A wlasnie...Ja chcialam tylko sprostowac podpis naszego,czyli Truskawki,Malenstwa i mojego,pozegnania z Wami, czyli "Pierwsze pozegnania....".To nieprawda,wysoki sadzie,bo pierwsze pozegnaly sie Asik i Linka wraz z Metka :grab:
Asik,zmudny trud proszenia,i tak Cie nikt nie wyslucha....Wiem,bo przerabialam to w ub.r :evilbat: