Bila
Members-
Posts
11006 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bila
-
A czmuż to moja synowa taka wykończona??
-
[quote name='Blisss'] Ty już wyłaź z tego konta! po co tam siedzisz co? Toro ma konkretny bębenek :diabloti:, kooondle przepiekne jak zawsze - grzech przed światem chować!! :mad:[/QUOTE] Wyłaż, Bliss dobrze gada:multi::multi::multi: No Toro taki dobrze odżywiony, jak mój biszkopt:p
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4'] Cze Bila :loveu: A ja nie chałturzę i też przelotem jestem ... No niby nic dzisiaj nie zrobiłam a czuję się jakbym za chwilę miała paśc trupem- i to własciwie trupem paśc na chwilę i przelotem bo jakiś mega kosmiczny niedoczas się zrobił ... i nie ma czasu na padanie trupem :placz:[/QUOTE] To, co Ty znowu robisz, że niedoczas:placz::placz::placz:. A jeszcze musisz w tym roku do lekarzy pójść, ze sobą:roll: [quote name='Maupa4'] Bilunia - Ty to tylko o jednym ... zjeśc, zjeśc, zjeśc tego kuraka ... :mad: Kanibalka :eviltong: Ona - ta kura - do oglądania i podziwiania a nie zjadania ... :mad: Kanibalka :eviltong:[/QUOTE] Kurak jest do jedzenia. Koniec i kropka:razz:. Takie jest przeznaczenie drobiu [quote name='Maupa4'] I słusznie że wolisz oglądac bo przebywanie w towarzystwie Debi grozi czasem trwałym kalectwem ... :diabloti:[/QUOTE] Debisia znowu szkalowana:mad::mad: -
No teraz już mniejszy skandal:loveu:
-
:mad::mad::mad:No, skandal:mad::mad::mad:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Blisss'] jak się w/w kurę oskubie to czemu nie? ;):diabloti:[/QUOTE] No, bo z tymi kłakami to jakaś taka nieapetyczna:shake: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Bila - myślę że to ... kura ... no ewentualnie kogut ... :hmmmm: I to jest tzw kura OZDOBNA ... Do oglądania a nie ... zjadania :diabloti: A to jest ... Bebinia ... :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/452/2fd4f8b0bfdc52de.jpg[/IMG][/URL] Wariatka i furiatka ... :mdleje:[/QUOTE] Phi, ozdobna:roll::shake:. Pewnie niesmaczna:roll:. To ja wolę furiatkę-wariatkę:loveu:. Ogladać, dodam, żeby nie było nieporozumień:cool3: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia25']Dobranoc :) A kto do nich w nocy zagląda, czy się nie "rozkopali" z kocyka?[/QUOTE] Jak to kto:lol:. Maupa przykrywa rozkopane towarzycho. Cze, laski:loveu::loveu::loveu:. Już chałturzę, dlatego przelotem jestem:placz: -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bombowe te domki:multi: [url]http://i956.photobucket.com/albums/ae48/biarellaBliss/u2.jpg[/url] A Biedrona jak dama-podróżniczka:loveu: [url]http://i956.photobucket.com/albums/ae48/biarellaBliss/t.jpg[/url] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Czasami drób stroi się w takie cudne piórka. Potem okazuje się, ze pod nimi tylko ptasi móżdżek, niestety :p[/QUOTE] Móżdżku nie jadam:evil_lol: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']No nie wiem - nie wiem czy grzechem nie byłoby wrzucenie czegoś takiego do gara ... :hmmmm: [IMG]http://eurocity.pl/obrazki/a/Kura_jedwabista.jpg[/IMG][/QUOTE] A to co?:roll: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Ooooo, ależ BA:crazyeye:. Dużo fotek macie?:cool3: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Witanko :loveu: Wiedziałyśmy czym Cię z rana ... ucieszyc :multi: Karolina powiedziała że nie będzie już zdjęc klasycznego drobiu bo go ... nie lubicie. Będą już tylko kaczki dla Bili - bo Bila je lubi ... jeśc :diabloti:[/QUOTE] Ale ja klasyczny drób tez lubię jesć:roll::oops::oops::oops: :diabloti: A koniki, okazuje się, też mogłyby mieć poduszeczki :lol: [url]http://images8.fotosik.pl/456/cc9cc9754f7f05bbmed.jpg[/url] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Witanko:loveu::loveu::loveu: i drób na niedzielny obiadek:multi::multi::diabloti:. Spieszy im się do gara czy na rożen?:roll::diabloti:? [url]http://images8.fotosik.pl/456/13decc3588b376a6med.jpg[/url] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
A Muchomorek z narzeczoną boski:lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/452/cfcba36d64ec1771.jpg[/URL] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
No proszę, miejscówki zajęte:mad::mad:, a seniorzy jak wielorybki, na twardym:lol: [url]http://images8.fotosik.pl/452/77930a4e3993a01e.jpg[/url] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Próbowaliśmy się ... obudzic. Wiesz kawa, papieros, papieros, kawa ... :roll:[/QUOTE] Rozumiem:p. Mnie tez o tej porze Grubas obudził, bo... był głodny:shake::shake:. Dostał jabłuszko, ja zrobiłam sobie kawkę i.... potem poszliśmy spać dalej:multi: [quote name='Maupa4'] Pokazała mi też jak to fajnie jest byc mokrą ... mokrą i w piachu :siara:[/QUOTE] I co raczej nie nadasz się Uszce namówić na replay:roll: :evil_lol: [quote name='Maupa4']A co z zimą ?[/QUOTE] No my to zawsze zimą dopiero mogliśmy schudnąć:roll::roll:. bo wtedy jest idealna pora na spacery:-? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Co chcę od łap ? A no według mnie sa za bardzo rozklapciane w palcach ... jakieś takie są jak nie od niej - duże i rozklapciane ...[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: No wiesz, ja myślałam,że może nupla je pogronkowcowo czy coś, a Ty, że rozklapciane:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Maupa4']Dalej kropilmy i maścimy czyli ... walczymy ;)[/QUOTE] Trzymamy za oczko Majuty:thumbs::thumbs: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Tak - zbieramy i zjadamy namiętnie. To znaczy trójka zbiera i zjada: Debi ze Żwirkiem i Muchomorkiem Chociaz Debi jak się okazało po środowym wyjeździe nie pogardzi i kamieniami i ... piachem ... :cool3:[/QUOTE] No proszę "Bajka z mchu i paproci" je żołędzie i nie wybrzydza:lol:. A Muchomorek jak wagowo? Je? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Nie śpimy :) Nie śpimy od szóstej ... :roll:[/QUOTE] O rany[U]:crazyeye:[/U]. I co robiliście o tej szóstej? Już lataliście na spacerki? [quote name='Maupa4'] Tak - po żarełko wspinała się po mnie jak wiewióra po drzewie ... a że waga Uszki raczej nie wiewiórcza to mnie wywaliła i na plecy i w piach ... :cool3:[/QUOTE] Pewnie chciała Ci pokazać, jak to fajnie tak się wypiaszczyć:lol: [quote name='Maupa4'] Diete znosi całkiem ok. A jak długo jeszcze ? To zależy jak będzie szybko chudł. Musi jeszcze zrzucic - zawsze wązył 18-19 kilo ale chyba i te 19 to teraz trochę za dużo jak na jego wiek i kręgosłup.[/QUOTE] Wiesz, u nas latem waga zawsze idzie w górę. Jeśli jest gorąco, to nie ma siły,żeby biszkopt nie przytył:angryy:. Po kastracji i pewnie też z racji wieku każdy dłuższy fragment czasu, kiedy Grubas ma mniej ruchu, natychmiast skutkuje przyrostem wagi, choć żarcia dostaje mniej. Nie ma siły. Skończyły się upały, to i WBM zleci z wagi -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Nie śpicie:multi::multi::multi:.OOO i pyszne żołędzie widzę:cool3: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Jeszcze śpicie?:placz::placz: Cze, laski wszystkie:loveu::loveu::loveu:, witanko Świrołapy:loveu::loveu::loveu: -
SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!
Bila replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']hahahha ale Pegaz nie miał takiego steru jak Misza :roflt:[/QUOTE] No przy Miszce pegaz to taka licha kobyłka ze skrzydłami:evil_lol: -
Krakusy, witanko:loveu::loveu::loveu:. Co tak cicho siedzicie:mad: