-
Posts
842 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gosia & c.o.
-
Moja chrześnica?? :lol: :loveu:wymiziaj od cioci:loveu:
-
W Katowicach dawali na ringu, w Luxemburgu trzeba było ustawić się w odpowiedniej kolejce po odbiór i dokładnie tak samo było w sobote w Bratysławie - duże stoisko obok sekretariatu i ringu honorowego z napisem: Crufts kvalifikacje, czy coś w tym stylu ;)
-
To i ja się troszkę pochwale udanym weekendem :loveu: Siberian Husky: Ebonyshadow N Shapali's Dragon w sobotę - CAC,CACIB= nowy Interchampion, BOB oraz 3 na BOG + oczywiście Crufts Qualification Ebonyshadow's Husqvarna Isis- 2xCAJC, Crufts Qualification oraz w niedziele na ponad 50 juniorek, u sędziego z Guatemali JUNIOR BEST IN SHOW:loveu: Mój mały lhasaczek Chic Choix Six Stars w niedziele CAJC i również zauważony na BIS Junior w ogromnej konkurencji znalazł się w pierwszej 10 :)
-
Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to piotrjan's topic in Wystawy
[quote name='efra-husky']Wczoraj w Bratysławie Agnieszka z Vivą CAC i res. CACIB :multi: a dzisiaj CAC, [SIZE=4][COLOR=red]CACIB oraz BOB :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]GRATULACJE AGA !!! :sweetCyb::laola:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Viva rozpoczęła INTERCHAMPIONAT [/COLOR]:sweetCyb:[/quote] Zapomniałaś dodać, że VIVA również res.BOG, a więc nasze haszczaki poszalały tym razem na finałach :):) -
Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to piotrjan's topic in Wystawy
No to my się meldujemy jako pierwsi :lol: I tak Sobota: Ebonyshadow's Husqvarna ISIS - [SIZE=3][B]CAJC[/B][/SIZE] Ebonyshadow N Shapali's DRAGON - [SIZE=3][B]CAC, CACIB, BOB, III BOG[/B][/SIZE] :loveu: i od wczoraj również świeżutki [SIZE=5][COLOR=Red]INTERCHAMPION!!!!!! [COLOR=Black][SIZE=2]Dodam, że i Dragon i Isis otrzymały[I][B] Crufts Qualification[/B][/I] (to już druga Dragona w tym roku)[/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][COLOR=Black]A dzisiaj: Dragon 2 w championach, a Isis znowu CAJC.A na finałach: Debiutujący Treżik od Kasi - [SIZE=4]BIS BABY!!!!! :multi::multi::multi:[/SIZE] A nasza mała księżniczka debiutująca w ten weekend w klasie młodzieży, na około 50 juniorów, u siędziego z Guatemali w pięknym stylu wygrała [SIZE=4]JUNIOR BEST IN SHOW[/SIZE]:loveu::loveu::loveu: Więc co tu dużo mówić weekend zaliczamy do udanych:cool3::cool3: Gratulacje dla Agnieszki i ślicznej Vivy, Marioli i psiaków oraz Kasi i bandy:p I dziękujemy im za jak zwykle przemiłe i przesympatyczne towarzystwo;) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] -
Cieszymy się bardzo, że Sixten się podoba;) [quote name='macsow1']błuahahahahaah czuję się prorokiem :evil_lol:[/quote] Czuj się czuj i prorokuj tak dalej :lol::lol:
-
Gratulacje i ode mnie :loveu: Coś te seterki mają szczęście do Krosna. W zeszłym roku wybiegaliśmy BIS razem z Karmino Made February In Dublin ;)
-
:thumbs: A tak wczoraj prezentował się Sixtenik: [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6262/sixtenkrosnoll5.jpg[/IMG]
-
Dziękuje wszystkim za miłe słowa ;) I Maćkowi za takie fajne i skuteczne "przepowiadanki" oby tak dalej :lol: A Saphira zapowiada się :loveu::loveu::loveu: Trzymam za nią kciuki.
-
Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to piotrjan's topic in Wystawy
SUPER!!!! Gratuluje wszystkim walczącym w przepięknych południowych stronach :loveu: :thumbs::thumbs::cool2: -
a faktycznie Borzoj :D:D CASANOVA Stepowy Goniec wł. Małgorzata Spiradek shih tzu jest z Łodzi ;) wł. Jarosław Gralak A blodhound ze Słowacji, wł. Marian Firko
-
[quote name='panienkabubu']ponawiam prośbę :cool3:[/quote] BIS Junior I-amstaff II- seter szkocki gordon III-owczarek niemiecki BOG VI I - bloodhound, BEKY Dubovy Hrunok II- posokowiec bawarski, Dora Zachełmianka III - gończy polski BOG IX I- shih tzu, Ashley-Thso Coca Bast II - lhasa apso, Chic Choix Six Stars III- pudel toy albo miniatura biały
-
Dzięki za bieżącą relacje :lol: Mały Sixtuś się rozkręca i mam nadzieje że już mu tak zostanie :loveu: Jak będe miała jakieś fotki to wstawie.
-
[quote name='simbik']Już podaję :cool3: [B]SIBERIAN HUSKY[/B] PSY Kl.szczeniąt WHITE FANG - zgłoszony tylko na klub V grupy Kl.championów EBONYSHADOW N SHAPALI'S DRAGON SUKI Kl.młodzieży EBONYSHADOW'S HUSQVARNA Kl.pośrednia ORINOCO HYDRARGIUM Kl.championów NEW WOLFPOIT OF SILVERLIGHT - nie była zgłoszona na krajówkę i klub V grupy[/quote] Nie nawidze ich!!! Dzwoniłam, wysłałam 1000 maili i nikt łaskawie nie napisał że mi w końcu przyjeli psy :angryy::angryy::angryy:
-
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
I tak Kisi pozostanie moją faworytką z tego miotu :loveu:
-
Gratulacje dla wszystkich:loveu::loveu:
-
[']['][']['][']['] To straszne gdy odchodzi przyjaciel...
-
[quote name='EwikB'] Moze pomoze ktos wymyślec imiona na literke " G " dla chłopaczków ?[/quote] Ja mam zawsze mase pomysłów, ale niestety anglojęzycznych:roll:
-
Gratulacje dla dzielnej mamusi :loveu:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
:laola::laola: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
I skończyła Mł.Ch.Pl :loveu::loveu::loveu: -
Wyręcze Bartka ;) Sobota: PSY kl. młodzieży - CHAMPAGNE CRISTAL Z CZANCA kl. pośrednia - SECRET LOVERS Z CZANCA kl. otwarta - URANOS DAR TIBETU - res.CACIB kl. championów - NICE CHOICE IT'S MY PARTI - CACIB SUKI kl. młodzieży - CHIC CHOIX WILDEST DREAMS kl. pośrednia - OLD TOMARKTUS TSIIPO kl. championów - WINTER FLOWER DAR TIBETU - CACIB,BOB Niedziela: PSY kl. młodzieży - CHAMPAGNE CRISTAL Z CZANCA kl. pośrednia - SECRET LOVERS Z CZANCA kl. otwarta - URANOS DAR TIBETU -res.CACIB kl. championów - CHIC CHOIX SKY'S THE LIMIT - BOB SUKI kl. pośrednia - OLD TOMARKTUS TSIIPO kl. otwarta - CHIC CHOIX WILDEST DREAMS - res.CACIB kl. championów - WINTER FLOWER DAR TIBETU - CACIB Dodam, że Kijów bez watpienia należał do Lauryny i Sky'a, który oprócz kolejnego [B]BEST OF GROUP[/B] został po raz ósmy w swojej karierze [B]Reserve BEST IN SHOW:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B]
-
Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Gosia & c.o. replied to piotrjan's topic in Wystawy
[quote name='Nitor-Nivalis']jesli sie juz musisz czepiac - to pewnie ze jest sporawa w koncu ma ojca malamuta ;)[/quote] ŚWIĘTE SŁOWA!!! :cool3: A tak nawiasem mówiąc, to Włosi to najwyższych mężczyzn nie należą :evil_lol::evil_lol: