Przepraszam Was,ze sie tak rozdrabniam z tymi zdjeciami i pisze post pod postem,ale urok naszej "wsi" jest taki,ze od pewnego czasu nigdy nie wiadomo kiedy prad wylacza,a ja niechcialbym meczyc sie z wklepywaniem zdjec do imaga tylko po to,aby je szlak trafil :evilbat: Szczegolnie,ze jestem tu jak zwykle z doskoku.