Bila
Members-
Posts
11006 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bila
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Bilunia - a Ty nie szykujesz nam jakiejś niespodzianki ??? :cool3:[/QUOTE] Ja gdzieżby, Maupo:shake:. Ja to teraz chałtura za chałturą:roll:, ksiązke skończyłam, to dwie gazety równocześnie:shake:. na nic nie mam czasu, na niespodzianki też:placz:. Biszkoptowy jeszcze dostał ptaptów, bo chłodno i ciąga mnie na spacery. Siedze teraz jak ten zewłok, a jeszcze przetłuszczoną sierść u psów muszę przerobić :roll: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/28317-Pynia-nazbierala-na-ko%C5%9Bci-na-pi%C5%82eczke-i-nawet-dostala-w%C5%82asn%C4%85-ma%C5%82%C4%85-bulw%C4%99./page852?p=15407087#post15407087[/URL] Proszę:lol: -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fotki mniodzio, a jaki motyl piękny -
A gdzie tam Pynia ma z deklem, podejrzewam, ze chciała znowu pośpiewać śliczniutko, ale na kanapie ani pana, ani pilota nie było, to się zdenerwowała:shake:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Pdf-a dopiero dostanę, to jakaś nowość elektroniczna, niby jakiś dozownik ma na te ciacha:roll: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Epidemia jakaś ? :hmmmm: Jak to dobrze że mnie kręcą psy a zwłaszcza suczki w ... starszym wieku ... :siara:[/QUOTE] No u Akuchy kicia-junior -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blisss']zacytuję pewną osobę ;) zapakować? :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
No Krakusy, nie zamykajcie się w sobie:modla::modla::modla::modla:. Jak się odchałturzymy, to w końcu coś cykniemy:roll:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']A gdzie te kuwetki co ciacho dają ? Daj poczytac i pooglądac ... :cool3:[/QUOTE] Jak będę miała pdf-a, to Ci przyślę:razz:, na razie tylko w Wordzie czytałam, aż mnie zatkało:diabloti:. -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blisss']ee tam - ja odporna jestem i wcale nie zauważyłam żebyś bluzgała :p - fajnie było - malawaszka mi w telefon mówiła co mysli a panna stoi obok i patrzy ... a ja uśmiech numer pięć i znaczące mmmmmm co jakiś czas :evil_lol: ja nic nie mówiłam do panny prawie - bo ja mam taką przypadłość, że jak raz gębę otworzę i mnie poniesie to nie wiem kiedy skończyć - więc ,,mmmmmkałam" :p[/QUOTE] Szkoda, że nikt tego nie nakręcił z fonią i wizją z obu stron:evil_lol:. Ale suńka słodzias, maluchy też -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Chciałam Wam donieść,że nie tylko u Bliss się rodzina powiększyła:razz:. Lećcie do Akuchy:diabloti: -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jeszcze tak... choć byłam bliska eksplozji :shock: ale Bliss miała najgorzej jak bluzgałam w telefon a Ona biedna musiała się uśmiechać i potakiwać :roflt:[/QUOTE] To teraz pewnie już nie globusa, ale gloooooooooba ma:diabloti:. Ale akcja była,że proszę siadać:shake: -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pewnie obie globusa macie, ale trudno się dziwić -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blisss']noooo - gorąca linia była - nie tylko mnie głowa rozbolała :evil_lol:[/QUOTE] Malawaszka jeszcze czachę ma?:razz: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Pożyczyc Ci psią kuwetkę do nauki siusiania w miejscu dozwolonym ??? :cool3:[/QUOTE] czytam właśnie w "mojej" gazecie,że teraz są takie jakieś robot-kuwetki, co za nasikanie do niej ponoć ciacho dają:roll: -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blisss']Biedrona jeszcze nie miała przyjemności ;) za dużo na raz - nie chciałam[/QUOTE] No tak, wrażeń na dziś to już mieliście dość:roll: -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No teraz tu trochę więcej zdjęć różnych piesków będzie:razz:, a co Biedrona powiedziała na powiększenie nagłe stada? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Cze, laski:loveu::loveu::loveu: O ja cię w kwadracie:crazyeye::crazyeye::crazyeye:, ale się u Bliss stadko powiększyło. Chałturzę znowu:placz::placz: -
No głupio nam strasznie:roll::placz::oops:, ale nie mamy
-
[quote name='ockhama']a Ty mi tu o motylkach nie zagaduj :razz: tylko foty Bilba wklejaj :lol:[/QUOTE] Kiedy, kiedy nie mam co wkleić:roll::oops::oops::oops::oops::oops::scared:
-
Bry, bry:lol::loveu:. Ale ładne motylki
-
[quote name='Blisss']coś - to znaczy co? wiesz tak konkretniej :diabloti:[/QUOTE] No nie wiem, mogę zrobić np. kaczusię na obiad:diabloti: [quote name='Blisss']dobrze, że prosisz bo ona na presję odporna :shake:[/QUOTE] Taki już mam podły charakter:placz: [quote name='Blisss']dziadek!!! dziadek w serduszkach :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A okłaczył te serduszka:mad:. Jedna pelisa:roll:
-
[quote name='ockhama'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/464/0abe19e4c24bd2e1.jpg[/IMG][/URL] Dzień Dobry Bilbowy serduszkowy przekaz... boski :lol:[/QUOTE] Witanko:loveu::loveu::loveu:. Pokazałąś Ori, mam nadzieję:cool3:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Dzień Dobry ... :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/463/0c3909924088e09d.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dzień dobry:lol::lol::lol::lol: