[quote name='daga10011']jak zawsze Malenstwo usmiechniete :D
Bo on praktycznie zawsze jest usmiechniety 8) Ze swieca szukac sytuacji,gdy mu usmiech schodzi z pysia 8)
[quote name='zadziorny']carragan - znowu superportret :lol:.
Bardzo dziekuje,staram sie :wink:
[quote name='zadziorny'] Skąd one Ci się biorą :niewiem:
Mysle,ze przewaznie z przypadku,mimo iz sie staram,aby z przypadku nie byly bowiem uwielbiam udane zdjecia portretowe :wink:
Aniu,to tylko wrazenie.On nie nosi okularow tylko szkla kontaktowe :wink: :lol:
BTW.Jak sie troche ogarne po kilkugodzinnym spacerze po polach + dojazd,to powrzucam jakies zdjecia 8) Szkoda,ze nie ulapalam jak Malenstwo biegnie kolo bazanta i probuje sie zaprzyjaznic :lol: Niestety,do takich scen to by kamera byla lepsza,niz aparat :wink: