biedny....Wspolczucie dla beagla.Ja bylam wczoraj z moim Cerrym na pierwszej lekcji,ale Cer wiekszosc przespal poniewaz ma 4,5m-ca.Chociaz w chwilach gdy nie spal pokazal klase bowiem na komende siadal,chodzil przy nodze,warowal,zostawal....A treser powiedzial ze szczenie za duzo sie nie nauczy ale niech sie oswaja z psami wiec on pieniedzy nie bedzie bral bo praktycznie nie ma nic do roboty przy nim 8) .Juz lubie tego goscia :) .Zaprosil nas jeszcze do gr.w Szombierkach :) :)