tunio
Members-
Posts
6865 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tunio
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
tunio replied to a topic in Owczarek podhalański
najczesciej na offie a Haluta tutaj i na chartach :D Haluta ma bialego owczarka szwajcarskiego i dlatego tu bywa no i oczywiscie vlacka :D Ale nie musisz sie martwic na zywo tez ich nie znam :lol: W sumie chyba nikt sie nie zna na zywo :lol: A Dede......Dede bywa na owczarkach belgijskich i na offie :D W sumie czemu Cie nigdy na offie nie widzialam ? :roll: -
beda jak bedzie cyfrowka :roll: Anetto dzieki ze mi zwrocilas uwage.... Powinnam dopisac ze Cerry na tych fotach ma 5.5m-ca :roll:
-
ekhm jak mam wytoczyc to pisemko o zezwolenie ?Pies jest na mnie zarejestrowany jednakze jeszcze rodowodu nie odebralam i zrobie to jutro :roll:
-
to ja wrzuce fote mojego 8) 8 stycznia skonczyl 8m-cy,ma jakies 88 cm w klebie,65 kilo wagi i zeby jak aligator :lol: albo nieco wiecej fotek wkleje 8)
-
Mysle ze kazdy pies ktory kocha stanie w obronie... Jeden z moich psow,14kilowa maskotka w chwili zagrozenia stanal do obrony i praktycznie nie bylo co zbierac :wink: a jesliby bylo komplikacje ze sprowadzeniem psa to moze byc sie zastanowila na bullmastifem ?Ogolnie rzecz biorac calkiem podobny a latwiejszy do zdobycia :D
-
:D ale przyznam sie ze mimo iz mam za soba odpowiednia lekture i mysle iz nic sie nie stanie to mnei Robull postraszyl i to niezle :roll: Wzgledem owego kaukaza w agillity.....Chyba powinnam powiedziec ze moze "moje" stadko powiekszy sie o kaukaza z Hunzy lub CP i tez bym chciala z nim w agillity sie pobawic aby doszlifowac posluszenstwo :roll:
-
brzydki mieczyk 8)
-
8) Chodzilo mi glownie o to zebys nie kupowala nie metrykowatego podobnego do rasy 8) bo niektorzy tak robia :roll:
-
a ja myslalam ze Cie tam zanudzili i dlatego nic nie piszesz :hmmmm:
-
pijmy a nie gadajmy :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
-
coz za skromnosc 8) mialas napisac jak bylo w szkole i doopa :evil: :evil:
-
niestety sie nie mylisz i nie ma w Polsce hodowli..... Z podpowiedzi......Sprowadz importa z ojczyzny rasy gdzie jest zatwierdzona,dostaniesz metryke z tamtego kraju bowiem niestety w FCI nie figuruje....Metryka owego kraju bedzie dowodem ze kupujesz psa tej rasy a nie miesznke,mozliwie ze agresywna,podobna do rasy... pozdrawiam
-
cos temat upadl :roll: co u szczurkow i ich uroczej wlascicielki ? 8)
-
a Mieczyk sie nie odezwal :evilbat:
-
tym lepiej :lol: on pewnie nawet nie zauwazy ze cos nad ziemie wystaje :wink:
-
:drinking: :drinking: :drinking:
-
Flaire ja to ograniczam ale on potrafi np.wrocic 200 metrow tylko po to aby skoczyc przez row :o wprawdzie nie jest to wiele bo tak srednio ok.3-4skoki dziennie.... ja w ogole dostosowuje sie do niego we wszystkim nawet w porze jedzenia :wink: tez zaluje ze nie mieszkam blizej Wawy ale coz.....:roll: apropo przeszkod.....Narazie nie bedzie skakal ale mysle ze potem przez te niziutkie to po prostu bedzie przechodzil a nie skakal :lol:
-
a ja sie tak zastanawiam......Skoro maja takie klopoty ze stawami......Cerry skacze przez rowy z wlasnej woli,przez pnie itp itd mam mu tego zabronic bo to sie odbije na jego zdrowiu ? :evilbat: co dalej.....Niektorzy chca tak jak napisala Flaire dla przyjemnosci......I po trzecie.......Myslisz ze gdyby tego nie przemyslala,nie przeczytala odpowiednich lektur,nie wywiedziala sie to by mi przez glowe taki pomysl przeszedl ? :roll: Wezmy np.owczarki niemiecki......Jakos o nich sie czesciej mowi ze maja klopoty ze stawami......A sa w agillity......A bordery......Trzeba ja wykluczyc bo moga miec takze klopoty ze stawami.....Itp itd.... I ostatnie,........Napisalam ze jesli nie bedzie mu to sprawiac przyjemnosci to nie bedziemy trenowac.... Wczoraj nic nie napisalam wiecej bo musialam ochlonac po niektorych sprawach.....Ale dzisiaj po przemysleniu uznalam ze jednak powinnam sie wytlimaczyc :roll:
-
Dag wiesz pomoglabym Ci w poscigu ale boje sie cenzury :lol: Poza tym jak to napisala Mami nie mam ochoty produkowac sie a potem byc wycinana :lol:
-
to chodz na PPPonia :drinking: :drinking: :drinking:
-
ja wiem oczywiscie ze mozna by sie sprzeczac ktora majorka jest "wlasciwa"jednak majorki z Osanny sa wyrowane w typie a te nie :roll:
-
Perro de presa canario (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
tunio replied to sułtan's topic in Dogo Canario
to dawaj mu jesc w stojacym aucie....U mnie to skutkowalo.....Poza tym wyjezdzaj z nim na krociutkie spacerki konczace sie dluuuuugim spacerem np.na lace i oczywiscie powrot tez autem.... -
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
tunio replied to a topic in Owczarek podhalański
z checia :D Bedzie jeszcze Haluta z BOSem,vlackiem i borzojem :D oraz Dede z OB oraz Mats bez psa :D same doborowe towarzycho :D A ja sie przyznam ze nie mialam jeszcze przyjemnosci poglaskac rasowego OP :roll: Wiec z checia to nadrobie :D -
a ja przepraszam za uszczypliwosc :roll: A wiec wyjasnie jeszcze raz :D Chcemy TYLKO SPROBOWAC nie nastawiam sie ze bedzie championem agillity :roll: Jesli bedzie sie bal lub cos nie bede go zmuszac... pozdrawiam