie dopisały i było na co popatrzeć - piękna stawka i prawdziwie międzynarodowa min. Szwecja, Hiszpania, Chorwacja, Dania, Belgia, Niemcy, Francja, Holandia, USA itd. I wielką przyjemnością jest znaleźć się w ich czołówce :)
  7. Aaa w zeszłym roku było fajnie :p i na rybke po wystawie można wyskoczyć :cool3:
  8. Bardzo się ciesze :):) Czasem i mi uda się coś ufocić aparatem z którym w ogóle nie potrafie się dogadać :lol:
  9. Lhasa w locie też są fajne :lol: Letnio... [IMG]http://www.showhandling.pl/dogs/sixten/gellery/1/12.gif[/IMG] I zimowo... [IMG]http://www.showhandling.pl/dogs/panda/gal/05.JPG[/IMG]
  10. Niedawno mieliśmy nieco inne święta, choć pogoda za oknem na to nie wskazywała :evil_lol: [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1732/dscf8832kr9.jpg[/IMG]
  11. Ja kupiłam w Poznaniu na wystawie bombke na choinke. Jutro postaram sie cyknąć fotke ;)
  12. Trzymajcie sie ciepło!!! Ale przede wszystkim dbajcie o szczeniaczki!!!! One teraz są naważniejsze, w końcu one są częścią Waszej suni...
  13. Pora na browca?? :lol: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8215/dscf8213ug9.jpg[/IMG] No cóż wszystkiego trzeba w życiu spróbować... [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1897/dscf8219dz6.jpg[/IMG] Hmmm całkiem całkiem :lol::lol: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/3/dscf8217zc8.jpg[/IMG]
  14. Ja również dziękuje za fotki lhasaków :loveu:
  15. No widze że dziewczyny już wszystko powiedziały :p A co do mieszkania na Śląsku, to ja na szczęście mieszkam w zielonej okolicy, jednak jedna wizyta u weterynarza i psy są czarne :evil_lol:
  16. :loveu::loveu::loveu:[SIZE=1](+10znaków:lol:)[/SIZE]
  17. Widać że nie mieszkacie na śląsku :evil_lol::evil_lol: Bajka to nie jest napewno:lol:
  18. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5811/kkvl2.jpg[/IMG]
  19. A ja cały czas utrzymuje swoją wersję, że dla każdego psa co innego będzie lepiej działać. Nie wierze w jeden złoty środek. Są owszem firmy lepsze i gorsze, dlatego trzeba sprawdzać ;) USA i Australia pod względem produktów groomerskich przodują i na nich najlepiej bazować.
  20. Już kiedyś wstawiałam fotki, ale zrobie to jeszcze raz. Fajne sa takie porównania ;) Mój Sixten transformuje się bardzo delikatnie :) [IMG]http://www.showhandling.pl/dogs/sixten/gellery/1/8.gif[/IMG] 2,5 miesiąca [IMG]http://www.showhandling.pl/dogs/sixten/gellery/1/9.gif[/IMG] 5 miesięcy [IMG]http://www.showhandling.pl/dogs/sixten/gellery/1/28.jpg[/IMG] 9 miesięcy [IMG]http://www.showhandling.pl/dogs/sixten/gellery/2/04.JPG[/IMG] 11 miesięcy [IMG]http://www.showhandling.pl/dogs/sixten/gellery/2/01.JPG[/IMG] i 13 miesięcy ;) A kolor nazywa się grizzle :lol:
  21. A ja że kochamy lhasaki i dobre wina zamówiłam ostatnio coś takiego :lol: [IMG]http://www.k9gifts.com/bottle-toppers/1bottles/1bottletopper-figurine.jpg[/IMG] [IMG]http://www.k9gifts.com/bottle-toppers/1statues/lhasaapso.jpg[/IMG]
  22. Nutro Choice lub Bento Kronen;)
  23. My w wiadomym składzie :cool3:
  24. [quote name='flashka-g'] [url]http://img72.imageshack.us/img72/8809/imagen5934go9.jpg[/url] [/quote] Oj moja Mama by się ucieszyła z czegoś takiego - ona nie uznaje innych pucharów niż szklane :cool3::cool3: GRATULACJE!!
  25. Dlatego zostałyśmy w domku :razz::razz: Nie mniej jednak GRATULACJE dla wszystkich wygranych i tych wytrwałych:lol::lol:
×
×
  • Create New...