ta baza danych jest zrobiona doskonale,klikając na przodków mozna dojść do protoplasty onka z XIX wieku,nawet nie wiedziałam,że ma mój pies takie pochodzenie :) :D
no teraz dobrze,w adresie powyżej coś połknęłam
mam nadzieję,że to nie reklama,chciałam pokazać fotkę mojego psa ,a inaczej nie umiem
czy może komuś udało by się wkleić to zdjęcie mi pod podpisem?nawet nie mam pojęcia,czy można tak zrobić :)
[url]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/59114.h[/url]
właściwie nawet nie wiedziałam,że tak istnieje,znalazłam ją całkiem przypadkiem i mąż mi wkleił zdjęcie bo ja w tym względzie niekumata
więc na focie to mój Jado -nie pudel :) :)