Jump to content
Dogomania

JustynaJK

Members
  • Posts

    4023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by JustynaJK

  1. na smyczy też może coś połknąć,ale napewno większy dozór
  2. [quote name='króliczek']A czy ktoś z was słyszał o takim przypadku ,że nie przyznano psu CAC-a ,CACIB,BOB-bo był sam w rasie(nie mógł być oceniony w drodze porównania)??Czy taka opcja jest możliwa? :o[/quote] oczywiście,że ta opcja jest możliwa i zgodna z regulaminem :)
  3. włąsnie też tak myślałam,byle zgrabna i proporcjonalna
  4. z moim psem ten kłopot odpada,on niczego nie jada z ziemi,on wogóle straszny marudnik w jedzeniu
  5. te u góry nie używam,bo nie jestem tak oblatana,bo prostu lekki tuman komputerowy ze mnie :) ale co tam,człek uczy się całe życie :D
  6. śłońca nie za dużo,ale zrobiło się fajnie,bardzo przyjemnie.Właśnie zaraz wybywam na spacerek z piechem :)
  7. po lewej cykasz na bużkę i masz! :o
  8. osobiście też nie lubię monologów,zwykle wtedy rozmawiam z psem,a on ucieszony i skory do zabawy mimo 8 lat jest zawsze :)
  9. ale ostatnio dość często mam takie chwile :)
  10. [quote name='BiBi']A teraz fotki jednego ze sreberek Elfika, który pojechał do swojego nowego domku :D Fotki z punktu przerzutowego :wink: :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img3.imageshack.us/img3/4131/160805031a0qz.jpg[/img][/URL] :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img278.imageshack.us/img278/9848/160805030jpga9nl.jpg[/img][/URL] :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img278.imageshack.us/img278/1886/160805029jpga3zf.jpg[/img][/URL] :D [URL=http://imageshack.us][img]http://img278.imageshack.us/img278/9341/160805028jpga3xb.jpg[/img][/URL] :D :D :D[/quote] bardzo mi się podoba ta piękność :fadein:
  11. no nie ,to była popołudniowa drzemka,po pracy :D
  12. jak to nikogo nie ma?jestem,jestem faktycznie serwer ostatnio ma chwile bardzo wolniutkie :)
  13. jestem,ale mi się dobrze spało :)
  14. w świerklańcu wystawa jest w przededniu wystawy w Chorzowie :)
  15. 17 BISów nieżle,ciekawe kto ma więcej
  16. spokojnie włosy szybko odrosną!
  17. super fotki,gratulacje!!!! :D
  18. gratulacje!kto jeszcze ma newsy?
  19. napewno pomogą Ci w tym w ZK :)
  20. a niech pada,co mi tam :)
  21. coś mi dzwoni,ale szczegółow niet :)
  22. ja do pracy idę w niedzielę rano i wracam we wtorek,niestety nie będzie mnie na dgm :(
  23. no i tym zaczęłaś dobrą passę dogomaniaków! czekamy na dalsze newsy z niecierpliwością :)
×
×
  • Create New...