Jump to content
Dogomania

Gosia & c.o.

Members
  • Posts

    842
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosia & c.o.

  1. Fotki super :):) A tak nawiasem mówiąc czy ktoś wie cos wiecej o tych cudenkach u nas w Polsce?? Uwielbiam je:loveu::loveu: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5684/prettyimportantpigwu6.jpg[/IMG]
  2. A ja oprócz psiaków biore też moją Mamę :lol::lol:
  3. Śliczna :loveu::loveu::loveu:
  4. BRAWO Bartek!! Szalejecie :):) Oby tak dalej :):)
  5. [B][COLOR=Black]No i my pękamy z dumy...[/COLOR][/B]:cool3::cool3: :razz::razz: :loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][B][SIZE=3]GRATKI KOCHANI!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu:
  6. Jak zwykle bez niespodzianek :) GRATULACJE dla wszystkich!!!
  7. :loveu::loveu::loveu: Super te Wasze Maluchy :lilangel:
  8. A czas leci... Sixten w wieku 13 miesięcy... [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/6894/ccsixstars13monthsxh3.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8890/sixten13copydu6.jpg[/IMG]
  10. No i JEST :multi::multi: [URL]http://www.uchl.lu/imagesexpo/registration_76.pdf[/URL]
  11. Wracając o tematu wystawowego w minony weekend CHIC CHOIX SKY IS THE LIMIT wygrał na specjalistycznej wystawie w Słowenii wygrał tym razem [I]Best Speciality in Show[/I], a na miedzynarodówce [I]Best in Group 3!![/I] Brawo SKY brawo Lauryna!!! [IMG]http://www.chicchoix.com/2007/newspics/sky_ljubljana_0108.jpg[/IMG]
  12. [URL]http://doyourememberlove.com/narration.html[/URL] Kasiu trzymaj się!!! Dbaj o Jagienkę - ona teraz szczególnie Cię potrzebuje!! A Bursztysia napewno radośnie powitały wszystkie psiaki. Dragon także... ['][']['][']
  13. A wiec chetnie dołączyłabym się do czyjegoś środka lokomocji z małym niekłopotliwym pieskiem :lol:
  14. Ja może bym się skusiła... Ale dobrze by było znaleźc jakieś towarzystwo... :roll:
  15. Z championatami - 1 CACL w championach daje dorosły championat, lub 2 w innych klasach (moga byc zdobyte nawet w jednym roku) młodzieżowy - wystarczy raz wygrac młodzież Daniel ja byłabym jak najbardziej za :p:p
  16. W moim wypadku albo rybki albo akwarium wiec cały czas wstrzymuje sie z decyzją ;)
  17. Nie pozostaje nic innego jak czekać :roll: Mam nadzieje że lada dzień obsada pojawi sie u nich na stronie, bo zgłoszenia do Katowic już też nie długo trzeba będzie wysłać...
  18. [I][COLOR=Blue][SIZE=3][COLOR=Navy][SIZE=2]Jakby nie do wszystkich dotarły nasze maile:[/SIZE] [B]Wszystkiego NAJ NAJ NAJ w Nowym Roku...[/B] [/COLOR][/SIZE][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9598/kartkald9.jpg[/IMG] [/COLOR][/I]
  19. [SIZE=3][COLOR=Blue][I]To i od nas Najserdeczniejsze Życzenia... [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3493/kartka2gr5.jpg[/IMG] [/I][/COLOR][/SIZE]
  20. [quote name='bognik']Sixten wygląda rewelacyjnie :loveu::loveu::loveu: Gratuluję stronki! Bardzo ładna ;) [/quote] [quote name='nefesza']Gosia -ladny kawaler rosnie, nie ma co!:loveu:[/quote] Dziękuje za miłe słowa. Pożyjemy zobaczymy jak ja to mówie :p Nefesza lhasak śnieżny NIESAMOWITY!!! Ewa gratulacje dla Twoich kudłaczy :) I teraz najświeższe wieści prosto z Helsinek... Na najważniejszej wystawie w Finlandii gdzie zgłoszono około 8800 psów 4 miejsce w IX grupie zdobył lwi piesek CC Gabriella Daxar. Natomiast [B]Best Of Group oraz BEST IN SHOW[/B] zdobył nie kto inny jak... [B]Chic Choix SKY IS THE LIMIT!!!!:loveu:[/B] Dla którego nie ma żadnych limitów :lol:
  21. To jest strasznie przykre... Najbardziej dla mnie przykre jest to, że musiało to dotknąć ludzi takich jak WY :-( Oprócz tego co Piotr napisał nasuwa się jeszcze - "Róbmy swoje" Trzymajcie się cieplutko i mam nadzieje że nie tylko kawa i ciastko, ale i niejeden szampan przed nami ;)
  22. [B][SIZE=5]NO i JEST najważniejszy CAC do championatu Hiszpanii, Best Male, Zw. Klubu i BOB dla Mumina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B] [SIZE=5][COLOR=red][I]BRAVO EWA, BRAVO WINTERFROST'S!!!![/I][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red][I]I najważniejsze miziaki dla dzielnego bohatera[/I][/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu:
  23. Jeszcze trwa sędziowanie... :)
  24. [B][SIZE=4]UWAGA uwaga!!![/SIZE][/B] Pierwsze wieści z hiszpańskiej klubówki: Winterfrost's PEGASO- [SIZE=3][COLOR=red]CAC i Best Male!!!!:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] za nim res. CAC - Winterfrost's CARLOMAGNO, 3 -Innisfree Inside Trade i 4 Winterfrost's NEPTUNO CAC w championach Kristari's JOKER WILD [SIZE=6]GRATULACJE i oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] :laola::laola:
  25. To tak jak obiecałam kilka rodzinnych fotek prosto z lotniska :loveu: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2734/isisijablackcn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5673/dscf8184bi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7099/dscf8200ux6.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4472/dscf8206bwqg3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...