Jump to content
Dogomania

JustynaJK

Members
  • Posts

    4023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JustynaJK

  1. [url]http://store.encore-editions.com/Detailed_Print_Information/Henry_Stull_1886-Corded_Poodle.html[/url]
  2. [img]http://store.encore-editions.com/Detailed_Print_Information/Henry_Stull_1886-Corded_Poodle.html[/img]
  3. jak tam u was z aurą?ja chyba zaraz pójdę spać,zapowiada się zachmurzone i ulewne popołudnie
  4. dla mnie to już srodek dnia! pogoda nastraja łóżkowo :)
  5. [url]http://www.hoflin.com/Online/PoodleMuseum/Amalot%20Brown%20Boy%20Pompey[/url]
  6. tylko hodowca nie żyje parę lat,więc nie wim czy ona po prostu z bazy danuch jakoś nie wychodzi
  7. uuuumm mniam mniam pełna blacha czegoś słodkiego,super!
  8. ta baza danych jest zrobiona doskonale,klikając na przodków mozna dojść do protoplasty onka z XIX wieku,nawet nie wiedziałam,że ma mój pies takie pochodzenie :) :D
  9. wprawdzie to nie pudel,ale poprzedniczka to była pudlica średnia czarna :)
  10. bulwy są przepiękne to prawda,ale wiewióry też mają zwój urok
  11. ten drugi adres też się nie otwiera????
  12. no teraz dobrze,w adresie powyżej coś połknęłam mam nadzieję,że to nie reklama,chciałam pokazać fotkę mojego psa ,a inaczej nie umiem czy może komuś udało by się wkleić to zdjęcie mi pod podpisem?nawet nie mam pojęcia,czy można tak zrobić :)
  13. [url]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/59114.html[/url]
  14. [url]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/59114.h[/url] właściwie nawet nie wiedziałam,że tak istnieje,znalazłam ją całkiem przypadkiem i mąż mi wkleił zdjęcie bo ja w tym względzie niekumata więc na focie to mój Jado -nie pudel :) :)
  15. wkleję stronkę mojego psa oki?
  16. JustynaJK

    KLASA BABY

    szkoda,że jest dopiero co po Zjeżdzie Delegatów,ale myślę,że to dobry pomysł :)
  17. [url]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/59114.html[/url] to jest mój onek,nie umiem wklejać fot więc daję to co mam
  18. no super foty!! wszystkie psy się tak razem tolerują???
  19. bardzo ładne,dobrze,że jest zainteresowanie jakiekolwiek tą rasą
  20. no dobrze,ze nie jestem tu już sama,ta dgm naprawdę wciąga,muszę się nagadać bo potem 2 dni w pracy :(
  21. chyba wszyscy poznikają do Sopotu,mam nadzieje na masę zdjęć po powrocie!
  22. jak coś znajdę to zaraz wkleję :)
  23. na odmianę Dzień Dobry!!!
  24. no super się ogląda te buldi na rozpoczęcie dnia!!!! :)
×
×
  • Create New...