Jump to content
Dogomania

tunio

Members
  • Posts

    6865
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tunio

  1. [quote name='gugu'][b]carragan[/b] bańki i pod kołderke :P[/quote] Za nic w swiecie,szczegolnie ze to raczej oskrzelowe jest :roll: Zreszta,po prawie dwoch tygodniach bez wychodzenia z domu to ja juz po scianach chodze i jakos powrot do wyrka mi sie nie usmiecha :wink:
  2. A tak w ogole to VIII.XI minelo 30m-cy odkad Malenstwo pojawilo sie na tym swiecie :wink: Zgaduj zgadula,gdzie sie wilczarz chowa ? :wink:
  3. Zdjecia Pagajki,a niektore i moje :wink: Jak widac zerowalam nie tylko na AnTu :wink: :lol:
  4. A ja chcialam jutro wpasc z Malenstwem,ale chyba by nie przeszlo "ze nie dostalismy potwierdzenia" lub "ze spieszymy sie na ocene" :wink: :lol: :lol: Tak wiec trzymamy kciuki z domu i ide sie dalej kurowac,bo od dwoch tygodni sobie pluca w domu wypluwam :wink:
  5. Dbsst i Malenstwo :fadein:
  6. Czips i Malenstwo. :lol:
  7. Zdjecia Malawaszki Walka Dbsst z Malenstwem,zwienczona sukcesem tego drugiego :wink: Ale w sumie nie ma co sie dziwic takowemu wynikowi,bo Malenstwo oprocz zelaznej woli mialo rowniez znacznie b.przekonujacy argument,czyli tezyzne fizyczna :wink: Malenstwo i fragment Olka :wink:
  8. Pora na lozkowe zdjecia.. :wink: Pagaj,masz cos przeciwko wrzuceniu zdjecia,gdy jestes w swojej zlotowej pizamce ? :wink:
  9. Autorstwa Dbsst
  10. Fot.autorstwa Agi :fadein: Ta by sie nadawala na okladke ksiazki "Pies Baskervillow" :wink:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'] Jak cudne są wspomnienia 8) :wink: No ba 8) W przyszlym roku koniecznie musisz sie stawic ! :lol:
  12. [quote name='zadziorny']A co one takie zmoknięte na tych ostatnich fotach :hmmmm:. Biedne piesy :roll: :wink: :lol: Tia,piesy biedne,ale szkoda ze mnie nie widziales :evilbat: A ja przeciez nawet futerka nie mam.... :cry: [quote name='asher']Carr, co zrobiłaś że mi sie zdjęcia błyskawicznie ładują? :o Nic :o [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='zadziorny']A co one takie zmoknięte na tych ostatnich fotach :hmmmm:. Biedne piesy :roll: :wink: :lol: 8) musi deszczyk popadywał :wink: Taak....Nie ma to jak cieply (sic ! ) jesienny deszczyk dla orzezwienia..... :evilbat: [quote name='asiunia']Hej!! Carr,ktoś się tu chyba obija... :roll: [quote name='Alicjarydzewska']Carr , spsułaś się :o 8) [quote name='asiunia']Hej!! Wymienimy ją na lepszy model :lol: To wymiencie,plakac nie bede :niewiem: Szczegolnie,ze ja faktycznie jestem juz lekko zajechanym modelem,o czym swiadczy fakt,ze gdy w czwartek musialam otworzyc drzwi i zawolac piesy do domu to o malo sobie pluc na podloge nie wyplulam :wink: :lol: Cos znajome te zdjecia,prawda Asik ? :wink:
  13. [quote name='zadziorny'][quote name='carragan']A to tak na mile zakonczenie :wink: Dawid i Goliat :lol: A zebys wiedzial :lol: Czips notorycznie,ilekroc byl na smyczy lub na raczkach u kogos,probowal mi zezrec Malenstwo.... :evilbat: :lol: A ja juz z powodu tego kiszenia sie w domu zaczynam po scianach chodzic... :evilbat: Wkrotce przeczytacie w Fakcie o "nadpobudliwej babie co zagryzla rodzine" :wink: :lol:
×
×
  • Create New...