[quote name='króliczek']A czy ktoś z was słyszał o takim przypadku ,że nie przyznano psu CAC-a ,CACIB,BOB-bo był sam w rasie(nie mógł być oceniony w drodze porównania)??Czy taka opcja jest możliwa? :o[/quote]
oczywiście,że ta opcja jest możliwa i zgodna z regulaminem :)